فیس آپ صورت

فیس آپ صورت یکی از دستگاه های جدید برای پاکسازی، لایه ‌برداری و درمان انواع مشکلات پوستی است که می‌ توان آن را نسلی جدید از دستگاه ‌های میکرودرم دانست. در فیس‌ آپ یک موتور گردان با انجام چرخش و سایش موجب پاکسازی، لایه‌ برداری از پوست و هم­چنین افزایش گردش خون و تحریک کلاژن سازی پوست می‌ شود. دستگاه فیس‌ آپ صورت سری های متفاوتی دارد که برای انجام خدمات مختلف زیبایی مورد استفاده قرار می‌ گیرند. این دستگاه علاوه بر لایه برداری و پاکسازی عمیق پوست می‌ تواند برای درمان انواع جوش ‌های سر سیاه، جای جوش، لک‌ های پوستی و… مناسب باشد.

کاربرد های فیس آپ صورت

فیس آپ صورت به ‌عنوان یک روش ترکیبی که با استفاده از سایش و ماساژ هم‌زمان لایه‌ برداری و پاکسازی پوست را انجام می‌ دهد، کاربرد ها و مزایای فراوانی دارد. برخی از کاربرد های اصلی تکنولوژی جدید فیس آپ به‌ شرح زیر هستند. پاکسازی جای تتو پاکسازی خال های پوستی برطرف کردن جای زخم و اسکار از بین بردن پف و تیرگی اطراف چشم استفاده برای پاکسازی و لایه ‌برداری پوست برطرف کردن تیرگی نواحی زانو، آرنج، کشاله ران و… سفت کردن پوست و افزایش خاصیت کشسانی پوست رفع چین و چروک های سطحی و تقویت کلاژن سازی در پوست کمک به بهبود جای جوش و جای زخم کمک به بهبود جوش ‌های سر سیاه کمک به رفع ترک‌ های پوستی بهبود پلاسما و انواع لک های پوستی و جوان‌‌ سازی و افزایش شادابی پوست

فیس آپ چگونه عمل می کند؟

فیس آپ یکی از تکنولوژی ‌های پیشرفته میکرودرم ابریژن است که نسبت به روش میکرو کرم پودری، مزایای بسیاری دارد. در فیس آپ مشکلاتی نظیر پاشیدن پودر و یا گیر کردن پودر در دستگاه که در میکرودرم های پودری وجود دارد، برطرف شده است. فیس آپ هم­چنین دارای ابزار ها و هد های متفاوتی است که به صورت تخصصی برای درجات مختلف لایه برداری و استفاده پوست های متفاوت طراحی شده اند.

نحوه کار و فیس آپ مبتنی بر فعالیت یک هد پیش چرخشی است که با سایش و ماساژ های نقطه ‌ای سبب لایه ‌برداری و پاکسازی عمیق پوست می ‌شود. هر فیس آپ دارای چندین سری با هد مختلف است که برای پوست‌ های مختلف با ویژگی‌ های متفاوت و تنظیم میزان لایه ‌برداری مورد استفاده قرار می‌ گیرد. داشتن سری‌ های مختلف که درجات مختلفی از لایه ‌برداری را انجام می دهند و برای پوست‌ های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، از مواردی است که ایمنی و کارایی فیس آپ را نسبت به سایر دستگاه‌ های پاکسازی افزایش داده است و اثرات مخرب لایه ‌برداری غیر استاندارد را به طور کامل خنثی نموده است. در واقع، فیس آپ یک روش ایمن است که علاوه بر لایه ‌برداری از طریق ماساژ و سایش می تواند سبب افزایش خون رسانی به لایه های زیرین پوست شود و سنتز کلاژن و الاستین را در پوست تحریک کند.

 عوارض احتمالی فیس آپ چیست؟

آنچه در رابطه با فیس آپ اهمیت دارد، نداشتن عوارض جانبی آن است. استفاده از فیس آپ به ‌عنوان یک روش اثرگذار با ایمنی بالا یکی از بهترین گزینه ‌ها برای برطرف کردن مشکلات پوستی است. با وجود این‌ که استفاده از فیس آپ عوارض جانبی خاصی ندارد اما میزان اثرگذاری فیس آپ تا حد زیادی به نوع دستگاه و مهارت کاربری که عمل پاکسازی و لایه ‌برداری را برای شما انجام می‌ دهد بستگی دارد؛ بنابراین بهتر است برای دریافت نتایج بهتر از فیس آپ صورت یا بدن به کلینیک‌ های معتبر مانند : کلینیک لادن در پاسداران مراجعه کنید.

هزینه فیس آپ

در رابطه با هزینه استفاده از فیس آپ صورت و بدن نمی‌ توان مبلغ ثابتی را بیان کرد، زیرا استفاده از روش فیس آپ بسته به محل کاربرد فیس آپ، میزان نیاز پوست و نوع عارضه ای که قصد درمان آن را دارید، تعداد جلساتی که تحت درمان قرار می گیرید، تعرفه کلینیکی که در آن از خدمات فیس آپ استفاده می کنید، نوع و ورژن دستگاه میکرودرم ابریژن فیس آپ و… متغیر است.

اما به طور کلی در رابطه با هزینه فیس آپ صورت و گردن می‌ توان گفت که با وجود اینکه فیس آپ یک روش غیر تهاجمی و کاملاً ایمن است و بدون هیچ گونه خونریزی و عوارض جانبی اثرات چشمگیری بر بهبود انواع مشکلات پوستی می گذارد؛ بنابراین به‌ نظر می‌ رسد نتایج مثبت و ماندگار استفاده از فیس آپ نسبت به سایر روش‌ های پاکسازی و درمان پوست استفاده از آن را به یک گزینه مقرون‌ به ‌صرفه تبدیل کرده است.

آیا از فیس آپ تنها برای صورت استفاده می شود؟

همان طور که در بخش کاربرد های دستگاه فیس آپ توضیح داده شد، استفاده از فیس آپ برای پوست صورت و هم­چنین پوست نواحی مختلف از بدن مانند آرنج، زانو و ران و… هم کاملاً مناسب است. علاوه بر پاکسازی و رفع مشکلات پوستی صورت، از فیس آپ می‌توان برای برطرف‌ سازی تیرگی در نواحی مانند قوزک پا، آرنج و… استفاده کرد. هم­چنین این دستگاه برای برطرف ‌سازی مشکلاتی که در پوست قسمت ‌های مختلف بدن وجود دارند کاملا کارآمد است. در واقع، یکی از بهترین مزایای دستگاه فیس آپ نسبت به سایر دستگاه ‌های لایه بردار و درمان مشکلات پوستی، داشتن سری های مختلف است که استفاده از آن را برای پوست نواحی مختلف بدن مناسب می‌ کند. هر فیس آپ دارای چندین سری با نام های Course, Medium, Fine، Fine,X, XX Fine است که میزان گرانول و سختی آن ها با هم متفاوت است و می توانند درجات مختلفی از لایه‌ برداری و پاکسازی را انجام دهند؛ بنابراین دستگاه فیس آپ می‌ تواند نه تنها برای پوست صورت بلکه برای پوست نقاط مختلف بدن هم مورد استفاده قرار بگیرد.

سخن پایانی

در این گفتار اطلاعاتی پیرامون یکی از جدید ترین متد های پاکسازی، لایه برداری و درمان انواع مشکلات پوستی به نام فیس آپ ارائه شد. این دستگاه از سری دستگاه های میکرودرم ابریژن است که بدون هیچ گونه عارضه جانبی می تواند عمل پاکسازی و لایه برداری پوست را انجام دهد و به دلیل داشتن ماساژور، سنتز کلاژن و الاستین را در پوست تسریع کند. دستگاه فیس آپ مزایا و کاربرد های فراوانی در جهت بهبود وضعیت پوست، برطرف سازی انواع جای جوش و اسکار، بهبود لکه های پوستی و افزایش شادابی و جوانی پوست دارد.

 منبع : https://clinicladan.com/