جواهرات زنان اسکار نشان 2022/ که همین برند زیباست نشان مشهوریتبرای تمام هنرمندان و چهره‌های سرشناس پوشیدن لباس عالی و بیشتر از آن خاص، روی فرش قرمز اسکار موضوعی مهم است؛ چون می‌تواند باعث این شود که سال‌ها درباره آن حرف بزنند و صدها عکس منتشر کنند. بنابراین سلبریتی‌ها و استایلیست‌های آن‌ها در انتخاب لباس برای این رویداد بزرگ کاملا جدی هستند.

جواهر اسکارجواهر اسکار

 

البته برای رسیدن به ظاهری زیبا و تا حد امکان بی‌نقص مولفه‌های زیادی مثل آرایش صورت، مدل مو، کفش، کیف و البته جواهرات که می‌خواهیم درباره‌اش بگویید اهمیت خیلی زیادی پیدا می‌کند. اگر می‌بینید ایرانی‌ها در این لیست هستند- و تنها عکس لیلا حاتمی و ترانه علیدوستی است- چون هنوز خیلی باب نشده که مدیر برنامه‌های آن‌ها درباره این موارد اظهار نظر کنند.

 

ستارگان اسکار و جواهرات برند شوپارد

جواهر اسکارجواهر اسکار

بیشتر ستارگان مراسم اسکار سال ۲۰۱۸ از جواهرات برند «شوپارد» استفاده کرده بودند. امیلی بلانت هم در این دوره به عنوان یکی از مجریان مراسم، همین برند را انتخاب کرده بود. او با گوشواره‌هایی خیره‌کننده به وزن ۳۰.۹۶ قیراط که از زمرد کبود و الماس روی تیتانیوم ساخته شده بودند توجه‌ها را به سمت خودش جلب کرد. یکی از انگشترهای این بازیگر که با گوشواره‌هایش ست شده بود ۱۲.۹۲ قیراط وزن داشت و تشکیل شده از همان سنگ‌ها روی طلای سفید ۱۸عیار بود. انگشتر دیگرش از زمرد کبود، الماس آمی‌تیست و بلور تانزانیت تشکیل شده که بر طلای سفید ۱۸ عیار کار شده بودند و ۵.۱۱ قیراط وزن داشت.

آلیسیون ویلیامز جواهرات هری وینستون

جواهر اسکارجواهر اسکارجواهر اسکار

آلیسیون ویلیامز، هنرپیشه ۳۳ آمریکایی، با لباس زیبایش از برند آرمانی جواهرات الماس «هری وینستون» را انتخاب کرده بود. گوشواره‌های الماس رودخانه با وزن ۱۶.۰۳ و دستبند الماس خوشه درخشان با وزن ۱۰.۱۵ قیراط برای شرکت در اسکار ۲۰۱۸ انتخاب‌های این بازیگر بودند. بد نیست بدانید «هری وینستون» یکی از گران‌ترین خانه‌های جواهرات در جهان است که ارزان‌ترین جواهر عرضه شده آن ۶۰۰۰ دلار آمریکا قیمت داشته. این شرکت در سال ۱۹۳۲ توسط هری وینستون تأسیس شد که او را به عنوان «پادشاه الماس» می‌شناسند. نایب رییس این شرکت جواهرسازی یک زن ایرانی به اسم گلبرگ پارس‌تبار است.

الماس افسانه‌ای تیفانی آدری هپبورن

جواهر اسکارجواهر اسکار

 

در نود و یکمین دوره مراسم اسکار که در سال ۲۰۱۹ برگزار شد جواهرات فوق‌العاده‌ای به نمایش درآمد. الماس افسانه‌ای ۱۲۸.۵۴ قیراطی «تیفانی» که آدری هپبورن آن را در فیلم «صبحانه در تیفانی» در سال ۱۹۶۱ به گردن انداخته بود، انتخاب لیدی گاگا برای حضور روی فرش قرمز اسکار بود. البته لیدی گاگا از قبل از این ماجرا به عنوان مدل تبلیغاتی برند تیفانی هم فعالیت داشته است.

جواهر اسکارجواهر اسکار

لیدی گاگا با لباس مشکی دکلته و دستکش‌های بلندش با طراحی الکساندر مک‌کویین همان ظاهر جذاب آدری را در فیلم و عکس‌های تبلیغاتی‌اش تداعی می‌کرد. این الماس زرد تیفانی ۸۲ وجه دارد و یکی از بزرگترین و مرغوب‌ترین الماس‌های زرد جهان است. این الماس ۳۰ میلیون دلاری تا امروز در تاریخ حدود ۱۴۰ ساله‌اش توسط ۴ زن به گردن آویخته شده است.

اسکار جواهریاسکار جواهری

 

 

بیانسه چهارمین و البته اولین زن رنگین‌پوست جهان است که این الماس قرن نوزدهمی را به گردن انداخته است. بیانسه به مناسبت حضور در اولین قسمت کمپین تبلیغاتی شرکت تیفانی به همراه همسرش جی. زی به عنوان مظهر داستان عشق مدرن برای انداختن این گردن‌بند انتخاب شد.

چارلیز ترون و جسورانه‌ترین جواهرات بولگاری

جواهر اسکارجواهر اسکار

بدون تردید یکی از جسورانه‌ترین و زیباترین جواهرات فرش قرمز اسکار ۲۰۱۹ متعلق به چارلیز ترون بود که شامل ۳۶۰ قیراط الماس، یاقوت کبود و زمرد از برند بولگاری می‌شد. گردن‌بند مدل مار نزدیک به ۸۰ قیراط الماس دارد و از الماس و طلای سفید ۱۸ عیار تشکیل شده که با یکی از دستبندهای چارلیز ست است. او این گردنبند را با گردن‌بلند دیگری انداخته بود که از ۶۱ الماس برلیان گرد و طلای سفید ساخته شده بود. گوشواره‌های او از طلای سفید، یاقوت کبود و زمرد برلیان و به وزن ۲۵ قیراط بودند.به طور کلی جواهرات چارلیز با لباس آبی یخی جذاب و کلاسیکش از برند «دیور» در هماهنگی کامل بودند.

جیمی ری نیومن با گوشواره‌های بوچلاتی

جواهر اسکارجواهر اسکارجواهر اسکار

 

جیمی ری نیومن بازیگر و خواننده ۴۴ساله آمریکایی که در سال ۲۰۱۹ موفق شد به همراه همسرش جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه لایو اکشن را به خانه ببرد، روی فرش قرمز این مراسم با گوشواره‌هایی جذاب و مسحورکننده حاضر شد. او لباس دکلته مشکی بلند با طراحی اسکار دلا رنتا، طراح لباس سرشناس اهل جمهوری دومینیکن، پوشیده بود و با این لباس تنها جواهراتی که به کار برد یک جفت گوشواره آویز و یک انگشتر از برند بوچلاتی بود.

این گوشواره‌های گران قیمت از مدل اسمرالدا هستند که در قسمت مرکزی از طلای زرد لانه زنبوری تشکیل شده‌اند و طلای سفید ظریف با ۳۱۲ الماس این طلای زرد را احاطه کرده. در مرکز این گوشواره‌ها دو زمرد گلابی شکل به وزن ۶.۴۱ قیراط وجود دارد.

[جواهر اسکار[جواهر اسکار

بوچلاتی یک شرکت ساعت و جواهرات ایتالیایی است. جواهرات ساخت این برند از هنر رومی الهام گرفته‌اند. یکی از ویژگیهای محصولات این برند جواهرات صیقل خورده و درخشان و توری شکلی هستند که روی آن‌ها با سنگ‌های تراشیده و الماس تزیین می‌شوند.

گل گدوت با گردن‌بند الماس تیفانی

جواهر اسکارجواهر اسکار

گل گدوت در مراسم اسکار سال ۲۰۲۰ گردن‌بند الماس تیفانی به گردن داشت. گردن‌بند این بازیگر و مدل ۳۶ساله را مدیر ارشد هنری برند تیفانی، رید کراکوف، طراحی کرده بود. این گردن‌بند از ۱۲۵ قطعه الماس تشکیل شده بود که در مجموع ۷۷ قیراط وزنش بود و بیشتر از ۲ میلیون دلار قیمت داشت. گدوت که ظاهر زیبایی با لباسی سیاه و صورتی از برند «ژیوانشی» پیدا کرده بود آن را با گوشواره‌ها و یک حلقه الماس تیفانی هم تکمیل کرد.

جنل مونی و گردن‌بند الماس فوراِور مارک

جواهر اسکارجواهر اسکار

جنل مونی، بازیگر، خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی، گردن‌بند الماس از برند Forevermark انداخته بود. این گردن‌بند الماس ۷۰۰ هزار دلاری که ۳۶ قیراط وزن داشت کاملا مطابق بود با لباس کلاهدار و پولک‌دار نقره‌ای او از برند رالف لوران که ۱۶۸هزار کریستال سوارسکی روی آن دوخته شده بود.

الکساندرا ماندلکورن، استایلیست جنی، در مصاحبه‌ای گفته بود: «ما این برند را انتخاب کردیم چون لباس جنل از کریستال پوشیده شده بنابراین ما به الماس‌هایی با بیشترین نور و درخشش نیاز داشتیم.»درباره برند جواهرات زیبای الماس Forevermark بد نیست بدانید که این برند متعلق به گروه شرکت‌های «د بیرز» است و منتخب‌ترین و با دقت انتخاب‌شده‌ترین الماس‌های جهان در جواهرات این برند استفاده می‌شود.

زندایا با الماس بولگاری

جواهر اسکارجواهر اسکار

زندایا، یکی از مجریان مراسم اسکار ۲۰۲۱ با گردن‌بند الماس ۶ میلیون دلاری «بولگاری» و لباس زرد از برند «ولنتینو» تفسیری مدرن از تجمل و زیبایی و شکوه ارائه کرد و نشان داد که چطور می‌شود به یک الماس حس جوانی و شادابی و طراوت داد. این گردن‌بند از مجموعه «Magnifica» انتخاب شده و دارای ۱۸۳ قیراط الماس است. الماس زرد و فانتزی که در مرکز آویز قرار دارد ۶ قیراط وزن دارد. زندایا آنقدر بی‌خیال و خونسرد این گردن‌بند گران را به گردن داشت که طرفدارانش را شگفت‌زده کرد.

واقع او و استایلیستش با وجود این جواهر و لباس خیره‌کننده به دنبال این هدف بودند که به سبک «بوهو شیک» نزدیک شوند. بوهو شیک سبکی از مد است که بر روی تأثیرات مختلف بوهمی و هیپی طراحی شده که در اوج خود در اواخر سال ۲۰۰۵ بازیگرانی مثل سیه‌نا میلر و مری کیت اولسن در ایالت متحده آمریکا نمادش بودند. گفتن این نکته خالی از لطف نیست که کارشناسان مد زندایا را با این ظاهر به پرتو آفتاب شبیه دانستند که نمی‌شد از تماشای آن چشم برداشت.

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

خواص دارچین برای سلامتی
نشانه های عاشق شدن یک پسر، رفتار مرد عاشق
هیئت فهادان و بعثت یزد + ویدیو | دلیل توقیف هیات فهادان | مداحی هیئت بعثت یزد
یوسف صیادی درگذشت ۱۴۰۱ | مرگ یوسف صیادی | فوت یوصف صیادی
چه کسی انتقام مختار را گرفت | انتقام مختار ثقفی را کی گرفت چه کسانی
درمان ترک کف پا در طب سنتی
زیارت عاشورا معروفه ۱۴۰۱ | زیارت عاشورا صوتی علی فانی با حجم کم تندخوانی
متن نوحه ای ساقی لب تشنگان ۱۴۰۱ | متن ای اهل حرم میر علمدار نیامد قدیمی
کیفیت نماز ظهر عاشورا ۱۴۰۱ | اداب نماز ظهر عاشورا | آموزش نماز عاشورا
نوحه ترکی قدیمی اردبیل ۱۴۰۱ | متن بر مشامم میرسد هر لحظه بوی کربلا قدیمی
زلزله الان تربت حیدریه | زلزله امروز مشهد ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
زلزله امروز تربت حیدریه ۱۷ مرداد | زلزله رشتخوار خواف مشهد خراسان رضوی
زلزله رشتخوار امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۱| زلزله خراسان رضوی امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
فوت دکتر علوی کرمان | مرگ دکتر علوی متخصص اطفال کرمان درگذشت
بهترین دمنوش‌ها برای مصرف روزانه
بهترین سالن زیبایی در تهران
تشخیص لوازم آرایشی اصل
معرفی آرایشگران و مدل های برتر
جدیدترین مدل مانتو سال 98
بهترین مانتو لاکچری جدید
شرکت های تولید کننده روسری
راه های تشخیص مواد آرایشی بهداشتی اصل
بهاره شعبانی مربی آموزشی آرایشگری
مركز پوست و ليزر و زيبايي لیدو
ارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل
خدمات اکستنشن و کاشت مژه در منزل
خدمات شینون مو در منزل با اعزام آرایشگر سیار
تاتو چیست و چگونه تاتو بزنم؟
چگونه پوستی زیبا ,شفاف و لطیف داشته باشیم؟
دوره آموزشی شینیون مو