کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران

آن طور که گفته می شود، نشان VGV چین مذاکرات خود را برای مونتاژ کراس اوورهایش در ایران آغاز کرده است. منابع آگاه می گویند که به احتمال زیاد خودروهای VGV توسط یکی از خودروسازان بزرگ و شاید دولتی به بازار عرضه شود.

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، نشان VGV که در زمینه تولید خودروهای سواری فعالیت دارد به عنوان یکی از شاخه های سینوتراک به حساب می آید و می خواهد تا با کراس اوورهای خود در بازار ایران حضور داشته باشد. در حال حاضر وی جی وی کراس اوورهای U70، U75 و U75 پلاس را مونتاژ می کند و با داشتن سه محصول سواری، نتوانسته تا سهم بازار قابل قبولی را در چین به دست بیارود.

در محصولات VGV از پیشرانه های ۱٫۵ لیتری توربو ۱۵۶ اسب بخار و دو لیتری توربو ۲۲۴ اسب بخار استفاده می شود. این خودروساز چینی سعی کرده است تا با ارائه امکانات نسبتاً لوکس، نظر مشتریان بازارهای در حال توسعه را به دست بیاورد. قیمت کراس اوورهای وی جی وی بر اساس امکانات و قوای محرکه در محدوده ۷۷ هزار و ۹۰۰ یوان تا ۱۵۱ هزار و ۹۰۰ یوان تعیین شده است. این خودروساز چینی به تازگی یک پیکاپ را هم با نام VX7 به بازار معرفی کرده که در زمینه عرضه این محصول هم آنچنان موفق نبوده است.

حال باید منتظر بود و دید که آیا محصولات VGV چین در سال ۱۴۰۱ پا به بازار ایران می گذارند و این امکان وجود دارد تا یکی از خودروسازان بزرگ کشور، با عرضه کراس اوورهای این نشان چینی تنوعی را برای سبد محصولاتش در نظر بگیرد؟ البته باید به این نکته توجه داشت که نشان VGV جز خودروسازان برتر چین به حساب نمی آید و مانند بسیاری از محصولات چینی این روزهای بازار ایران، نمی تواند تا ویژگی متفاوتی را به مشتریان ارائه دهد.

کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران کراس اوورهای VGV در راه بازار ایرانکراس اوورهای VGV در راه بازار ایران

پایگاه خبری اسب بخار

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب