نتفلیکس خدمات خود را در روسیه به حالت تعلیق درآوردنتفلیکس خدمات خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورد

نتفلیکس به دیگر شرکت‌ها و ارگان‌هایی پیوست که خدمات خود را در روسیه در اعتراض به تهاجم گسترده این کشور به اوکراین به حالت تعلیق درآورده‌اند.

شب گذشته خبر رسید که این سرویس استریم اعلام کرده تمام پروژه‌ها و خریدهای آتی از روسیه را متوقف می‌کند و به فهرست رو به رشد شرکت‌هایی که روابط خود را با این کشور قطع کرده‌اند، می‌پیوندد. نتفلیکس چهار سریال اوریجینال روسی در دست ساخت داشت، از جمله یک سریال جنایی مهیج به کارگردانی داشا ژوک که در حال فیلمبرداری بود.

نتفلیکس همچنین اخیرا از انتقال 20 کانال تبلیغاتی رایگان روسی که طبق قوانین روسیه ملزم به میزبانی آن‌ها بود، خودداری کرد. اکنون این شرکت یک گام دیگر برای تعطیل کردن کامل خدمات خود برداشته است. سخنگوی نتفلیکس گفت با توجه به شرایط موجود، تصمیم گرفتیم خدمات خود را در روسیه به حالت تعلیق در آوریم.

مطلب پیشنهادی: سینما: تحلیل شخصیت‌های سریال بازی مرکبهمه چیز درباره دوست و دشمن
 سینما: تحلیل شخصیت‌های سریال بازی مرکب

ضربه اقتصادی که روسیه در پی تصمیم خود برای جنگ با اوکراین در این مدت با آن مواجه شده، شدید بوده است. این کشور نه تنها با تحریم‌های گسترده دست و پنجه نرم می‌کند، بلکه بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها از روسیه خارج شده‌اند. شرکت‌هایی مانند مایکروسافت، اپل و Dell اعلام کرده‌اند که فروش خود را در این کشور به حالت تعلیق درآورده‌اند، در حالی که Ikea فروشگاه‌های خود را بسته است و Nike گفته است که دیگر سفارش‌های آنلاین را انجام نخواهد داد. در بخش سینما، تمام استودیوهای بزرگ اعلام کرده‌اند که اکران فیلم‌های خود را در روسیه متوقف خواهند کرد.

نتفلیکس در سال 2016 در کشور روسیه راه اندازی شد و حضور نسبتا کمی داشته و تقریباً یک میلیون مشترک دارد. باید اشاره کرد که این سرویس استریم 222 میلیون مشترک در سراسر جهان دارد.

نتفلیکس همچنین اخیراً اعلام کرد که مستند سال 2015 خود با عنوان “Winter on Fire: Ukraine’s Fight for Freedom” را برای تماشای رایگان در دسترس قرار خواهد داد. تمرکز این فیلم غیرداستانی بر اعتراضات یورومیدان در اوکراین است که با تصمیم رئیس جمهور سابق ویکتور یانوکوویچ مبنی بر عدم امضای توافقنامه با اتحادیه اروپا و تقویت روابط با روسیه آغاز شد. این اعتراضات در نهایت به برکناری یانوکوویچ منجر شد. همچنین تنش‌ها با روسیه را تشدید کرد و ولادیمیر پوتین از سرنگونی این کشور به عنوان بهانه‌ای برای حمله و الحاق شبه جزیره کریمه از اوکراین استفاده کرد.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به سریال انیمیشنی Arcane – به دنیای لیگ آو لجندز خوش آمدیداثری که هم طرفداران و هم تازه‌واردان را راضی می‌کند
نگاهی به سریال انیمیشنی Arcane – به دنیای لیگ آو لجندز خوش آمدید

امانگ آس اما ایمپاستر مثل هیولا قویه

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نتفلیکس خدمات خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورد
نتفلیکس خدمات خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورد
نتفلیکس خدمات خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورد
نتفلیکس خدمات خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورد
نتفلیکس خدمات خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورد
window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F265684%2522%257D";

(1) روسیه به حالت تعلیق
نتفلیکس هم خدمات خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورد- اخبار اقتصاد جهان - اخبار اقتصادی تسنیم Tasnim


(2) نتفلیکس خدمات خود را در روسیه متوقف
نتفلیکس خدمات خود را در روسیه متوقف میکند دیجیاتو


(3) تعلیق تیکتاک و نتفیلیکس در روسیه - بهار
تعلیق تیکتاک و نتفیلیکس در روسیه - بهار نیوز


(4) نتفلیکس خدمات خود را در روسیه به حالت
نتفلیکس خدمات خود را در روسیه به حالت تعلیق درآوردآکادمی هلاکوئی


(5) شرکت نتفلیکس تمام فعالیتهای تولیدی خود
شرکت نتفلیکس تمام فعالیتهای تولیدی خود را به حالت تعلیق درآورد - میرد


(6) روسیه به حالت تعلیق
نتفلیکس هم خدمات خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورد به - تسنیم نیوز


(7) شرکت نتفلیکس تولید و فیلمبرداریها را به
شرکت نتفلیکس تولید و فیلمبرداریها را به حالت تعلیق درآورد رسانه کلیک


(8) جنگ در روسیه بازداشت
15 هزار نفر در جریان تظاهرات ضد جنگ در روسیه بازداشت شدهاند کریدورهای تخلیه غیرنظامیان اوکراینی، به بلاروس و و روسیه منتهی میشود نتفلیکس خدمات خود را در روسیه به


(9) چه شرکتهایی با روسیه قطع رابطه کردند
چه شرکتهایی با روسیه قطع رابطه کردند

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب