با یک بازی موبایلی استراتژی با تم The Walking Dead چطوریداگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های استراتژی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید The Walking Dead No Man’s Land همراه باشید.

اگر قرار باشد که یکی از خلاقانه‌ترین سبک‌های بازی‌سازی را معرفی کنیم، عناوین استراتژی بدون شک به عنوان یکی از اصلی‌ترین نمایندگان ما شناخته خواهند شد. امروزه بازی‌های استراتژی تلاش می‌کنند که با استفاده از ترکیب چندین سبک بازی‌سازی در روایت داستان‌هایشان، تجربه‌ای ایده‌آل را به مخاطب انتقال خواهند. تجربه‌ای که توام شده است از اتفاقات هیجان‌انگیز که تا ساعت‌ها می‌تواند شما را به پای تجربه‌اش مشغول کند. از طرفی بازی‌های استراتژی درست از همان سال‌های اولیه پیدایش صنعت ویدیوگیم همراهمان بوده‌اند و ما را راهی دنیاهایی دوست داشتنی کرده‌اند.

یکی از المان‌های شاخص عناوین استراتژی این است که این بازی‌ها بدون در نظر گرفتن محدودیت‌ها، مسیرهای خودشان را طی می‌کنند. تنها کافی است که نگاهی به بازی‌های استراتژی چندسال اخیر داشته باشید، هرچند که خورشید بازی‌های استراتژی امروزه دیگر آنطوری که باید تابان نیست، اما هنوز هم می‌توان در لا به لای خاکستر عناوین استراتژی بازی‌هایی را پیدا کرد که می‌توانند همان حس و حال کلاسیک بازی‌های گذشته را به شما انتقال دهند.

مطلب پیشنهادی:بازی موبایلی PUBG: New State؛ همان فرمول موفقیت‌آمیز همیشگیمیراثی برای یک ماجراجویی بزرگ
بازی موبایلی PUBG: New State؛ همان فرمول موفقیت‌آمیز همیشگی

در این بین پلتفرم موبایل نیز به عنوان یکی از جدیدترین پلتفرم‌های بازی‌سازی، تلاش کرده است تا تجربه‌ای عامه‌پسند را به مخاطبانش انتقال دهند. راستش را بخواهید، بازی‌های موبایلی نیاز به خلاقیت بیشتری دارند. از آن‌جایی که کاربران پلتفرم موبایل بیش از دیگر پلتفرم‌ها هستند و دیدگاه‌های مختلفی نیز دارند، بازی‌سازهای موبایلی باید عناوینی را بسازند که بتواند پاسخگوی نیاز اکثر مخاطبانشان باشند. درواقع جادوی پلتفرم موبایل از همین تفاوت‌های کوچک شروع شده است.

The Walking Dead No Man's Land
The Walking Dead No Man's Land

دنیای سریال The Walking بقدری که باید هیجان‌انگیز بود که استودیو‌های بسیاری به سراغ ساخت عناوینی بر اساس این سریال بروند. با افزایش محبوبیت این سریال، بازی‌سازهای موبایلی نیز به سراغ پلتفرم موبایل رفتند و تلاش کردند که تجربه‌ای جذاب را به تصویر بکشند. بازی موبایلی The Walking Dead No Man’s Land یکی از موفق‌ترین عناوینی است که بر ساساس این سریال توسعه پیدا کرده. همچنین این بازی در سال 2015 توسط استودیوی Next Games به صورت انحصاری برای پلتفرم موبایل توسعه منتشر شد.

این بازی به محض انتشارش توانست که با نقدهای فوق‌العاده‌ای رو به رو شود و متای بازی نیز به 74 رسید که عددی قابل قبول برای یک بازی موبایلی استراتژی با تمی پساآخرالزمانی آن هم از سال 2015 است. چیزی‌که بازی The Walking Dead: No Man’s Land متفاوت‌تر از دیگر عناوین الهام گرفته از این سریال کرده است، این است که The Walking Dead: No Man’s Land تحت لایسنس رسمی AMC منتشر شده و دیدن کاراکترهای اصلی دنیای The Walking Dead در این بازی واقعا هیجان‌انگیز است.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به بازی موبایلی مکس پین؛ شاهکاری که فراموش شده استتجربه‌ای فوق‌العاده از عنوانی شاهکار
نگاهی به بازی موبایلی مکس پین؛ شاهکاری که فراموش شده است

اجازه دهید که پیش از شروع خط داستانی بازی، یک سوال از شما بپرسم! اگر قرار به حمله زامبی‌‌ها باشد، شما در کدام سمت خواهید ایستاد؟ آیا به سراغ بازماندگی خواهید رفت که در دنیایی پساآخرالزمانی گیر افتاده‌اند، یا صرفا به فکر نجات خودتان خواهید بود؟ این دقیقا سوالی است که بازی The Walking Dead: No Man’s Land از آن پیروی کرده شما این‌بار باید با کمک پروتاگونیست اصلی بازی یا همان Daryl Dixon که پیش‌تر در دنیای سریالی این بازی دیده بودیم، به باقی بازماندگان کمک کنید تا پناهگاهی برای زنده ماندن بسازید. البته همه‌چیز به همین راحتی هم نیست و بازی تصمیمات مختلفی را پیش‌رویتان قرار خواهد داد که بر روند بازی تاثیر بسیاری دارند.


برای اجرای بازی موبایلی The Walking Dead No Man’s Land شما نیاز به دسترسی به اینترنت دارید

همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، بازی موبایلی The Walking Dead No Man’s Land یک بازی کاملا استراتژی است. شما باید با جمع کردن و پیدا کردن کاراکترهای مختلف، نیروهای خودتان را ارتقا دهید و قوی‌تر شوید. علاوه بر این، این بازی موبایلی از شما می‌خواهد که تصمیماتی اساسی برای زنده نگه داشتن و یا فدا کردن نیروهایتان بگیرید. مکانیزمی که به کمک گیم‌پلی هیجان‌انگیز بازی، حسی فوق‌العاده را از این عنوان به تصویر کشیده‌ است و آن را تبدیل به عنوانی نقش آفرینی نیز کرده‌.

گیم‌بازی متشکل از بخش‌هایی کاملا متفاوت است. در بخش اول شما، با یک بازی تماما استراتژی هستید، جایی‌که باید با استفاده از کارت‌هایی که پیدا می‌کنید و منابعی که دارید، ساختمان‌های دفاعی پناهگاهتان را ارتقا دهید. مانند هربازی استراتژی دیگری نیز، چیدمان درست ساختمان‌ها در دنیای The Walking Dead No Man’s Land از همین بالایی برخوردارند و همچنین درکنار ساخت ساختمان‌های مختلف، شما باید سربازانتان را نیز ارتقا دهید. البته در اوایل تجربه بازی محتوای چندانی نیست که بتوانید روی آن حساب باز کنید، اما با گذشت زمان، محتوای بیشتری نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی:تجربه یک بتل رویال موبایلی فراموش‌شده با بازی Rules of Survivalسبکی که هیچ پایانی ندارد
تجربه یک بتل رویال موبایلی فراموش‌شده با بازی Rules of Survival

فاز دوم گیم‌پلی بازی درست مانند اتفاقاتی است که ما پیش‌تر آن‌ها را در دنیای بازی‌های نقش آفرینی تجربه کرده بودیم. اگر عناوین کارتی موبایلی را تجربه کرده باشید، المان‌های بازی این بازی نیز برایتان بسیار ساده خواهد بود. جایی‌که باید با استفاده از سربازانتان، خط مقدم نبردی راشبیه‌سازی کنید و با استفاده از کنترلرهای بازی به دیگر دشمنان حمله کنید. درواقع، این‌بار شما بجای استفاده از کارت‌ها، با سربازانی رو به رو خواهید شد که درست همان مکانیک دوست داشتنی عناوین کارتی را به تصویر کشیده‌اند. درنهایت باید گفت که گیم‌مودهای متنوع دیگر نیز، از جمله دلیلی است که ما را به تجربه The Walking Dead No Man’s Land وسوسه می‌کند.

The Walking Dead No Man's Land
The Walking Dead No Man's Land

گرافیک بازی بد نیست، اما با این‌حال نباید انتظارات چندان بالایی از آن داشته باشید. فراموش نکنید که بازی موبایلی این بازی در سال 2015 منتشر شد و نباید گرافیک و جلوه‌های بصری آن را با عناوین سرآمد امروزی پلتفرم موبایل بررسی کنید. همچنین The Walking Dead No Man’s Land به لطف فلسفه و دوربین ایزومتریکی که از آن پیروی می‌کند، حسی عالی را به مخاطب انتقال می‌دهند. حسی که اگر از کاربران قدیمی عناوین استراتژی باشید، برایتان واقعا لذت‌بخش خواهد بود. صداگذاری و موسیقی‌متن بازی نیز طراحی نسبتا قابل قبولی دارد. متاسفانه موسیقی‌متن بازی برخلاف دیگر قسمت‌های این چندان چنگی به دل نمی‌زند. اما با این‌حال این بازی هنوز هم قابل احترام است.

The Walking Dead No Man's Land

پیشنهاد می‌شه!

بازی موبایلی The Walking Dead No Man’s Land از جمله برترین و نزدیک‌ترین تجربیات به دنیای سریالی آن است. این بازی در سال 2015 توسط استودیوی Next Games برای پلتفرم موبایل توسعه پیدا کرد و به متای 74 رسید که عددی قابل قبول برای یک بازی موبایلی آن هم از سال 2015 است. با تمام این توضیحات، این بازی روی کاغذ حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد و می‌تواند گزینه‌ای عالی باشد.

با یک بازی موبایلی استراتژی با تم The Walking Dead چطورید
با یک بازی موبایلی استراتژی با تم The Walking Dead چطورید
با یک بازی موبایلی استراتژی با تم The Walking Dead چطورید
با یک بازی موبایلی استراتژی با تم The Walking Dead چطورید
با یک بازی موبایلی استراتژی با تم The Walking Dead چطورید
window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F265511%2522%257D";

(1) دانلود برنامه استراتژی سریال مردگان
دانلود برنامه استراتژی سریال مردگان متحرک دیتا The Walking Dead No Mans Land اندروید

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب