اکتیویژن بلیزارد الزام واکسن کرونای کارکنان را حذف کرداکتیویژن بلیزارد الزام واکسن کرونای کارکنان را حذف کرد

اکتیویژن بلیزارد دیگر به واکسینه شدن کارکنان در برابر کرونا نیازی نخواهد داشت، زیرا این شرکت تلاش می‌کند افراد بیشتری را از ماه ژوئن به دفاتر خود بازگرداند.

در ایمیلی که توسط برایان بولاتائو، مدیر اجرایی شرکت به صورت سراسری برای کارمندان ارسال شده و جسیکا گونزالس از ABK Worker Alliance آن را به اشتراک گذاشته شده، اکتیویژن بلیزارد اعلام کرده که این اقدام آن‌ها منعکس‌کننده تغییرات مشابهی است که توسط سایر مشاغل در سراسر آمریکا ایجاد شده است.

مطلب پیشنهادی:5 شایعه مهم راجع به کال آو دیوتی و بتلفیلد جدیدصف‌کشی دو رقیب دیرینه
5 شایعه مهم راجع به کال آو دیوتی و بتلفیلد جدید

ایمیل بولاتائو با اعلام اینکه شرایط کرونا در آمریکا در حال حاضر رو به بهبودی است، آغاز شده است. علیرغم افزایش موارد جدید مبتلا به کرونا که عامل اصلی آن گونه فرعی Omicron BA.2 است و همچنین درصد نسبتاً پایین شهروندان ایالات متحده که دوز تقویت‌کننده کرونا را تزریق کرده‌اند.

اکتیویژن بلیزارد

بولاتائو نوشت:

ما از همین لحظه الزام تزریق واکسن را برای تمام کارکنان شرکت در آمریکا لغو می‌کنیم. این بدان معناست که کارکنان دیگر برای بازگشت به دفتر نیازی به واکسینه شدن کامل در برابر COVID-19 ندارند.

در چند هفته گذشته، ما شاهد کسب‌وکارها و سایر مکان‌های سرپوشیده در سراسر آمریکا بودیم که الزام واکسن را لغو کردند و احساس کردیم اقدام مهمی است که پروتکل‌های خود را با هدایت‌های محلی همآهنگ کنیم.

در حالی که این تغییر در سیاست به وضعیت فعلی ما در همه‌گیری مرتبط می‌شود، آگاهیم که وضعیت همیشه در حال تغییر است و به نظارت بر خطرات کووید 19 در تمام مناطقی که در آن فعالیت می‌کنیم، ادامه خواهیم داد.

از کارمندان اکتیویژن بلیزارد خواسته شده تا وضعیت واکسیناسیون خود را به عنوان بخشی از سابقه کارمندی خود با شرکت به اشتراک بگذارند. بولاتائو نوشت این اطلاعات در صورت افزایش مبتلایان در آینده، برای شرکت مهم است. کارکنان از این حرکت به عنوان اقدامی که سطح ریسک را برای همکارانی ناتوانی جسمی دارند یا دچار ضعف ایمنی بدن به علت مصرف دارو هستند افزایش می‌دهد، انتقاد کرده‌اند.

Top 10: خفن‌ترین بازی‌هایی که تا ابد میتونید بازی کنید

تماشا از کانال یوتوب

اکتیویژن بلیزارد الزام واکسن کرونای کارکنان را حذف کرد
اکتیویژن بلیزارد الزام واکسن کرونای کارکنان را حذف کرد
اکتیویژن بلیزارد الزام واکسن کرونای کارکنان را حذف کرد
اکتیویژن بلیزارد الزام واکسن کرونای کارکنان را حذف کرد
window.m2121myvarskj = "%257B%2522o_url%2522%253A%2522https%253A%255C%252F%255C%252Fvigiato.net%255C%252Fp%255C%252F271727%2522%257D";

(1) حذف الزام واکسینه شدن کارکنان اکتیویژن
حذف الزام واکسینه شدن کارکنان اکتیویژن بلیزارد آسمونی


(2) دبیرکل سازمان ملل تولید واکسن کرونا
دبیرکل سازمان ملل تولید واکسن کرونا باید دوبرابر شود و توزیع آن عادلانه Euronews

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب