اجاره آپارتمان در ارمنستان |‌ هزینه و شرایط اجارهاجاره آپارتمان در ارمنستاناجاره آپارتمان در ارمنستاناجاره آپارتمان در ارمنستان

قبل از تصمیم گیری در خصوص سفر یا انتخاب مقصد برای مهاجرت بهتر است از شرایط و هزینه‌های زندگی در آن مقصد اطلاعات لازم را کسب نمایید و با دقت آن را مورد بررسی قرار دهید و آن کشور را نسبت به شرایط و موقعیت خودتان مقایسه نمایید و در ادامه بهترین گزینه را انتخاب کنید. 

بسیاری از هموطنان خودشان و بدون استفاده از تور به اتفاق دوستان و یا خانواده اقدام به سفر به کشور ارمنستان می‌نمایند که برای اقامت در شهر توریستی ایروان، گزینه اقتصادی تر از رزرو هتل، اجاره آپارتمان است. 

مزایای اجاره آپارتمان در ارمنستان معمولا برای گردشگرانی که به صورت گروهی اقدام به اجاره آپارتمان می کنند بسیار به صرفه‌تر است و در مقایسه با اقامت در هتل ، هزینه‌های آن‌ها حدود یک سوم کاهش خواهد یافت و دیگر اینکه در اجاره آپارتمان واحد آپارتمانی بطور کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت و قادر خواهید بود تا بیشتر از پنج نفر هم در آن آپارتمان‌ها اسکان پیدا کنید. 

در آپارتمان‌های اجاره‌ای ارمنستان امکانات خوبی مثل: مبلمان، تخت خواب، تلویزیون، ماشین لباسشویی، لوازم آشپزخانه (شامل اجاق گاز، یخچال و غیره) موجود است و معمولا اغلب واحدهای آپارتمانی که برای اجاره گردشگران اختصاص می‌یابد در مرکز شهر می‌باشند. 

شما می‌توانید برای اطلاع از مراحل اجاره آپارتمان مورد نظر خود در کشور ارمنستان به سایت [[ایرانیان ارمنستان]] مراجعه نموده و از مطالب آن استفاده و بهره‌برداری کامل را نمایید. 

همچنین با مطالعه این مطالب مطمئنا تا حد زیادی اطلاعات شما در زمینه مسائل مرتبط با اجاره آپارتمان در این کشور زیبا، کامل‌تر خواهد شد.

نرخ اجاره آپارتمان در ارمنستان در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰

آپارتمان در کشور ارمنستان به ۲ دسته تقسیم می شود: آپارتما‌ن‌های قدیمی مربوط به دوران کمونیستی شوروی و آپارتمان‌های نوساز. 

همانند ایران خودمان تفاوت این دو مورد در این است که آپارتمان‌های قدیمی به نسبت آپارتمان‌های تازه ساز از میزان اجاره کمتری برخوردار هستند. 

آپارتمان‌های نوساز قطعا دارای آسانسورهای جدید و مدرن، دکوراسیون داخلی و مشاعات شیک و تمیز و مرتب ، نگهبانی و امنیت بالاتر و مسلما از هر لحاظ دارای کیفیت بهتری هستند.

ساختمان‌های قدیمی یا همان ساختمان‌های دوران کمونیستی دارای راهروهای نامرتب، تاریک، آسانسورهای قدیمی هستند که اغلب ایرانی‌ها به خصوص خانم‌ها و زوج‌های ایرانی با این شرایط مشکل اساسی دارند.

با توجه به وضعیت توریستی این کشور گاهی اوقات قیمت‌های اجاره ملک در نوسان است و موجران در یک اقدام هماهنگ اجاره را بالا و پایین می‌نمایند.

در زمان‌های عادی نرخ‌ها از ۶۰ دلار آغاز می‌شود و در اوقات توریستی بعضا بیش از ۳۰ درصد نیز افزایش خواهد داشت.

البته کارشناسان ما در {سایت ایرانیان ارمنستان} با توجه به تخصص و رزرو روزانه آپارتمان ها در ارمنستان، ارتباط خوبی با صاحب‌خانه‌ها داشته و می‌توانند علاوه بر دریافت امکانات خوب، تخفیف مناسبی نیز برای مسافران اخذ نمایند. قیمت هتل‌ها در ارمنستان کاملا مشخص است و طبق نرخ نامه هتل‌ها می باشد.

صادقانه باید گفت که هیچ شرکت ایرانی فعال در امور مهاجرت و جذب توریست در کشور ارمنستان آپارتمانی از خود برای اجاره ندارد بلکه این مردم و اهالی شهرهای مختلف ارمنستان هستند که املاک خود را در اختیار مسافرین می گذارند و اغلب سایت‌ها و شرکت‌ها نقش واسط را ایفا می‌نمایند.

عموم واحدهای اجاره‌ای در ارمنستان، آپارتمان‌های تمیزی هستند که علت آن هم فرهنگ غنی مردمان ارمنستان است. شما وارد هر واحد آپارتمانی در ارمنستان بشوید حتما پیانو و دو سه قفسه کتابخانه خواهید دید که این امر سطح فرهنگ و توجه این مردم را به موسیقی و کتابخوانی را نمایان می‌کند.

در صورتی که تمایل دارید به جزییات خاص و نحوه اجاره آپارتمان در ارمنستان و جدیدترین نرخ‌نامه‌ها و موقعیت مکانی مناسب برای اجاره آپارتمان اشراف کامل پیدا کنید.

اجاره آپارتمان در ارمنستاناجاره آپارتمان در ارمنستاناجاره آپارتمان در ارمنستان

مزایای اجاره  آپارتمان در ارمنستان  

اجاره آپارتمان در مقایسه با رزرو هتل در ارمنستان بسیار مناسب‌تر است که البته اگر تعداد مسافران نیز زیاد باشد بسیار مقرون به صرفه در خواهد آمد.

واحدی که شما اجاره می‌نمایید به صورت دربست در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تعداد نفرات در اسکان آن واحد معمولا مهم نیست. 

اغلب آپارتمان‌ها معمولا دارای امکانات رفاهی خوبی همچون تخت خواب، مبلمان، یخچال، اجاق گاز، تلویزیون، اینترنت پرسرعت نامحدود، اتو، ماشین لباسشویی و غیره هستند و عموما در مرکز شهر ایروان یا سایر مراکز شهرهای دیگر قرار دارند و دسترسی را گشت و گذار در سطح شهر آسان‌تر خواهند کرد.

چه عواملی در قیمت اجاره یک آپارتمان در ارمنستان می‌تواند تاثیرگذار باشد؟

هرچه زمان اقامت شما در این کشور بیشتر باشد هر چند هزینه بیشتری را باید برای اجاره پرداخت نمایید ولی هزینه روزانه شما کمتر محاسبه خواهد شد.قدمت ساختمان ها به کهنگی و نوسازی آن وابسته است و نرخ‌ها نیز بر همین مبنا تعیین خواهد شد.اغلب اتاق‌های خواب دارای مبلمان تخت‌شو هستند و هر اتاق خواب معمولاً  ظرفیت ۲ نفر را دارند، البته تشک و سایر ملزومات استراحت برای افراد بیشتر نیز در این آپارتمان‌ها تعبیه گردیده است . پس اگر با تعداد افراد زیاد مسافرت می‌نمایید چندان نگران وسایل خواب نباشید. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار نرخ اجاره، موقعیت آپارتمان و فاصله آن تا مرکز شهر است.کیفیت و شیکی و امکانات داخلی آپارتمان نیز در قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود.

تذکری مهم که در مورد مسافرت به ارمنستان باید بدانید!

افرادی که با خودروی شخصی به سفر زمینی به ارمنستان می‌نمایند توجه داشته باشند که همانند ایران در بین مسیر اشخاص زیادی برای اجاره آپارتمان و یا ماشین به آن‌ها پیشنهاد متعددی می‌دهند. 

شما فقط در صورتی می‌توانید به این افراد اطمینان نمایید که این اشخاص واجد شخصیت حقوقی باشند در غیر این صورت شاید برای شما مشکلاتی را ایجاد نمایند. 

پیشنهاد می‌گردد اگر تعداد شما یک یا دو نفر است، رزرو هتل انتخاب بهتری تا اجاره آپارتمان است. زیرا معمولا هزینه شما برای یک یا دو نفر در هتل برابری می کند با هزینه اجاره آپارتمان.

اجاره خانه در کشور ارمنستان به جهت سکونت دائم

برای اجاره خانه در کشور ارمنستان باید در بدو امر محل قرار گرفتن و نوع خانه آن را در نظر بگیرید. آپارتمان های یک خوابه در مرکز پایتخت نیاز به هزینه ۳۵۰ دلاری دارد این در حالی است که هزینه اجاره آپارتمان‌های یک خوابه در بیرون از مرکز شهر ۱۲۰ دلار تخمین زده شده است.

 افرادی که تمایل دارند آپارتمان‌های ۳ خوابه در مرکز شهر اجاره کنند باید ماهیانه ۶۰۰ دلار هزینه نمایند. این در شرایطی است که همان آپارتمان خارج از مرکز شهر در حدود ۲۵۰ دلار هزینه دارد. 

شایان توجه است که کشور ارمنستان در زمینه اجاره خانه توانسته رتبه خوبی در دنیا به دست آورد و حتی شواهد نشان می‌دهد که امکان مهاجرت به کشور ارمنستان از طریق اجاره خانه نیز فراهم گردیده است که البته روند تکمیلی آن خرید ملک در این کشور خواهد بود.

اجاره‌ای که برای منزل در کشور ارمنستان باید پرداخت گردد، دسته بندی های مختلفی دارد، به این ترتیب افرادی که در این کشور قصد زندگی دارند باید بتوانند در ابتدا نوع بودجه خود را معین نمایند و بعد شرایط لازم برای اجاره خانه در کشور ارمنستان را فراهم نمایند، برخی از مشاوران املاک در شهرهای ارمنستان به فکر سودجویی هستند پس باید در زمان اجاره خانه حواستان کمی جمع باشد. 

کشور ارمنستان سیستم ساخت و ساز خود را پیشرفته‌تر از قبل اعلام کرده است تا روال برای اجاره و خرید خانه در این کشور بهتر گردد. 

اگر قصد مهاجرت و اخذ اقامت ارمنستان را جه برای تحصیل و چه برای سرمایه گذاری را دارید یا برای تماشای جاذبه‌های گردشگری این کشور زیبا چند روزی عازم سفر به کشور زیبای ارمنستان هستید حتما از مطالب و مقالات در سایت ایرانیان ارمنستان استفاده نمایید.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

خواص دارچین برای سلامتی
نشانه های عاشق شدن یک پسر، رفتار مرد عاشق
هیئت فهادان و بعثت یزد + ویدیو | دلیل توقیف هیات فهادان | مداحی هیئت بعثت یزد
یوسف صیادی درگذشت ۱۴۰۱ | مرگ یوسف صیادی | فوت یوصف صیادی
چه کسی انتقام مختار را گرفت | انتقام مختار ثقفی را کی گرفت چه کسانی
درمان ترک کف پا در طب سنتی
زیارت عاشورا معروفه ۱۴۰۱ | زیارت عاشورا صوتی علی فانی با حجم کم تندخوانی
متن نوحه ای ساقی لب تشنگان ۱۴۰۱ | متن ای اهل حرم میر علمدار نیامد قدیمی
کیفیت نماز ظهر عاشورا ۱۴۰۱ | اداب نماز ظهر عاشورا | آموزش نماز عاشورا
نوحه ترکی قدیمی اردبیل ۱۴۰۱ | متن بر مشامم میرسد هر لحظه بوی کربلا قدیمی
زلزله الان تربت حیدریه | زلزله امروز مشهد ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
زلزله امروز تربت حیدریه ۱۷ مرداد | زلزله رشتخوار خواف مشهد خراسان رضوی
زلزله رشتخوار امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۱| زلزله خراسان رضوی امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
فوت دکتر علوی کرمان | مرگ دکتر علوی متخصص اطفال کرمان درگذشت
بهترین دمنوش‌ها برای مصرف روزانه
بهترین سالن زیبایی در تهران
تشخیص لوازم آرایشی اصل
معرفی آرایشگران و مدل های برتر
جدیدترین مدل مانتو سال 98
بهترین مانتو لاکچری جدید
شرکت های تولید کننده روسری
راه های تشخیص مواد آرایشی بهداشتی اصل
بهاره شعبانی مربی آموزشی آرایشگری
مركز پوست و ليزر و زيبايي لیدو
ارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل
خدمات اکستنشن و کاشت مژه در منزل
خدمات شینون مو در منزل با اعزام آرایشگر سیار
تاتو چیست و چگونه تاتو بزنم؟
چگونه پوستی زیبا ,شفاف و لطیف داشته باشیم؟
دوره آموزشی شینیون مو