برنامه تحقیق و توسعه کروز در سال ۱۴۰۱ برای خودرو و موتور سیکلت های برقیبرنامه تحقیق و توسعه کروزبرنامه تحقیق و توسعه کروزبرنامه تحقیق و توسعه کروز

مدیر مرکز تحقیق و توسعه شرکت صنایع تولیدی کروز گفت: در سال جدید برنامه تحقیق و توسعه شامل خودروهای برقی و موتور سیکلت های برقی و اجزا مرتبط با آن در دستور کار است.

در حدود ۱۰سال است که مرکز تحقیق و توسعه در شرکت صنایع تولیدی کروز شکل گرفته است و در زمینه الکترونیک خودرو فعالیت دارد. به مروز زمان با کسب دانش، به توانایی ایده پردازی، طراحی و تولید قطعات خودرو همگام با دانش روز دنیا دست پیدا کرد و سال گذشته با امکانات بیشتر و در جهت پیشبرد هر چه بهتر صنعت قطعه سازی، مرکز جدید تحقیق و نوآوری کروز افتتاح شد.
شرکت صنایع تولیدی کروز توانسته بسیاری از قطعات استراتژیک الکترونیک را بومی سازی کند؛ با توجه به اینکه بسیاری از آپشن های خودروهای روز دنیا مربوط به بخش الکترونیک خودرو است و این صنعت در آینده به سمت خودروهای برقی و خودران پیش می رود، نیاز به بخش الکترونیک مشخص می شود.
این مرکز بر روی موتورهای درون سوز فعالیت های زیادی داشته و برنامه هایی برای تولید قطعات خودروهای برقی در دستور کار خود قرار داده است.
داخلی سازی ای سی یو در ۵ نسل از جمله دیگر اقدامات این مرکز تحقیق و نوآوری به شمار می رود؛ با توجه به نیاز موتورهای جدید، کارایی و آپشن های متفاوت تر، علم و دانش لازم برای طراحی نرم افزار و سخت افزار را برخوردار است و در حال حاضر بر روی موتورهای توربوشارژ تمرکز کرده است تا در نسل های بعدی، دستاوردهای بیشتری برای موتورهای جدید به وجود آورد.
محمدرضا دهقان مدیر واحد تحقیق و نوآوری شرکت صنایع تولیدی کروز در خصوص بحث تحقیق ونوآوری برای سال ۱۴۰۱ نیز گفت: در سال جدید برنامه تحقیق و توسعه شامل خودروهای برقی و موتور سیکلت های برقی و اجزا مرتبط با آن می باشد.
وی در خصوص تعداد قطعاتی که قرار است بومی شوند، نیز بیان داشت: سیستم مولتی مدیا جدید برپایه لینوکس، رادار خودرو که شامل سیستم تشخیص نقاط کور آینه و سیستم هشدار خروج از خطوط می باشد ، نسل جدید ECU با قابلیت کنترل سیستم توربوشارژ و VVT می باشد. نسل جدید کنترلر ایربگ با قابلیت ۶ ایربگ می باشد.
مدیر واحد تحقیق و نوآوری شرکت صنایع تولیدی کروز همچنین به تعداد پروژه موازی با دانشگاه در سال ۱۴۰۱اشاره و اظهارداشت: تعداد کارهایی که با دانشگاه خواهیم داشت بیش از ۱۲ مورد می باشد.
وی پیرامون برنامه آزمایشگاه ذخیره انرژی برای سال ۱۴۰۱ نیز خاطرنشان کرد: در آزمایشگاه ذخیره انرژی کار بر روی تکنولوژی های باتری برای خودرو های الکتریکی انجام خواهد گرفت و برنامه این است به نمونه های آزمایشی برسیم.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

خواص دارچین برای سلامتی
نشانه های عاشق شدن یک پسر، رفتار مرد عاشق
هیئت فهادان و بعثت یزد + ویدیو | دلیل توقیف هیات فهادان | مداحی هیئت بعثت یزد
یوسف صیادی درگذشت ۱۴۰۱ | مرگ یوسف صیادی | فوت یوصف صیادی
چه کسی انتقام مختار را گرفت | انتقام مختار ثقفی را کی گرفت چه کسانی
درمان ترک کف پا در طب سنتی
زیارت عاشورا معروفه ۱۴۰۱ | زیارت عاشورا صوتی علی فانی با حجم کم تندخوانی
متن نوحه ای ساقی لب تشنگان ۱۴۰۱ | متن ای اهل حرم میر علمدار نیامد قدیمی
کیفیت نماز ظهر عاشورا ۱۴۰۱ | اداب نماز ظهر عاشورا | آموزش نماز عاشورا
نوحه ترکی قدیمی اردبیل ۱۴۰۱ | متن بر مشامم میرسد هر لحظه بوی کربلا قدیمی
زلزله الان تربت حیدریه | زلزله امروز مشهد ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
زلزله امروز تربت حیدریه ۱۷ مرداد | زلزله رشتخوار خواف مشهد خراسان رضوی
زلزله رشتخوار امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۱| زلزله خراسان رضوی امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
فوت دکتر علوی کرمان | مرگ دکتر علوی متخصص اطفال کرمان درگذشت
بهترین دمنوش‌ها برای مصرف روزانه
بهترین سالن زیبایی در تهران
تشخیص لوازم آرایشی اصل
معرفی آرایشگران و مدل های برتر
جدیدترین مدل مانتو سال 98
بهترین مانتو لاکچری جدید
شرکت های تولید کننده روسری
راه های تشخیص مواد آرایشی بهداشتی اصل
بهاره شعبانی مربی آموزشی آرایشگری
مركز پوست و ليزر و زيبايي لیدو
ارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل
خدمات اکستنشن و کاشت مژه در منزل
خدمات شینون مو در منزل با اعزام آرایشگر سیار
تاتو چیست و چگونه تاتو بزنم؟
چگونه پوستی زیبا ,شفاف و لطیف داشته باشیم؟
دوره آموزشی شینیون مو