واکنش به آتش زدن المان میدان مرجعیت در قمرئیس مرکز فقهی ائمه اطهار علیهم السلام به آتش زدن المان میدان مرجعیت در قم واکنش نشان داد

به گزارش ایسنا، آیت‌الله فاضل لنکرانی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه خطاب به دشمن گفت: این کاری که می‌کنید که اگر ۵۰۰ سال پیش بود شاید اثر می‌کرد ولی الآن دیگر این کارها در اراده‌ی ملت تزلزلی ایجاد نمی‌کند و اینها کشف از این می‌کند که شما خیلی درمانده‌اید! خیلی بیچاره شدید در مورد این انقلاب.

آیت‌الله محمد جواد فاضل لنکرانی افزود: مزدورانی هستند که در ازای گرفتن پول اگر بگویند قرآن را هم آتش بزنید آتش می‌زنند چرا که اینها دنبال گرفتن پول هستند و آنهایی هم که سبب هستند و اینگونه افعال را طراحی می‌کنند، فکر می‌کنند به خیال خام خودشان با یک آتش زدن تزلزلی در انقلاب یا در اعتقادات مردم به وجود می‌آید، در حالی که اینها نه امام را شناختند و نه انقلاب را و نه مردم را.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: درست است که امروز مشکلاتی وجود دارد که کم هم نیست و روزی نیست که یک کسی که انقلابی باشد از این مشکلاتی که برای مردم وجود دارد خون دل نخورد، چرا که واقعاً آن کسی که انقلابی هست بر اساس دین و اعتقادات و بن  مایه‌های فکری، خون دل می‌خورد که یک آدم معمولی چطور می‌تواند در این گرانی‌ها زندگی‌اش را سر کند.

آیت‌الله فاضل لنکرانی خاطرنشان کرد: با همه این حرفها و مشکلات، دزدی‌ها، ناجوانمردی‌ها و خیانت‌هایی که برخی از مسئولان در دوره‌های مختلف به این مردم، دین و انقلاب کردند، باز کسی که انقلاب را با همه وجودش پذیرفته قرار نیست با یک آتش زدن، تزلزل پیدا کند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب