در بهار و تابستان چه رنگی بپوشیم؟فهرست مطالب این صفحه:

در بهار و تابستان چه رنگی بپوشیم؟استایل سبز تابستانیاستایل صورتیصورتی با شال یا روسری سفیدصورتی با سبزصورتی با مشکیاستایل سبزسبز و مشکیسبز و نارنجیست رنگ قرمز و سفیدقرمز و مشکیقرمز با کرم یا شتریقرمز با سفیدعکس ست مانتو قرمزسخن پایانی:

در بهار و تابستان چه رنگی بپوشیم؟

در بهار و تابستان چه رنگی بپوشیم؟ یکی از مهم ترین دغدغه هایی که با فرا رسیدن فصل بهار به ذهن تداعی می شود این است که در این فصل از چه رنگی برای لباس هایمان استفاده کنیم؟

همه می دانیم که با شروع فصل بهار و فصل گرما یعنی نیمه دوم سال باید از رنگ های سرد و روشن استفاده کرد. تهیه این رنگ لباس کاملاً آسان است اما مشکل دیگر نحوه ست کردن این نوع لباس ها با هم است.

اگر سوال شما این است که در فصل بهار و تابستان چه رنگی بپوشیم تا زمانی که در انتهای مطلب با ما همراه باشید، می خواهیم شما را با یک ست جذاب و ترسناک آشنا کنیم. ما به شما آنهایی را معرفی می کنیم که با آنها می توانید زیباترین استایل ها را خلق کنید.

در بهار و تابستان چه رنگی بپوشیم؟

استایل سبز تابستانی

رنگ های بهاری خود به سه دسته تقسیم می شوند: رنگ های گرم بهاری، بهاری روشن یا پاستلی و بهاره سیر و پر رنگ.

در بهار و تابستان چه رنگی بپوشیم؟ از میان رنگ های گرم بهاری، اگر بخواهیم چند رنگ پرطرفدار و جذاب را نام ببریم می توان گفت که رنگ های هلویی، نارنجی، قرمز، زرد، سبز گرم و تمام رنگ های قهوه ای که می خواهند روشن باشند را می توان سنگی نام برد.

رنگ های پاستلی معمولا محبوبیت بیشتری دارند، به خصوص که کت و لباس های این رنگ ها را می توان با شال آبرنگی به بهترین شکل ممکن ست کرد. بیشتر رنگ‌های پاستلی روشن هستند و بسیار کم پیش می‌آید که شامل رنگ‌های تیره باشند. مهم ترین رنگ های پاستلی خاکستری روشن، سبز نعنایی، هلویی، لیمویی، زرد ذرتی، بنفش یاسی، رز کم رنگ و سفید است.

استایل سبز تابستانی

رنگای آبی روشن ، خاکستری ، زرد از جمله رنگایی هستن که میشه جزو رنگای سیر و پُر رنگ بهاری قرارشون بدیم ؛ مثل رنگایی هندوونه ای ، فیروزه ای ، نیلی ، بنفش روشن ، خاکستری ، آبی دریایی ، صورتی مرجانی ، کرمی و … تو این دسته از رنگا قرار میگیرن .

حالا که رنگ بهار را خوب می شناسید می خواهم محبوب ترین رنگ مورد استفاده در استایل های بهاری را ست کنم.

استایل صورتی

اجازه بدهید در مورد صورتی که رنگ مورد علاقه اکثر دختر خانم ها است بگویم. صورتی در بهار عالی است! صورتی از ترکیب رنگ های سفید و قرمز به دست می آید.

با کم و زیاد کردن رنگ قرمز، طیف رنگ صورتی نیز تغییر می کند. در مجالس رسمی نیز می توانید از صورتی استفاده کنید و به راحتی با رنگ های تیره ست می شود. ست های این رنگ را به شما بگویم:

در بهار و تابستان چه رنگی بپوشیم؟

صورتی با شال یا روسری سفید

فوق العاده جذاب و پرانرژی یک مانتو صورتی پاستلی با روسری یا شال سفید و یک کفش ورزشی یا لباس زیر سفید با یک کفش سفید را به شما نشان می دهد. این رنگ شما را کاملا منحصر به فرد جلوه می دهد حتما برای یک بار هم که شده این پیشنهاد تیپزا را امتحان کنید.

در بهار و تابستان چه رنگی بپوشیم؟

صورتی با سبز

صورتی و سبز جفتی جزو رنگ های پرانرژی و شاد هستند ترکیب این دو رنگ چهره شما را فوق العاده دلپذیر و شاد نشان می دهد. ترکیب رنگ سبزی که برای زرد بودن استفاده می کنید، روسری و شال مورد نظرتان را در استایل خود امتحان کنید.

در بهار و تابستان چه رنگی بپوشیم؟

صورتی با مشکی

برای اینکه رنگ صورتی را کاملاً نشان دهید آن را در کنار رنگ مشکی بپوشید اگر از این دو رنگ استفاده کنید چهره شما در گروهی کاملاً متفاوت از بقیه نمایش داده می شود، مثلاً خرید روسری مشکی با کت صورتی یا برعکس.

استایل سبز تابستانی

صورتی با قرمز

ترکیب صورتی با قرمز نیز می تواند استایل خاصی را برای واستون ایجاد کند استایلی که می توانید در آن زیبا به نظر برسید. کت یا کفش قرمز با خرید روسری صورتی یا روسری صورتی و ست کردن اکسسوری ها با آن عالی است.

علاوه بر رنگی که ذکر کردیم; ترکیب صورتی با آبی، صورتی با شتری و همچنین ترکیب صورتی با طرح های پوست حیوانات می تواند استایل های جذابی را برای شما ایجاد کند.

صورتی با قرمز

استایل سبز

سبز نیز یکی از رنگ های جذاب فصل بهار و دنیای مد است. این رنگ علاوه بر نشاط باعث ایجاد اعتماد به نفس نیز می شود. تنظیم این رنگ بسیار آسان است. من به شما می گویم که اگر مانتو سبز دارید با چه رنگ روسری، شال و اکسسوری ست کنید.

مانتو، روسری یا شال یکی از اصلی ترین لباس های خانم های ایرانی است، پس اگر می خواهید شیک پوش باشید باید به این سه مورد بسیار دقت کنید. در واقع هر چه رنگ روسری یا شال شما با مانتو شما تناسب بیشتری داشته باشد، زیباتر به نظر می رسد.

در این سری مقالات قصد داریم اصول ست لباس را با هم مرور کنیم; اکنون زمان بررسی رنگ سبز است می خواهیم بدانیم اگر مانتو سبز داشتیم چه رنگ روسری یا شال مناسب تری است.

استایل سبز

سبز و مشکی

رنگ مشکی انتخاب همه خانم هاست. ترکیب مانتو سبز با روسری یا شال مشکی استایلی رسمی برای شما ایجاد می کند و برای شما نماد شکوه و زیبایی است. مشکی را می توان به راحتی با همه رنگ ها ست کرد و قطعا شما را زیبا می کند.

سبز و مشکی

سبز و نارنجی

رنگ نارنجی یکی از رنگ های مکمل رنگ سبز است ترکیب رنگ سبز و بنفش نیز می تواند یک استایل جذاب برای شما باشد. روسری می توانید ترکیبی خنک با رنگ سال برای خود داشته باشید از جمله رنگ های دیگری که می توان با مانتو یا کفش سبز ترکیب های جذاب و مجلل ساخت. زرد، سفید، پلنگی، خاکستری و نام آبی.

سبز و نارنجی

ست رنگ قرمز و سفید

از رنگ قرمز به عنوان نماد زندگی نیز یاد شده است یکی از زیباترین رنگ ها در بین خانم ها. قرمز را می توان به راحتی با همه رنگ ها ترکیب کرد. به عنوان مثال، می توانید از شال یا روسری خاکستری در کنار قرمز استفاده کنید. حالا بیایید به چند رنگ که با خرید روسری یا شال در کنار کت قرمز خود می توانید استفاده کنید.

ست رنگ قرمز و سفید

قرمز و مشکی

مشکی را سلطان رنگ ها می نامند. این رنگ با همه چیز به خوبی ست می شود اما زمانی که در کنار رنگ قرمز استفاده شود زیباتر است. خرید روسری مشکی با کت قرمز ترکیبی عالی است. همچنین میتوانید با کلیک برروی چه رنگی از شال به مانتو قرمز می آید؟ این مقاله را هم بخوانید.

قرمز و مشکی

قرمز با کرم یا شتری

می توانید از کت یا کفش قرمز رنگ خود با روسری یا شال کرم یا شتری استفاده کنید رنگ شتری و کرم به راحتی انرژی رنگ قرمز شما را کنترل می کند و استایلی شیک برای شما ایجاد می کند. کت قرمز همراه با روسری شتری می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای واستون باشد.

قرمز با کرم یا شتری

قرمز با سفید

مانتو قرمز و خرید روسری سفید می تواند استایل شما را شیک کند، اما ریسک آن کمی زیاد است، معمولا ترکیب این دو رنگ ممکن است برای همه زیبا نباشد، پس اگر مردد هستید از شال یا روسری مشکی استفاده کنید. ترکیب قرمز و سفید برای قرارهای غیررسمی و دوستانه مناسب است.

قرمز با سفید

عکس ست مانتو قرمز

ما سعی کردیم رنگ های بهاری را به واستون و سه مورد از محبوب ترین رنگ ها و سبک هایی که می توانید با آن داشته باشید توضیح دهیم. در پایان ترجیح می دهید در فصل بهار از چه رنگی استفاده کنید؟ اگر رنگ های ست جذاب خود را به ما بگویید خوشحال می شویم.

عکس ست مانتو قرمز

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد شما همچنین میتوانید با کلیک برروی تیپ اسپرت خیابانی دخترانه با مانتو 1401 این مقاله را هم بخوانید نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست به اشتراک بگذارید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب