حتی آهنگساز بازی Abandoned هم اطلاعی درباره آن نداردحتی آهنگساز بازی Abandoned هم اطلاعی درباره آن ندارد

«کریس شیربوک» (Chris Schierbock) خواننده‌ای که روی بازی Abandoned کار کرده درباره جزئیات کار خود توضیح داده و ظاهرا او نیز به اندازه ما درباره آن اطلاع دارد.

هفته گذشته، خواننده اصلی گروه The Eyes Inside ادعا کرده بود که گروه او 50 تا 60 ساعت برای آهنگ بازی Abandoned وقت گذاشته است. این بازی در اوایل سال 2021 معرفی شده بود تاکنون حواشی بسیار زیادی داشته و حتی از آن به عنوان بازی بعدی کوجیما و عنوان جدید سایلنت هیل هم یاد شده است. با این حال، شیربوک توضیح می‌دهد به او هیچ پرداختی انجام نشده، آهنگ‌هایش استفاده نشده‌اند و گروه مدتی است که از استودیو بلو باکس، توسعه‌دهنده بازی خبری ندارد.

مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم‌های کوسه‌ای که باید در تابستان تماشا کنیدخونی که از آرواره‌ها به اقیانوس می‌ریزد
بهترین فیلم‌های کوسه‌ای که باید در تابستان تماشا کنید

تاکنون ثابت شده است که کوجیما به این بازی هیچ ارتباطی ندارد و این تئوری صرفا توسط طرفداران ساخته شده بود اما همچنان Abandoned یک پروژه کاملا ناشناخته است. حتی اخیرا اعلام شده بود که این استودیو تمام توییت‌های خود که حاوی اطلاعاتی درباره این بازی بوده را پاک کرده است و گمان می‌رفت که ساخت آن به طور کلی کنسل شده باشد اما Blue Box با انتشار یک بیانیه به این موضوع پاسخ داد.

بازی Abandoned

شیربوک به TheGamer می‌گوید:‌ «من همه چیز را در مورد شایعات آن دنبال کرده‌ام اما هرگز از حسن [کهرامان، مدیر استودیو بازی‌سازی بلو باکس] سوال نکرده‌ام که آیا بازی ارتباطی به سایلنت هیل یا کوجیما دارد، زیرا احترام زیادی برای آن قائل بودم.» با این وجود، درست مانند بسیاری از ما، شیربوک هم به لطف شایعات نام بازی را شنیده است و اطلاعات بیشتری درباره آن ندارد.

او در ادامه آهنگی با عنوان Exitus ساخته که کهرامان ادعا کرده آن را برای بازی استفاده خواهد کرد، اما تاکنون فقط یک تیزر از آن منتشر شده که آهنگ آن Exitus نیست. شیربوک توضیح می‌دهد که پس از ضبط آهنگ در ماه آگوست، تا چند ماه بعد هیچ خبری از استودیو نداشته است.

مطلب پیشنهادی:10 نسخه ترسناک سوپرمنوقتی نماد امید تبدیل به دلیل وحشت می‌شود
10 نسخه ترسناک سوپرمن

در ادامه، این دوتا چندین بار با یکدیگر ارتباط داشته‌اند که البته در آن‌ها هیچ اشاره‌ای به توسعه بازی نشده است و سرانجام رئیس استودیو بلو باکس به شیربوک توضیح داده که در هنگام انتشار بازی به او غرامت پرداخت خواهد کرد، زیرا آهنگ او با وجود فوق‌العاده بودن، در بازی استفاده نخواهد شد!

هرچند وضعیت بین شیربوک و استودیو بلو باکس ظاهرا برطرف شده است، اما مشخصات نگرانی‌هایی درباره آن وجود دارد. او در نهایت توضیح می‌دهد:‌ «امیدوارم استودیو بازی‌سازی بلو باکس واقعی باشد و آن‌ها در حال ساخت یک بازی بسیار خوب باشد.»

Top 10: خفن‌ترین بازی‌هایی که تا ابد میتونید بازی کنید

تماشا از کانال یوتوب

حتی آهنگساز بازی Abandoned هم اطلاعی درباره آن ندارد
حتی آهنگساز بازی Abandoned هم اطلاعی درباره آن ندارد
حتی آهنگساز بازی Abandoned هم اطلاعی درباره آن ندارد
حتی آهنگساز بازی Abandoned هم اطلاعی درباره آن ندارد
حتی آهنگساز بازی Abandoned هم اطلاعی درباره آن ندارد
window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F271655%2522%257D";

(1) بازی Abandoned به احتمال زیاد بر روی
بازی Abandoned به احتمال زیاد بر روی رایانههای شخصی هم منتشر میشود


(2) سایرن بازی ویدئویی - ویکیپدیا
سایرن بازی ویدئویی - ویکیپدیا، دانشنامه آزاد


(3) بررسی بازی بایومیوتنت نقشآفرینی
بررسی بازی بایومیوتنت نقشآفرینی سرگرمکننده در دنیای پساآخرالزمانی - زومجی


(4) بررسی بازی The Ascent - زومجی
بررسی بازی The Ascent - زومجی


(5) بازی Psychonauts 2 اثر Double
مروری بر نحوه تولید بازی Psychonauts 2 اثر Double Fine - زومجی


(6) سایلنت هیل 1 آغاز نسلی تازه در بازیهای
سایلنت هیل 1 آغاز نسلی تازه در بازیهای ترسناک بود در میان جهنم و رویا دیجیکالا مگ

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب