irspeedy | افزایش سرعت در اندروید و ویندوز با irspeedyirspeedy | افزایش سرعت در اندروید و ویندوز با irspeedy

irspeedy نرم افزار افزایش سرعت و تست سرعت است. اما چرا تست سرعت اینقدر مفید است؟ مردم به دلایل زیادی از irspeedy و نرم افزار های مشابه آنها استفاده می کنند. رایج ترین دلایلی که ممکن است بخواهید از یکی از این نرم افزارهای تست سرعت استفاده کنید عبارتند از:

 

شما می خواهید مطمئن شوید که دقیقاً همان چیزی را که از ISP خود پرداخت کرده اید دریافت می کنید و به هیچ وجه تحت فشار قرار نمی گیرید.برای تعیین اینکه آیا خانواده شما به ارتقا سرعت نیاز دارد یا خیر.البته فراموش نکنید که در تست سرعت باید معیار دیگری مانند سرعت آپلود یا نرخ پینگ را بررسی کنید.

 

این امر می تواند از هدر دادن پول برای دستگاه هایی که نمی توانید از آنها بیشترین بهره را ببرید جلوگیری می کند. مثلا خرید مودمی که بتواند به شما سرعت 320 مگابیت بر ثانیه را بدهد بسیار گران تر از مودمی است که به شما 80 مگ بر ثانیه است. پس اگر isp شما نهایت 80 مگ بر ثانیه را عرضه می کنید، قطعا خرید مودم گران به صرفه نیست.

irspeedy | افزایش سرعت در اندروید و ویندوز با irspeedy

در ادامه اطلاعاتی در مورد نحوه کارکرد بهترین نرم افزار تست سرعت اینترنت یعنی irspeedy صحبت میکنیم.تست سرعت در ویندوز هم امکان پذیر است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

 

irspeedy for pc

دانلود نرم افزار Irspeedy برای تست سرعت ویندوز ارائه شده است. در ویندوز 10، آداپتور شبکه ابزاری را برای اتصال به شبکه و اینترنت با استفاده از اتصال سیمی یا بی سیم فراهم می کند. بنابراین درک سرعت لینک فعلی می تواند در بسیاری از سناریوها مفید باشد.

 

به عنوان مثال، بررسی سرعت لینک برای تعیین اینکه آیا آداپتور مطابق مشخصات فنی خود کار می کند مفید است و می تواند به شما در تشخیص مشکلات عملکرد کمک کند. اگر سرویس اینترنت خود را به سطح سریع‌تری ارتقا می‌دهید، دانستن حداکثر سرعت آداپتور Wi-Fi یا اترنت به تأیید اینکه آیا می‌توانید از تمام پهنای باند استفاده کنید یا خیر کمک می‌کند.

 

در صورتی که قصد دارید شبکه خود را به 10 گیگابیت بر ثانیه ارتقا دهید، می توانید به سرعت تشخیص دهید که آیا نیاز به تغییر کارت دارید یا خیر. یا اگر از یک آداپتور شبکه USB استفاده می‌کنید و هیچ اطلاعاتی در آن وجود ندارد، بررسی سرعت اتصال نشان می‌دهد که آیا از چیپست 100 مگابیت در ثانیه یا 1 گیگابیت در ثانیه استفاده می‌کنید.جهت تست سرعت و افزایش سرعت نت می توانید  irspeedy for pc نسخه ویندوز را دانلود و آن را نصب کنید.

 

irspeedy ios

متأسفانه، همه برنامه های تست سرعت برای آیفون طراحی نمی شوند. شما عزیزان می توانید irspeedy ios را بر روی iPhone یا iPad خود رایگان نصب کنید و بر روی irspeedy iOS تنظیم کنید تا سرعت و کیفیت اتصال خود را در هر زمان و هر مکان آزمایش کنید. با کمک irspeedy می توانید سرعت اینترنت در هر نقطه از جهان را دریابید. مزایای استفاده از irspeedy ios:

 

* آگاهی از دانلود، آپلود و پینگ

* Gitter و از دست دادن بسته را اندازه گیری کنید

* نمودارهای بلادرنگ ثبات اتصال را نشان می دهند

* سرعتی که به شما قول داده شده را عیب یابی یا تأیید کنید

* یک سرور آزمایشی از هر کجای دنیا انتخاب کنید

* تست های گذشته را با گزارش دقیق پیگیری کنید

* به راحتی نتایج خود را به اشتراک بگذارید

 

irspeedy apk

خوشبختانه irspeedy apk برای کاربران اندروید هم در دسترس است. با برنامه رایگان irspeedy for Android  می توانید:

 

* دانلود، آپلود و پینگ خود را کشف کنید

* نمودارهای بلادرنگ ثبات اتصال را نشان می دهند

* نقشه های پوشش مخابراتی موبایل

* سرعتی که به شما قول داده شده را عیب یابی یا تأیید کنید

* تست های گذشته را با گزارش دقیق پیگیری کنید

* به راحتی نتایج خود را به اشتراک بگذارید

 

نقشه های پوشش برای اندروید

Irspeedy برای Android شامل نقشه‌های پوشش منحصربه‌فردی است که عملکرد LTE را بر اساس اپراتور ردیابی می‌کند، بنابراین همیشه می‌دانید که احتمالاً کجا اتصال قوی را تجربه خواهید کرد. به راحتی بین شرکت‌های مخابراتی و مناطق جابه‌جا شوید تا پوشش را در مکان‌هایی که رفت‌وآمد دارید مقایسه کنید.

 

Irspeedy help

اما در نهایت irspeedy جهت راحتی شما عزیزان در نصب و استفاده از این نرم افزار مستنداتی آماده کرده است که با دانلود آن براحتی می توانید از این نرم افزار استفاده نمائید. با irspeedy.net راحتی در سرعت را تجربه کنید.

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب