واکنش ها به کلاه برداری عادل کلاه کج !به گزارش تیتربرتر؛ در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ شعبه دوم بازپرسی شهرستان رامهرمز تصویر عادل کلاه‌کج و پنج فرد دیگر را منتشر و اعلام کرد که «در یک پرونده متهم به تشکیل شبکه چند نفری کلاهبرداری با ۱۲۵۴ شاکی و اخلال در نظام اقتصادی کشور هستند.»

کلاه‌کج در یک استوری اینستاگرامی با رد این اتهامات، اعلام کرد که این پرونده ربطی به او نداشته و ندارد و «به قیمت جانش نیز زیر بار زور نخواهد رفت».

ماجرای کلاهبرداری عادل کلاه کج

ماجرای کلاهبرداری عادل کلاه کج ماجرای کلاهبرداری عادل کلاه کج

 

«کلاه کج» می‌گوید کلاه هیچکس را برنداشته استبازیکن پیشین پرسپولیس تحت پیگیرد قضایی قرار گرفته است، اما هرگونه اتهام را رد می‌کند.

در اطلاعیه‌ای که چند روز پیش قوه قضائیه منتشر کرده، اسامی و تصویر شش متهم به کلاهبرداری در شهرستان رامهرمز فاش شده است. تا اینجا مسئله عادی است و این کار همیشگی قوه عدلیه برای شناسایی مجرمان است. در این اطلاعیه گفته شده است این افراد بیش از هزار شاکی دارند و در نظام مالی کشور اخلال ایجاد کرده اند.

عجیب‌ترین بخش ماجرا، اما حضور نام و تصویر عادل کلاه کج، بازیکن سابق پرسپولیس و فولاد و حتی تیم ملی، در بین متهمان است. هم تصویر خودش بود، هم یک نفر دیگر به نام عبدا... کلاه کج که ظاهرا یکی از اقوام اوست. کلاه کج که چند سال در فوتبال ایران توپ می‌زد و جزو هافبک‌های خوب به شمار می‌رفت، حالا نام و تصویرش از سوی قوه قضائیه منتشر شده و از افراد مختلف خواسته شده است هرکس او و دیگر متهمان را شناخت، اطلاع بدهد.

واکنش عادل کلاه کج به کلاهبرداری

واکنش عادل کلاه کج به کلاهبرداری واکنش عادل کلاه کج به کلاهبرداری

 

اما او حی وحاضر بود و در صفحه اینستاگرامش هم فعالیت می‌کرد. از اطلاعیه قوه قضائیه این طور برمی آید که عادل کلاه کج و دیگر متهمان که به نظر می‌رسد از اقوام او هستند، متواری شده اند، اما این ستاره سابق فوتبال ظهر دیروز یک استوری در صفحه شخصی اش در اینستاگرام با تیتر «اهرم روز» منتشر کرد و همه اتفاقاتی که نقل محافل مجازی شده را تکذیب کرد. او نوشت: «سلام خدمت همه دوستان. صحبت زیادی هست. من الان چندین ماهه که درگیر این پرونده هستم که به من هیچ ارتباطی نداره و به شدت تکذیبش می‌کنم.»

کلاه کج با هشتگ «اهرم زور» در صفحه شخصی اش نوشت: «سلام خدمت همه دوستان، صحبت زیاد هست. من الان چندین ماهه درگیر این پرونده هستم که به من هیچ ارتباطی نداشت و ندارد. به شدت تکذیب می‌کنم. بنده سالم زندگی کردم و می‌کنم و به همین خاطر زیر بار حرف زور به هیچ عنوان نمی‌روم و نرفتم و نخواهم رفت. حتی به قیمت از دست دادن جونم باشد و در اولین فرصت همه حرف‌ها زده خواهد شد.»
او در پایان نوشته خود آورده است: «همتون عشقین حتی اونایی که دارن تیکه می‌پرونن.»
باید دید سرانجام این پرونده وحاشیه ای که برای کلاه‌کج پیش آمده چگونه خواهد شد.

البته این حواشی بیشتر دوروبر ورزشکاران بازنشسته در همه جای جهان وجود دارد و نمونه مشهورش هم مارادوناست که به قاچاقچی بزرگ موادمخدر تبدیل شد. نمونه متأخر ایرانی اش هم سهیل سنگرزاده معروف به «جون دل» بود که بعد از کلی سروصدا و انتشار ویدئو‌های انگیزشی، طبق گفته رسانه‌ها مبلغ ۵۰هزار دلار از یک خانم ایرانی مقیم استرالیا به بهانه سرمایه گذاری در املاک کلاهبرداری کرده است.
به هرحال قوه قضائیه طوری اطلاعیه اش درباره کلاه کج را منتشر کرده که انگار عادل کلاه کج متواری است، ولی او همه حرف وحدیث‌ها و دخالت مستقیمش در این پرونده را تکذیب کرده است.

بیوگرافی عادل کلاه کج

عادل کلاه‌کج (متولد ۲ اسفند ۱۳۶۳) بازیکن فوتبال اهل ایران است. وی سابقه بازی در تیم‌های فولاد خوزستان، صبا باتری، پرسپولیس تهران، مس کرمان، سپاهان اصفهان، استقلال خوزستان، راه آهن و استقلال اهواز را دارد.

مطالب مرتبط: ماجرای کشف حجاب کامل مهناز افشار+ عکس ها و ویدئو ماجرای ازدواج مجدد آرام جعفری+ فیلم عقد

همسر عادل کلاه کج کیست؟

همسر عادل کلاه کج کیست؟ همسر عادل کلاه کج کیست؟

 

او سال ها پیش ازدواج کرده و دارای دو فرزند یک دختر به نام آیسل و یک پسر می باشد

او بهترین خاطره سال ۹۴ را به دنیا اومدن آیسل خانوم و بدترین خاطره را فوت هادی نوروزی می داند

رفت و برگشت به پرسپولیس

عادل کلاه کج بازیکن فوتبال در سال ۸۸ به پرسپولیس پیوست ، اما یک سال بعد در سال ۸۹ از این تیم جدا شد و دوباره در سال ۹۱ به پرسپولیس برگشت. او در مصاحبه ای که همان زمان انجام داده درباره علت جداییش گفته:

در جلسه اى که با مسئولان پرسپولیس داشتم آنها شرایط من را نپذیرفتند و از این تیم جدا شدم. اسمى از کسى نمى آوردم اما آنها فکر نکنند که خیلى باهوش هستند چون من از آنها زرنگ ترم! وقتى با پرسپولیسیها به توافق نرسیدم اسم مرا در لیست مازاد گذاشتند و این اوج بى احترامى بود و قطعا جوابش را خواهند گرفت.

در این شرایط درخواست گرفتن رضایتنامه دادم که آنها گفتند باید ۳۰۰ میلیون بدهى تا رضایتنامه ات را صادر کنیم. حالا با این شرایط کدام باشگاه حاضر بود ۳۰۰ میلیون براى رضایتنامه من بدهد؟ آنقدر جرأت داشتم که قبل از پیوستن به پرسپولیس بدون رضایتنامه سر تمرین این تیم حاضر شدم و از صبا جدا شدم اما آنها حتى وقتى مرا در لیست مازاد گذاشتند حاضر نشدند رضایتنامه ام را بدهند.

من زیر حرف زور نمى روم که بخواهم با این کارها در تیم بمانم. براى خودم متأسفم که این کارها را کردم و براى آقایان هم متأسفم که برایشان زحمت کشیدم و در این شرایط در طى یک سال من یک پولى هم به باشگاه دادم تا از این تیم جدا شدم!

مطالب مرتبط:  فیلم| ماجرای جدایی نفیسه روشن از همسر خلبانش! ماجرای طلاق آرام جعفری از همسرش!

گردآورنده: علیرضا یوسفی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب