نمایشی از ریمیک بازی Dead Space در راه استنمایش جدیدی از ریمیک بازی Dead Space در راه است

پس از اینکه EA در تیر ماه اعلام کرد نسخه بازسازی Dead Space در دست ساخت است، اطلاعات جدید زیادی در مورد پروژه تاکنون منتشر نشده بود. اکنون استودیو سازنده Motive اعلام کرده که آخر هفته برنامه زنده‌ای برای طرفداران پخش خواهند کرد که «نگاهی ابتدایی به پروسه ساخت و آنچه در بازسازی بازی می‌گذرد» خواهد داشت.

لایو استریم جدید بازی Dead Space قرار است در روز جمعه 11 مارس 2022 (20 اسفند) ساعت 10 صبح به وقت آمریکا (ساعت 21:30 شب به وقت ایران) برگزار شود. پیش از این نیز در شهریور ماه سازندگان برنامه زنده‌ای را اجرا کرده بودند که جزئیات زیادی را به اشتراک گذاشتند.

ریمیک بازی Dead Space

علاوه بر اعلام خبر در توییتر، Motive همچنین یک تیزر 1 دقیقه‌ای در یوتیوب منتشر کرد که این اعلامیه را به اشتراک گذاشت. این کلیپ پرتنش دارای جلوه‌های صوتی آشنا (و ترسناک)، رد خونی بر زمین منتهی به اتاقی تاریک و نگاهی کوتاه به قهرمان داستان، آیزاک کلارک است، اما چیز دیگری را فاش نمی‌کند. با توجه به اینکه Motive این استریم را نگاهی اولیه به پروسه ساخت نامیده، به نظر می‌رسد می‌توان با اطمینان گفت که با زمان انتشار بازی هنوز فاصله زیادی داریم.

مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم‌های کمدی ترسناک هالیوودیتجربه ترس در مقیاس کم
بهترین فیلم‌های کمدی ترسناک هالیوودی

تا اینجای کار تنها می‌دانیم که بازی جدید یک بازسازی کامل از عنوان ترسناک بقا محصول سال 2008 خواهد بود که قرار است به این فرنچایز «جانی دوباره» ببخشد. استودیوی Motive تایید کرده که از موتور Frostbite برای توسعه بازی استفاده می‌کند، موتوری که برای ساخت تمام بازی‌های اخیر Battlefield و Star Wars Battlefront استفاده شده است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، نسخه بازسازی شده همچنین «بهبودهایی در گیم‌پلی بازی اضافه خواهد کرد، در حالی که به نسخه اصلی وفادار می‌ماند.» فیلیپ دوچارم، تهیه‌کننده ارشد EA Motive اظهار داشت که این بازسازی، بازی اصلی را «مدرن‌سازی» می‌کند و آن را برای بازیکنان جدید و قدیمی قابل دسترس می‌کند و همچنین برای پلتفرم‌های نسل فعلی بهینه‌سازی می‌شود.

Dead Space که در ابتدا توسط استودیو Visceral Games در سال 2008 ساخته شد، داستان مهندس آیزاک کلارک را دنبال می‌کند که با انبوهی از موجودات جهش یافته در فضا روبرو می‌شود. این بازی موفقیت زیادی به دست آورد و دو عنوان دیگر نیز در ادامه برای آن منتشر شدند، Dead Space 2 در سال 2011 و Dead Space 3 در سال 2013، قبل از اینکه استودیو درهای خود را در سال 2017 ببندد.

مطلب پیشنهادی:40 فیلم ترسناک تاریخ سینما که کابوس شب‌هایتان می‌شونداز هیولاها و زامبی‌ها گرفته تا هتل‌های جن زده و اسلشر‌های خونین
40 فیلم ترسناک تاریخ سینما که کابوس شب‌هایتان می‌شوند

ویجی‌لاگ پلاس: بازی‌سازان علیه روسیه و انتشار گرن توریزمو 7

تماشا از کانال یوتیوب

نمایشی از ریمیک بازی Dead Space در راه است
نمایشی از ریمیک بازی Dead Space در راه است
نمایشی از ریمیک بازی Dead Space در راه است
نمایشی از ریمیک بازی Dead Space در راه است
نمایشی از ریمیک بازی Dead Space در راه است
window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F265971%2522%257D";

(1) Dead Space به معرفی ریمیک
واکنش کارگردان بازی اصلی Dead Space به معرفی ریمیک آن - زومجی


(2) ریمیک بازی Dead Space هر چه از
ریمیک بازی Dead Space هر چه از بازسازی دد اسپیس میدانیم


(3) هر آنچه که در نمایش Dead Space Remake
هر آنچه که در نمایش Dead Space Remake به تصویر کشیده شد


(4) ریمیک Dead Space صفحات لودینگ یا
ریمیک Dead Space صفحات لودینگ یا خریدهای درون برنامهای نخواهد داشت - زومجی


(5) ریمیک بازی Dead Space تا سال آینده
ریمیک بازی Dead Space تا سال آینده نمایشی نخواهد داشت انجمن های بازی سنتر


(6) از Dead Space Remake برای پلتفرمهای نسل
از Dead Space Remake برای پلتفرمهای نسل بعدی رونمایی شد


(7) Dead Space به ریمیک شدن نیاز ندارد، اما
Dead Space به ریمیک شدن نیاز ندارد، اما میتوان برایش هیجانزده شد


(8) تاریخ انتشار ریمیک Dead Space مشخص شد
تاریخ انتشار ریمیک Dead Space مشخص شد

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب