انتقام دختر کینه‌جو از پسر فریبکار با سیانورانتقام دختر کینه‌جو از پسر فریبکار با سیانور

انتقام دختر کینه‌جو از پسر فریبکار با سیانور ! راز قتل فرید پسر جوان در خانه ویلایی ساوجبلاق با اعترافات پریسا دختر کینه‌جو فاش شد.

چهاردهم مهر امسال جسد پسر جوانی در خانه ای ویلایی در ساوجبلاغ کشف شد و مراتب به پلیس اعلام شد.

شواهد نشان می داد که فرید پسر جوان دست به خودکشی زده است. با بررسی کاراگاهان پلیس مرگ او مشکوک اعلام شد و جسد به پزشکی قانونی برای بررسی دقیق تر منتقل شد.با بررسی پزشکی قانونی مشخص شد که پسر مسموم شده است .

رد پای دختری به نام پریسا

در روند تحقیقات پلیس با بررسی تماس‌های تلفنی فرید ۳۴ ساله به شماره تلفن و پیامک‌های دختری به نام پریسا مشکوک شدند که بارها با این پسر تماس گرفته بود.

و محتوای پیام‌ها نشان می‌داد که پریسا اختلاف و دعوای شدیدی با فرید داشته است پلیس او را شناسایی کرد و عاقبت پس از پنج ماه مخفیگاه او شناسایی و بازداشت شد.

پریسا به اداره پلیس آگاهی ساوجبلاغ منتقل شد و در بازجویی ها آشنایی و ارتباط با فرید را انکار کرد اما سرانجام در بازجویی‌ها راز این جنایت عجیب را فاش کرد.

در خیابان با فرید آشنا شدم

پریسا درمورد ارتباط و آشنایی‌اش با فرید گفت: هفت ماه قبل از این ماجرا در خیابان با فرید آشنا شدم و پس از اینکه مدتی گذشت او به من پیشنهاد ازدواج داد و ابراز علاقه می‌کرد. و یک روز مرا به یک خانه ویلایی برد و با من ارتباط برقرار کرد من از این موضوع خیلی ناراحت بودم اما او وقتی متوجه ناراحتی من شد گفت ما می‌خواهیم با هم ازدواج کنیم نگران نباش.

از بی آبرویی میترسیدم

اما از فردای آن روز رفتارش با من عوض شد و کمتر ب جواب تلفنم را می‌داد و هر وقت درباره ازدواج حرف می زدم بهانه می آورد  و وعده می‌داد. اما من خسته شده بودم و از بی آبرویی میترسیدم و خواستم از او انتقام بگیرم. برای همین قرص برنج تهیه کردم و در یکی از ملاقات‌هایی که با هم داشتیم آن را داخل نوشیدنی‌اش ریختم اما بعد از خوردن آن فقط مسموم شد و به بیمارستان رفت و خیلی زود حالش خوب شد.  به همین خاطر تصمیم گرفتم این بار  با سیانور او را بکشم.

این مطلب را از دست ندهید. قتل دختر ۱۲ ساله با مشروب تقلبی در تولد دوستش / مسمومیت چندین نفر با مشروب تقلبی

انتقام دختر کینه‌جو از پسر فریبکار با سیانور

در فیلم‌ها دیده بودم که سیانور کشنده است، خودم هم کلی در اینترنت درباره اثرات سیانور جست و جو کردم و  بعد از اینکه مطمئن شدم سیانور او را می‌کشد  برای خرید سیانور اقدام کردم تهیه‌اش خیلی سخت بود و خیلی زمان برد تا بتوانم سیانور پیدا کنم. کسی که می‌خواست آن را به من بدهد  دو میلیون تومان پول می‌خواست هر طوری بود پول را جور کردم.

منتظر ماندم تا از مرگش مطمئن شوم

پس از تهیه سیانور با فرید در یک ویلا قرار ملاقات گذاشتم در یک فرصت مناسب  مقداری از سم را داخل لیوان نوشیدنی‌اش ریختم وقتی آن را خورد بیهوش شد. همان جا منتظر ماندم تا از مرگش مطمئن شوم بعد از آنجا فرار کردم.

پس از اعترافات این دختر راز این جنایت برملا و او به دستور بازپرس دادسرای جنایی ساوجبلاغ روانه زندان شد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب