نگرانی چهار سناتور آمریکایی از خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافتنگرانی چهار سناتور آمریکایی از خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت

خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت هنوز نهایی نشده است و از سوی کمیسیون فدرال تجارت (FTC) در دست بررسی است. حالا چهار سناتور مطرح آمریکایی نگرانی خود از این خرید بزرگ را اعلام کرده‌اند.

برنی سندرز، الیزابت وارن، وایت‌هاوس و کوری بوکر چهار سناتور مهم آمریکایی با ارسال نامه‌ای به FTC نگرانی خود از خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت را اعلام کردند. آن‌ها در نامه خود توضیح می‌ دهد که این خرید ممکن است جنبش‌های کارگری را تهدید کند.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ پلاس: آینده ماینکرفت و تریلر گیم‌پلی GTAو پیروزی سونی پس از سال‌ها
ویجی‌لاگ پلاس: آینده ماینکرفت و تریلر گیم‌پلی GTA

در بخشی از این نامه آمده است:

ما در این نامه به خرید 68.7 میلیارد دلاری اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت اشاره می‌کنیم که خواسته‌های کارگران درباره پاسخ گو بودن را تهدید می‌کند و می‌تواند سابقه خطرناکی در صنعت ایجاد کند.چ

کارگران اکتیویژن بلیزارد، به دنبال سال‌ها سوءرفتار و تبعیض جنسی فراگیر و شیوه‌های کار ناعادلانه، خواستار شفافیت و مسئولیت‌پذیری بیشتر در صنعت بازی شده‌اند و ما عمیقا نگران هستیم که این خرید می‌توان این کارگران را بیشتر از حقوق خود محروم کند و از شنیده شدن صدای آن‌ها جلوگیری کند.

اکتیویژن بلیزارد

در ادامه این نامه به گزارش‌هایی در مورد آزار و اذیت کارکنان و کارهایی که در گذشته برای ایجاد تغییر انجام شده، اشاره شده است.

مطلب پیشنهادی:چطور با ایکس باکس روی توییچ استریم کنیم؟بدون هزینه اولیه شروع به استریم از طریق کنسول ایکس باکس خود کنید
چطور با ایکس باکس روی توییچ استریم کنیم؟

با وجود این نامه که توسط سناتورهای آمریکایی نوشته شده، نمی‌توان گفت که خرید بزرگ مایکروسافت نهایی نخواهد شد اما ممکن تغییراتی در جزئیات آن اعمال شود. به نظر می‌رسد این خرید بزرگ راه بسیار طولانی و پیچیده‌ای را به دنبال خواهد داشت و باید دید مشکلات اکتیویژن بلیزارد سرانجام چه زمانی پایان خواهد یافت.

Top 10: خفن‌ترین بازی‌هایی که تا ابد میتونید بازی کنید

تماشا از کانال یوتوب

window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F271417%2522%257D";

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب