طراحی سایت تخصصی خودرو

طراحی سایت تخصصی خودروطراحی سایت تخصصی خودروطراحی سایت تخصصی خودروطراحی سایت تخصصی خودرو

در سال‌های اخیرفروش خودرو فقط از طریق مراکز یا نمایشگاه‌های خودرو انجام نمی‌شود. به‌جرأت می‌توان گفت که این روزها فروش اینترنتی خودرو (چه خودروی صفر و چه کارکرده) افزایش یافته است به‌طوری که باعث شده تا گروه طراحی سایت، راه‌اندازی شود و در نتیجه امکان استفاده متقاضیان از طریق سایت نیز برای انتخاب یک خودروی مناسب فراهم گردد.

البته سایت اینترنتی فقط برای خرید خودرو نیست؛ چرا که با استفاده از آن می‌توان امکانات مختلفی را در اختیار افراد قرار داد. با این حساب اگر در حال حاضر در حوزه فروش خودرو فعالیت می‌کنید، حتماً به یک سایت تخصصی نیاز دارید که توصیه می‌کنیم از یک گروه طراحی سایت معتبر برای این منظور کمک بگیرید.

در این مقاله به برسی خدمات شرکت طراحی وبسایت لاگ میپردازیم.

ارسال و ثبت آگهی خودرو

یک سایت تخصصی خودرو می‌تواند در زمینه‌های مختلفی فعالیت کند و به متقاضیان سرویس دهد که از جمله‌ی این موارد می‌توان به ثبت آگهی خودرو اشاره کرد. در واقع برای اینکه بتوانید خودروی مدنظرتان را به فروش برسانید، کافی است تا از یک سایت که امکان ثبت خودرو به‌همراه مشخصات آن را به بازدید کنندگان می‌دهد، استفاده کنید. به‌طور کلی اگر در این حوزه فعالیت می‌کنید، حتماً باید با استفاده از یک گروه طراحی سایت، به راه‌اندازی یک سامانه اقدام کنید.

گفتنی است که با این کار به راحتی می‌توانید درآمد بیشتری داشته باشید چراکه در زمان ثبت آگهی فروش خودرو، امکان دریافت حق پخش آگهی را خواهید داشت و یا حتی اینکه می‌توانید پس از معامله خودرو، حق کمیسیون‌ اعلام شده را دریافت کنید.

نقد و بررسی خودرو

یک گروه طراحی سایت متخصص در صورتی که قصد داشته باشد یک وب‌سایت تخصصی خودرو راه‌اندازی کند، باید یک بخش کاملاً مجزا را به نقد و بررسی خودروها اختصاص دهد. در واقع پرواضح است که خریداران انواع خودروها تا زمانی که به‌طور کامل از مشخصات، ویژگی‌ها و برتری‌های یک خودرو مطمئن نباشند، اقدام به خرید آن نخواهند کرد. لذا هرچه کامل‌تر بودن بخش نقد و بررسی خودرو در یک سایت، نه‌ تنها به افراد عادی بلکه به نمایشگاه‌دارها و نمایندگی‌های خودروها نیز کمک خواهد کرد تا اطلاعات کاملی از خودروی مدنظرشان بدست آورند.

ضمناً در نظر داشته باشید که اگر گروه طراحی سایت در بخش نقد و بررسی خودرو امکان فعالیت به بازدیدکنندگان را نیز بدهد و اصطلاحاً این بخش جذاب را کاملاً پویا اجرا کنند، قطعاً خرید خودرو را برای افراد راحت‌تر کرده است. بنابراین اگر قصد راه‌اندازی یک وب‌سایت تخصصی خودرو دارید، حتماً این موضوع مهم را نیز در نظر بگیرید.

اعلام قیمت به روز خودروها

بخش بسیار با اهمیت دیگری که باید در طراحی یک سایت خودرو لحاظ شود، مربوط به قیمت‌های انواع خودروهاست. همان‌طور که می‌دانید در ایران قیمت خودروهای مختلف ممکن است به‌صورت روزانه افزایش یا کاهش یابد که طبیعتاً این موضوع برای بسیاری از بازدیدکنندگان دارای اهمیت است. لذا یک گروه طراحی سایت حرفه‌ای باید به‌صورت کاملاً روشن و واضح بخش ویژه‌ای را برای این منظور در نظر بگیرد. ضمناً گفتنی است دسترسی راحت به این بخش اولین موردی است که لحاظ شود.

مقایسه خودروها

در یک سایت تخصصی خودرو، حتماً باید بخش مقایسه‌ی خودروها فعال باشد. در واقع شاید بسیاری از افراد قصد داشته باشند که از یک برند، خودروی مورد علاقه‌شان را خریداری کنند اما؛ قبل از هر چیزی تمابل دارند که به بررسی ویژگی‌های چند خودرو با برندهای مختلف بپردازند. دراین صورت به کمک سایت تخصصی خودرو، امکان مقایسه خودروها بسیار کمک کننده خواهد بود. توصیه می‌کنیم که اگر راحتی بازدیدکنندگان برای شما اهمیت دارد، امکان مقایسه حداقل سه خودرو به‌صورت همزمان را در نظر بگیرید. پرواضح است که ارائه این خدمات توسط یک گروه طراحی سایت متخصص و با تجربه کار چندان سختی نخواهد بود.

طراحی سایت تخصصی خودروطراحی سایت تخصصی خودروطراحی سایت تخصصی خودرو

گالری تصاویر

بخش مهم دیگری که باید برای یک سایت خودرو طراحی شود، مربوط به قرارگیری گالری تصاویر است. به‌طور حتم بارگذاری عکس‌های همه‌ی خودروها آن هم از زوایای مختلف به خوبی می‌تواند انتخاب یک خودرو را برای بازدیدکنندگان راحت کند. مهم‌تر این‌که تصاویر ارائه شده، حتماً باید از کابین خودرو نیز باشد تا خریداران به‌طور کامل با اجزای خودروی مدنظرشان آشنا شوند. ضمناً این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است تصاویر قرار داده شده در سایت‌تان، دارای حجم‌های زیادی باشند. بنابراین حتماً باید با کمک گروه طراحی سایت و با در نظر گرفتن راه‌کارهای موجود، این مشکلات را تا حد امکان کاهش دهید. در کنار این موارد حتی می‌توان بخش مجزایی برای این قسمت از سایت در نظر گرفت تا کاربران بتوانند تصاویر خودروهای مدنظرشان را در سایت آپلود کنند.

بخش پرسش و پاسخ

اگرچه ممکن است که این بخش در سایت‌های خودرو، جزو نیاز مبرم و اساسی نباشد اما وجود آن می‌تواند به حل مشکلات احتمالی رانندگان محترم کمک کند. درواقع در این بخش امکان طرح سوال به بازدیدکنندگان داده خواهد شد و پاسخ سوالات نیز بر عهده کاربرانی خواهد بود که تجربه استفاده از خودروی مدنظر را داشته‌اند. بنابراین شما مدیران عزیز در قبال این بخش از سایت، مسئولیت خاصی ندارید جز اینکه به مدیریت پیام‌ها بپردازید. البته می‌توان برای بهبود شرایط با استخدام یک کارشناس، مشکلات پیش آمده برای خودروی کاربران را بهتر رسیدگی کنید. با این تفاسیر اگر به‌چنین بخشی نیاز دارید، کافی است که جزئیات آن را با گروه طراحی سایت در میان بگذارید.

پنل کاربری

نهایتاً پرواضح است که برای در نظر گرفتن هرکدام از این امکانات، نیاز به یک پنل کاربری برای افراد و بازدید کنندگان خواهد بود. بنابراین حتماً برای وب‌سایت تخصصی خودرو، یک پنل کاربری جذاب تهیه کنید؛ تا شکل و شمایل سایت نیز موجه‌تر از قبل شود. توصیه می‌کنیم که برای اجرای این بخش از هر گونه شلوغ‌کاری و جزئیات بیش از حد، جلوگیری کنید تا کاربران احساس راحتی بیشتری داشته باشند.

طراحی سایت تخصصی خودروطراحی سایت تخصصی خودروطراحی سایت تخصصی خودرو

طراحی سایت تخصصی خودرو با مجموعه طراحی سایت لاگ

حال با توجه به موارد عنوان شده در این مقاله چنان‌چه نیاز به یک گروه طراحی سایت متخصص در زمینه راه‌اندازی سایت برای آگهی خودرو، فروش خودرو و دیگر خدمات مربوطه  دارید، کافی است که با مدیران و مشاوران گروه لاگ به آدرس اینترنتی  https://loggroup.ir/ در تماس باشید. گفتنی است که استفاده از این مجموعه که از افراد متخصص و باتجربه سود می‌برد، به‌طور کامل می‌تواند شما عزیزان را صاحب یک وب‌سایت تخصصی خودرو کند تا از این طریق بتوانید بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهید. ضمناً ناگفته نماند به‌کارگیری گروه طراحی سایت لاگ، دارای مزیت‌هایی مانند قیمت منصفانه و ارائه خدمات با کیفیت خواهد بود که در کمتر شرکت طراحی سایتی، این ویژگی‌ها در نظر گرفته می‌شود.

 

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب