حساب بیش از یک میلیون چیتر در بازی Lost Ark بن شدحساب بیش از یک میلیون چیتر در بازی Lost Ark بن شد

تیم سازنده بازی Lost Ark اعلام کرد که در 4 مارس بیش از یک میلیون حساب غیرقانونی را به دلیل استفاده کردن از بات، برای همیشه از بازی حذف کرده است.

این خبر از طریق وبلاگ تیم سازنده بازی به اشتراک گذاشته شد و در آن گفته شد که بات‌ها از زمان راه‌اندازی Lost Art یک مشکل بزرگ بوده‌اند و آن‌ها در حال کار روی ساخت ابزارها و روش‌های موثری برای شناسایی و حذف بات‌ها از بازی بوده‌اند. اکنون کار آن‌ها به نتیجه رسیده است.

تیم The Lost Ark نوشت:

«ایجاد یک تجربه گیم پلی منصفانه و سرگرم‌کننده برای بازیکنان ما اولویت اصلی تیم است. در حالی که قصد داریم با ممنوعیت گسترده تاثیر زیادی روی بازی بگذاریم، می‌دانیم که کارهای بیشتری باید انجام شود و می‌خواهیم بازیکنان بدانند که این تنها یک مرحله از روند فعال و مداوم ما است.

بازی Lost Ark

در ادامه این پست آمده است:

«با نگاهی به آینده، ما به کار خود برای شناسایی و حذف بات، تقلب و رفتار مضر در Lost Ark ادامه خواهیم داد که شامل گسترش ابزارهای ضد تقلب ما، بهبود روش‌های شناسایی بات و ممنوعیت بیشتر حساب‌های غیرقانونی در شرایط لازم می‌شود.

این تیم همچنین عنوان کرد گروه کوچکی از بازیکنان بازی Lost Ark که «به اشتباه بات تشخیص داده شده‌اند» نیز ممکن است مسدود شده باشند. با این وجود کاربرانی که به اشتباه حساب خود را از دست داده‌اند می‌توانند با ارسال یک تیکت پشتیبانی نسبت به این تصمیم اعتراض خود را ثبت کنند.

Top 10: بهترین بازی‌هایی که تو متاورس میشه تجربه کرد

تماشا از کانال یوتیوب

حساب بیش از یک میلیون چیتر در بازی Lost Ark بن شد
حساب بیش از یک میلیون چیتر در بازی Lost Ark بن شد
حساب بیش از یک میلیون چیتر در بازی Lost Ark بن شد
حساب بیش از یک میلیون چیتر در بازی Lost Ark بن شد
حساب بیش از یک میلیون چیتر در بازی Lost Ark بن شد
window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F265297%2522%257D";

(1) بهترین بازیهای رایگان و آنلاین برای اندروید
بهترین بازیهای رایگان و آنلاین برای اندروید


(2) بررسی بازی پابجی PUBG - بلاگ آرسان
بررسی بازی پابجی PUBG - بلاگ آرسان گیم آموزش، بررسی و اخبار دنیای گیم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب