دانگ فنگ ۵۰۰ در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران

منابع آگاه به خبرنگار اسب بخار گفته اند که دانگ فنگ ۵۰۰ یکی از سه محصول پیشنهادی گروه DFM برای عرضه به بازار ایران است و احتمال آن داده می شود که در سال ۱۴۰۱، این کراس اوور جمع و جور به بازار ایران بیاید.

فهرست مطالب

مشخصات فنی دانگ فنگ ۵۰۰امکانات فنگون ۵۰۰قیمت دانگ فنگ فنگون ۵۰۰

دانگ فنگ ۵۰۰ که در برخی بازارها با نام دانگ فنگ گلوری ۵۰۰ و فِنگون ۵۰۰ عرضه می شود، به برخی خودروسازان ایرانی پیشنهاد شده و حال باید منتظر باشیم و ببینیم که کدام شرکت خصوصی، مونتاژ این کراس اوور را قبول می کند. دانگ فنگ ۵۰۰ در جایگاه یک کراس اوور جمع و جور قرار می گیرد و با توجه به مشخصات فنی، ابعاد و امکانات با خودروهایی مانند ام وی ام X22 پرو، جک S3 و… رقابت کند.

دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران

مشخصات فنی دانگ فنگ ۵۰۰

فنگون ۵۰۰ به دو پیشرانه ۱٫۵ لیتری مجهز است. نسخه تنفس طبیعی این پیشرانه توان ۱۱۶ اسب بخار را دارد و گشتاور ۱۴۷ نیوتن متر را تولید می کند. در نسخه توربو شارژر این پیشرانه با ساختاری شبیه قوای محرکه بهمن دیگنیتی پرایم (دانگ فنگ ix5) طرف هستیم و می بینیم که این پیشرانه ۱۵۰ اسب بخار را با گشتاور ۲۲۰ نیوتن متر تولید می کند. این دو پیشرانه در دانگ فنگ فنگون ۵۰۰ به جعبه دنده اتوماتیک CVT متصل می شوند و در نسخه های پایه، امکان سفارش این کراس اوور جمع و جور با جعبه دنده دستی هم وجود دارد.

مصرف سوخت بهینه فنگون ۵۰۰ حدود ۶٫۴ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام می شود و با توجه به وزن خالص ۱۴۷۰ کیلوگرمی (در نسخه فول آپشن توربو)، می توان شتاب کمتر از ۱۲ ثانیه را از این خودرو توقع داشت.

دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران

امکانات فنگون ۵۰۰

نمونه فول آپشن دانگ فنگ ۵۰۰ به امکاناتی مانند سانروف، تریم داخلی چرم مصنوعی با ترکیب دو رنگ، بدنه دو رنگ، سنسور نور، کروز کنترل، محدود کننده سرعت، فرمان کمکی برقی، دوربین ۳۶۰ درجه، استارت دکمه ای، دوربین ثبت وقایع، سنسور باد تایرها، دو کیسه هوا، آینه های تاشو برقی، سامانه کنترل حرکت در سربالایی و سراشیبی، ترمز پارک برقی، گرمکن صندلی های جلو، اتوهلد، تنظیم حالت رانندگی، نمایشگر لمسی با قابلیت اتصال مستقیم به تلفن همراه، سامانه کنترل پایداری الکتریکی و… مجهز است.

دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران

قیمت دانگ فنگ فنگون ۵۰۰

ساده ترین نسخه فنگون ۵۰۰ با امکانات پایه و پیشرانه تنفس طبیعی، ۶۱ هزار و ۸۰۰ یوان قیمت گذاری شده است و نسخه فول آپشن ۱٫۵ لیتری توربو و اتوماتیک، بهای ۸۵ هزار و ۸۰۰ یوان را دارد. با توجه به قیمت این کراس اوور چینی در بازارهای مختلف، قیمت رقبای آن در بازار ایران، تعرفه ها واردات قطعات SKD و CKD، عوارض گمرکی و… می توان گفت که در صورت ثبات شرایط اقتصادی و قوانین امکان حضور دانگ فنگ ۵۰۰ با قیمتی کمتر از ۶۵۰ میلیون تومان در بازار ایران فراهم است.

دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران دانگ فنگ 500 در راه بازار ایراندانگ فنگ 500 در راه بازار ایران

پایگاه خبری اسب بخار

مشخصات فنی دانگ فنگ ۵۰۰ چیست؟

فنگون ۵۰۰ به دو پیشرانه ۱٫۵ لیتری مجهز است. نسخه تنفس طبیعی این پیشرانه توان ۱۱۶ اسب بخار را دارد و گشتاور ۱۴۷ نیوتن متر را تولید می کند. در نسخه توربو شارژر این پیشرانه با ساختاری شبیه قوای محرکه بهمن دیگنیتی پرایم (دانگ فنگ ix5) طرف هستیم و می بینیم که این پیشرانه ۱۵۰ اسب بخار را با گشتاور ۲۲۰ نیوتن متر تولید می کند.

امکانات دانگ فنگ ۵۰۰ چیست؟

نمونه فول آپشن فنگون ۵۰۰ به امکاناتی مانند سانروف، تریم داخلی چرم مصنوعی با ترکیب دو رنگ، بدنه دو رنگ، سنسور نور، کروز کنترل، محدود کننده سرعت، فرمان کمکی برقی، دوربین ۳۶۰ درجه، استارت دکمه ای، دوربین ثبت وقایع، سنسور باد تایرها، دو کیسه هوا، آینه های تاشو برقی، سامانه کنترل حرکت در سربالایی و سراشیبی، ترمز پارک برقی، گرمکن صندلی های جلو، اتوهلد، تنظیم حالت رانندگی، نمایشگر لمسی با قابلیت اتصال مستقیم به تلفن همراه، سامانه کنترل پایداری الکتریکی و… مجهز است.

قیمت دانگ فنگ ۵۰۰ چقدر است؟

ساده ترین نسخه فنگون ۵۰۰ با امکانات پایه و پیشرانه تنفس طبیعی، ۶۱ هزار و ۸۰۰ یوان قیمت گذاری شده است و نسخه فول آپشن ۱٫۵ لیتری توربو و اتوماتیک، بهای ۸۵ هزار و ۸۰۰ یوان را دارد. با توجه به قیمت این کراس اوور چینی در بازارهای مختلف، قیمت رقبای آن در بازار ایران، تعرفه ها واردات قطعات SKD و CKD، عوارض گمرکی و… می توان گفت که در صورت ثبات شرایط اقتصادی و قوانین امکان حضور فنگون ۵۰۰ با قیمتی کمتر از ۶۵۰ میلیون تومان در بازار ایران فراهم است.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب