نگاهی به قسمت هجدهم سریال خاتون بدون تمرینجدیدترین قسمت سریال خاتون مانند همه اپیزودهای قبلی نیم‌فصل دوم سریال [که حالا بیشتر از هر زمان دیگری می‌تواند فصل دوم سریال لقب بگیرد] مسیر مشخصی را دنبال نمی‌کند و تنها به گیج‌کردن مخاطب ادامه می‌دهد. بنابراین قسمت هجدهم سریال خاتون با وجود هیجان بیشتری که برای تماشاگر تدارک دیده هم‌چنان بی‌هدف و دلسردکننده به نظر می‌رسد. با همراه باشید.

سریال جیران را با دنبال کنید:

نگاهی به قسمت اول سریال جیران – روایت اشتباه تاریخ نگاهی به قسمت دوم سریال جیران – اقتباسی آزاد از تاریخ نگاهی به قسمت سوم سریال جیران – متعهد به درام

احتمالا مقایسه سریال‌هایی که توسط شبکه‌های ثروتمند و سرویس‌های استریم در حال رشد آمریکایی ساخته می‌شود با سریال‌های سرویس‌های استریم ایرانی بیش از حد اشتباه باشد. اما به هر حال، دستاوردهای بسیاری در سینما و تلویزیون کشورهای غربی وجود دارد که می‌تواند مورد توجه سرویس‌های استریم ایرانی قرار بگیرد. یکی از این نکات بسیار مهم را باید مشخص‌بودن وضعیت یک مجموعه اپیزودیک برای حداقل یک فصل دانست. وقتی شبکه‌های تلویزیونی آمریکایی تولید یک سریال تلویزیونی را آغاز می‌کنند، اطلاعات بسیاری درباره جزییات آن ارائه می‌دهند.

برای مثال، تماشاگران سریال The Walking Dead از مدتی پیش از آغاز فصل یازدهم متوجه شدند که یازدهمین فصل سریال محبوب شبکه AMC قطعا آخرین فصل سریال است. براساس اطلاعات رسمی‌ای که از سوی شبکه AMC منتشر شد، هواداران سریال The Walking Dead آگاه شدند که فصل پایانی سریال محبوبشان 24 قسمت دارد. بخش اول فصل یازدهم این سریال در آگوست، سپتامبر و اکتبر 2021 پخش شد. پخش دومین بخش سریال محبوب شبکه AMC از اواخر فوریه 2022 آغاز شده و تا اواسط آوریل ادامه دارد. بخش سوم سریال The Walking Dead هم در روزهای پایانی سال 2022 از راه می‌رسد.

نگاهی به قسمت هجدهم سریال خاتون - بدون تمرین

در شرایطی که شبکه AMC همه جزییات پیرامون فصل پایانی سریال The Walking Dead را منتشر کرده، سرویس استریم نماوا هرگز توضیحات لازم درباره وضعیت پخش سریال خاتون را ارائه نکرده است. در دنیای سریال‌سازی مرسوم است که تعداد نیم‌فصل‌های یک سریال تلویزیونی با یکدیگر برابر باشد. اما نیم‌فصل اول سریال خاتون شامل 8 قسمت بود و حالا نیم‌فصل دوم به دهمین اپیزود رسیده است. از سوی دیگر، نماوا هیچ اطلاعاتی درباره تعداد اپیزودهای سریال تینا پاکروان ارائه نکرده و مشخص نیست که آیا این سریال برای فصل دوم هم تمدید می‌شود یا پرونده آن در همین فصل نخست به پایان می‌رسد.

سراسیمه و شتاب‌زده

نیم‌فصل دوم سریال خاتون به شکل واضحی در مسیر سقوط قرار گرفت و حالا در قسمت هجدهم بیشتر از هر زمانی سراسیمه، باعجله و بی‌هدف به نظر می‌رسد. تینا پاکروان در نخستین تجربه اپیزودیکش به معنای واقعی کلمه ناامیدکننده ظاهر شد و به همین دلیل سریالی که او ساخته حالا کمتر از هر زمان دیگری تماشایی به نظر می‌رسد. در حالی که نخستین اپیزودهای سریال خاتون به شکل تحسین‌برانگیزی تماشایی، خیره‌کننده و تحسین‌برانگیز بود، قسمت هجدهم سریال خاتون مانند تعدادی از اپیزودهای قبلی‌ سریال از یک حس و حال ناامیدکننده سخن می‌گوید؛ عوامل سریال آمادگی لازم برای خلق آن را نداشته‌اند.

نگاهی به قسمت هجدهم سریال خاتون - بدون تمرین

قسمت هجدهم سریال خاتون به شکل واضحی به تماشاگر ثابت می‌کند که نویسنده فیلم‌نامه سریال نه‌تنها هیچ تصوری از آینده شخصیت‌ها و داستان‌هایشان ندارد بلکه به حدی در پردازش داستان عجله دارد که تماشاگر را در یک هزارتوی بی‌پایان رها می‌کند. تعداد شخصیت‌های اصلی و فرعی در جدیدترین قسمت سریال خاتون به حدی زیاد شده که فیلم‌نامه در بخشیدن جایگاه به آن‌ها گیج می‌شود. بنابراین روایت سریال هم درگیر حضور شخصیت‌های بی‌پایان می‌شود و به همین دلیل تاثیرگذاری و هیجان‌انگیزی خود را از دست می‌دهد.

بدون تمرین

هیچ تردیدی وجود ندارد که قسمت هجدهم سریال خاتون یکی از هیجان‌انگیزترین اپیزودهای سریال است اما پرداخت ناامیدکننده و پردازش ضعیف داستان به معنای واقعی کلمه به اعتبار و جذابیت سریال تینا پاکروان آسیب زده است؛ آسیبی که دیگر قابل جبران نیست. اما چه اتفاقی رخ داده که سریال خاتون به این شکل در مسیر سقوط قرار گرفته و حالا بیشتر از هر زمان دیگری گیج‌کننده به نظر می‌رسد؟ جواب کاملا واضح است؛ فیلم‌نامه سریال خاتون سراسیمه، شتاب‌زده و باعجله نوشته شده و فیلم‌برداری و تولید آن هم بدون تمرین ادامه دارد.

هنرنمایی بازیگران شناخته‌شده سریال خاتون در قسمت هجدهم این سریال کمتر از هر زمان دیگری چشم‌نواز به نظر می‌رسد. دلیل آن هم تا حدودی واضح است. بازیگران توانمند سریال خاتون یعنی نگار جواهریان، اشکان خطیبی، بابک حمیدیان و مهران مدیری احتمالا با کمترین تمرین و آمادگی لازم در برابر دوربین قرار گرفته‌اند. دلیل این عجله مشخص نیست؛ شاید سریال از روند تولید خود عقب مانده یا شاید هم مسیری که سریال خاتون دنبال کرده با آن مسیری که تینا پاکروان در تصوراتش به آن می‌اندیشید، تفاوت پیدا کرده است.

نگاهی به قسمت هجدهم سریال خاتون - بدون تمرین

بنابراین این احتمال وجود دارد که تینا پاکروان حالا صرفا تلاش می‌کند تا نخستین تجربه سریالی‌اش را صرفا به خط پایان برساند. شاید به همین دلیل باشد که سریال خاتون حالا در مسیر سقوط قرار گرفته و بیشتر از هر زمان دیگری ناامیدکننده به نظر می‌رسد.

سریال خاتون را با دنبال کنید:

نگاهی به قسمت اول سریال خاتون – فاشیسم سینمایی نگاهی به قسمت دوم سریال خاتون – باران خونین داس و چکش نگاهی به قسمت سوم سریال خاتون – شیوع ویروس سرخ نگاهی به قسمت چهارم سریال خاتون – عاقبت خوردن نان خلق نگاهی به قسمت پنجم سریال خاتون – بگذارید این وطن دوباره وطن شود نگاهی به قسمت ششم سریال خاتون – همسری که همراه نیست نگاهی به قسمت هفتم سریال خاتون – تصویر دقیق زن گیلانی نگاهی به قسمت هشتم سریال خاتون – روایت خسته‌کننده نگاهی به قسمت نهم سریال خاتون – گفتار مدرن یک پوستین کهنه نگاهی به قسمت دهم سریال خاتون – سرگیجه‌‌ای از شخصیت‌ها نگاهی به قسمت یازدهم سریال خاتون – عاشقانه در عاشقانه نگاهی به قسمت دوازدهم سریال خاتون – پوستین جذاب یک باطن مستهلک نگاهی به قسمت سیزدهم سریال خاتون – عشق مسموم نگاهی به قسمت چهاردهم سریال خاتون – مسیر گمراه‌کننده نگاهی به قسمت پانزدهم سریال خاتون – آغاز پایان نگاهی به قسمت شانزدهم سریال خاتون – فاجعه مطلق نگاهی به قسمت هفدهم سریال خاتون – قابل پیش‌بینی

نگاهی به قسمت هجدهم سریال خاتون بدون تمرین
نگاهی به قسمت هجدهم سریال خاتون بدون تمرین
نگاهی به قسمت هجدهم سریال خاتون بدون تمرین
نگاهی به قسمت هجدهم سریال خاتون بدون تمرین
نگاهی به قسمت هجدهم سریال خاتون بدون تمرین
window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F265029%2522%257D";

(1) دانلود قسمت 18 هجدهم سریال خاتون
دانلود قسمت 18 هجدهم سریال خاتون


(2) دانلود قسمت 2 دوم سریال خاتون
دانلود قسمت 2 دوم سریال خاتون


(3) خاتون و گرفتاری در دام سندرم انتخاب
خاتون و گرفتاری در دام سندرم انتخاب بازیگر نقشهایی که به تن بازیگران گشادند - خبرگزاری آنا


(4) دانلود قسمت دوم سریال خاتون باکیفیت
دانلود قسمت دوم سریال خاتون باکیفیت Full HD - ایسنا


(5) دانلود سریال خاتون قسمت 7 هفتم قسمت
دانلود سریال خاتون قسمت 7 هفتم قسمت هفتم 7 خاتون کامل خبرگزاری ایلنا


(6) دانلود قسمت 3 سریال خاتون قسمت سوم
دانلود قسمت 3 سریال خاتون قسمت سوم سریال خاتون با کیفیت عالی خبرگزاری ایلنا


(7) دانلود سریال خاتون قسمت اول [ قسمت 1
دانلود سریال خاتون قسمت اول [ قسمت 1 خاتون [ دانلود قسمت اول 1 سریال خاتون خبرگزاری ایلنا


(8) دانلود سریال خاتون قسمت هشتم پایگاه
دانلود سریال خاتون قسمت هشتم پایگاه خبری تحلیلی فرتاک نیوز


(9) نقد و بررسی سریال خاتون روزی روزگاری
نقد و بررسی سریال خاتون روزی روزگاری ایران کول دانلود

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب