هشدار هواشناسی به مردم پایتخت | کولاک و سرما در راه تهرانکارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارش‌ها از عصر امروز (یکشنبه) در پی ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد.

به گزارش رصدورزشی : هشدار هواشناسی به برخی استان ها منتشر شد . هشدار هواشناسی در خصوص بارش برف و باران می باشد . هشدار هواشناسی خبر از سرما و بارش ها در پایتخت نیز می دهد . در ادامه جزئیات کامل از هشدار هواشناسی را می خوانید .

​کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی درباره وضعیت آب وهوا گفت: در روز جاری برای استان‌ خراسان رضوی بارش پراکنده باران را انتظار داریم.

به گفته این کارشناس سازمان هواشناسی، از بعدازظهر امروز سامانه بارشی جدیدی نواحی شمال غرب و غرب را تحت تاثیر قرار خواهد داد و در ارتفاعات زاگرس مرکزی، ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز غربی بارش باران و برف و تندباد ایجاد خواهد کرد.

وی ادامه‌ داد: گستره فعالیت سامانه بارشی علاوه بر این مناطق به ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان هم کشیده خواهد داشت.

هشدار هواشناسی

رفیعی بیان‌ کرد: فعالیت سامانه بارشی به‌تدریج سواحل دریای خزر و بخش‌هایی از مرکز و شمال شرق کشور را  دربر خواهد گرفت.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: روز سه‌شنبه نیز در نواحی شمال شرق و ارتفاعات البرز بارش پراکنده را انتظار داریم.

به گفته رفیعی، از بعدازظهر چهارشنبه مجددا سامانه بارشی جدید نواحی شمال غرب را بارانی خواهد کرد و به‌تدریج نواحی غرب، ارتفاعات زاگرس مرکزی و ارتفاعات غربی البرز را هم تحت تاثیر قرار خواهد داد.

وی گفت: برای امروز در نواحی جنوب شرق، شرق و دامنه‌های جنوبی البرز تندباد پیش‌بینی می‌شود و خیزش گرد و خاک را برای فردا و روز سه‌شنبه برای نیمه جنوبی کشور انتظار داریم.

این کارشناس سازمان هواشناسی درباره وضعیت دمای هوا در کشور نیز خاطرنشان‌ کرد: امروز سواحل دریای خزر بین ۸ تا ۱۰ درجه کاهش دما دارند، اما در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه افزایش ۶ تا ۸ درجه‌ای دما برای سواحل شمالی کشور را انتظار داریم، در شمال غرب کشور نیز کاهش ۶ درجه‌ای دما انتظار می‌رود.

رفیعی اظهار کرد: تهران از امروز به‌تدریج سرد می‌شود، از فردا تا روز چهارشنبه تهران به صورت نیمه ابری و بارانی است و از سه‌شنبه تا پنجشنبه روند مجدد افزایش دما را در پایتخت انتظار داریم.

وداع تلخ شاهرخ استخری با دخترش | لحظه دل کندن شاهرخ استخری اشک همه را در آورد

وداع تلخ شاهرخ استخری با دخترش | لحظه دل کندن شاهرخ استخری اشک همه را در آورد

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

وداع تلخ شاهرخ استخری با دخترش | لحظه دل کندن شاهرخ استخری اشک همه را در آورد

عکس دیده نشده از زهره فکور صبور و عشق زندگیش روز قبل فوت | همسر زهره فکور صبور کیست ؟

هالک ایرانی دل مادرش را شکست | گریه زاری هالک ایرانی سوژه شد

ببینید | گریه زاری همسر زهره فکور صبور سرمزار همسرش

قاتل واقعی زهره فکور صبور لو رفت | این شخص زهره فکور صبور را کشت

var newsMasterIdForRate = "78268";
آیا این خبر مفید بود؟
1
بارش برف و باران سامانه بارشی پیش بینی هواشناسی هشدار جدی هواشناسی کولاک و سرما در راه است

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب