کارآمدی فرایندها و عملکرد شرکت توزیع برق اصفهان در سال گذشته هم راستا با استراتژی 1405به گزارش تیتربرتر؛ در سال 1400 این شرکت با نقشه راهی که از سالهای گذشته توسط مدیریت ارشد شرکت تدوین وبرنامه ریزی شده بود حرکت کرد که به حمد ا... مراحل تعالی را در سال گذشته طی نمود .

انجام فرایندها و به دست آوردن نتایجی مناسب در سال گذشته ما را بر آن داشت تا باب گفتگو را با مهندس حمید رضا پیر پیران مدیر عامل شرکت باز نموده و در خصوص افق دید ایشان در سال 1401 جویا شویم 

حمید رضا پیر پیران مدیر عامل شرکت توزیع برق اصفهان پس از تبریک سال نو به تمام همکاران گفت :در سال گذشته تا حد زیادی به نقشه راه واستراتژی شرکت نزدیک شدیم وامسال نیز برای رسیدن به افق 1405 برنامه ریزی های منسجم صورت گرفته است .

وی پس از اشاره به 7 محور چشم انداز که از سالهای گذشته به عنوان مسبر اصلی شرکت در رضایتمندی بیشتر مردم موثر بوده گفت :کاهش خاموشی ها به عنوان یکی از شاخص های مهم این نقشه راه می باشد که از سال 1393 مطابق با برنامه و حتی جلوتر از آن حرکت کرده وبه حمد ا... توانستیم خاموشی ها را از 850 دقیقه به 130 دقیقه به ازا هر مشترک برسانیم و قرار است در سال 1401این میزان به 100 دقیقه به ازا هر مشترک برسد .

مهندس پیرپیران در خصوص ایجاد زیر ساختها برای کاهش خاموشی ها در سال جاری ابراز داشت :700 نقطه شبکه 20 کیلو ولت قابلیت کنترل و مدیریت شبکه از راه دور را دارد و می توان با قطع و وصل شبکه معیوب و اسیب دیده به سرعت در جهت رفع آن براییم ؛ اهمیت این فرایند به حدی موثر است که در گذشته در صورتی که خروجی برق 63 به 20 کیلوولت دچار مشکل می شد یک ساعت و یا حتی بیشتر برای رفع مشکل، نیرو ها و اکیپ های عملیاتی باید در محل حضور یافته تا رفع عیب کنند و حتی تمام مسیر دراین مدت زمان بی برق شده ولی در حال حاضر در مدت بسیار کوتاه  3 تا 4 دقیقه محل برق دار می شوند.

وی در ادامه تصریح کرد :در سال 1401 کاهش خاموشی ها در 700 نقطه و شبکه 20 کیلوولت به 1000 نقطه به منظور کنترل شبکه و رویت پذیری افزایش می یابد و امید است در سال 1405 این عدد به 1500 نقطه برسد .

این مقام مسئول به دیگر شاخص ها در  کاهش خاموشی ها اشاره کرد واظهار داشت :افزایش تشخیص خطا و استفاده از خط برق دار (خط گرم )،توسعه دیزل ژنراتورها که در حال حاضر به صورت برخط باشد می تواند در این امر موثر باشد 

مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت تاکید کرد :محور بعدی که در رضایتمندی مردم موثر است ارائه 100 درصدی خدمات غیر حضوری به مردم بوده است به طوری که درسال گذشته با توجه به شرایط کرونا و سویه جدید آن بیش از 96 درصد خدمات و تقاضاهای مردم به صورت غیر حضوری صورت گرفت و امید است که درسال 1405 این عدد به 100 درصد برسد به طور قطع راه اندازی اپ برق من نیز این مسیر را هموارتر نموده است .

وی تاکید کرد :همشهریان عزیز اصفهانی می توانند با شماره تلفن 1521 تماس حاصل کنند واز کلیه فرایندها و سوالات خود در حوزه برق مطلع شوند و در صورت حوادث و اتفاقات با شماره 121 تماس حاصل کنند .

وی به محور سوم استراتژی اشاره کرد و گفت : در شرکت توزیع برق اصفهان پتانسیل زیادی برای کاهش تلفات شبکه وجود دارد. از طرفی کاهش تلفات به‌ویژه در دوره زمانی اوج بار از اهمیت بیشتری برخوردار است، چراکه در این دوره زمانی تلفات سیستم انتقال و توزیع در بالاترین حد خود قرار داشته و نیز محدودیت تولید و ظرفیت شبکه اهمیت تامین نیاز مصرف‌کنندگان را دوچندان می‌کند. 

وی در ادامه افزود :میزان تلفات شبکه در این شرکت  6 درصد می باشد و این عدد در شرکت های توسعه یافته 4 تا 5/4 درصد است و با برنامه ریزی هایی که صورت گرفته قرار است نزدیک 3 دهم درصد در سال 1401 تلفات شبکه  کاهش یابد و این امر با اصلاح ساختار شبکه که در 11 محور تعریف شده میسر خواهد شد .

مهندس پیر پیران محور چهارم را مهمترین محور دراستراتژی 1405 عنوان کرد و اظهار داشت :تفاوت فاحشی بین کم باری ،میان باری و پرباری به خصوص در ایام پیک وجود دارد و تفاوت در این زمان بین میان باری و کم باری 35 درصد وبین پرباری و کم باری 45 درصد می باشد که برای حذف و برطرف کردن این فرایند در تابستان باید سرمایه گذاری های کلانی صورت گیرد به عبارتی برای 300 تا 400 ساعت باید نیروگاههای جدیدی احداث شود که امر با هیچ عقل سلیمی قابل دفاع نیست و مدیریت مصرف برق  باید جز اولویت های اولیه زندگی مردم قرار گیردودر این راستا برای تنظیم وتعدیل میزان مصرف باید سعی وافری صورت گیرد .

وی به محور پنجم اشاره کرد و گفت :تمام پروژه های تعریف شده برای اجرا بر اساس اصول مهندسی بوده است و تا کنون 90 درصد آن محقق شده است و با استفاده از فن آوری نوین و رویت پذیری وکنترل شبکه ها شرکت  توزیع برق اصفهان در این محور نیز  پیشتاز بوده است وپیش بینی می شود که درسال 1401 این عدد به 93 درصد برسد .

وی در بخش وصول مطالبات به عنوان محور ششم درسال 1405 تاکید کرد : وصول مطالبات  در نقشه راه  100 درصد دیده شده و در سالی که گذشت این عدد 97 درصد بود که شرایط نسبتا خوبی را محقق نمود .

مدیر عامل شرکت خاطر نشان کرد:منابع انسانی برای یک سازمان از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که توسعه سازمانی تا حد زیادی به تلاش ،انگیزش وکارایی کارکنان آن سازمان مرتبط است و بزرگترین اثر بخشی را نیروی انسانی در سازمان دارند و در استراتژی سال 1405 برنامه ریزی ها به شکلی صورت گرفته که میزان حادثه را نزدیک به صفر برسانیم تا در نهایت از نظر روحی و جسمی بهترین خدمات ارائه شود .

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

خواص دارچین برای سلامتی
نشانه های عاشق شدن یک پسر، رفتار مرد عاشق
هیئت فهادان و بعثت یزد + ویدیو | دلیل توقیف هیات فهادان | مداحی هیئت بعثت یزد
یوسف صیادی درگذشت ۱۴۰۱ | مرگ یوسف صیادی | فوت یوصف صیادی
چه کسی انتقام مختار را گرفت | انتقام مختار ثقفی را کی گرفت چه کسانی
درمان ترک کف پا در طب سنتی
زیارت عاشورا معروفه ۱۴۰۱ | زیارت عاشورا صوتی علی فانی با حجم کم تندخوانی
متن نوحه ای ساقی لب تشنگان ۱۴۰۱ | متن ای اهل حرم میر علمدار نیامد قدیمی
کیفیت نماز ظهر عاشورا ۱۴۰۱ | اداب نماز ظهر عاشورا | آموزش نماز عاشورا
نوحه ترکی قدیمی اردبیل ۱۴۰۱ | متن بر مشامم میرسد هر لحظه بوی کربلا قدیمی
زلزله الان تربت حیدریه | زلزله امروز مشهد ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
زلزله امروز تربت حیدریه ۱۷ مرداد | زلزله رشتخوار خواف مشهد خراسان رضوی
زلزله رشتخوار امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۱| زلزله خراسان رضوی امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
فوت دکتر علوی کرمان | مرگ دکتر علوی متخصص اطفال کرمان درگذشت
بهترین دمنوش‌ها برای مصرف روزانه
بهترین سالن زیبایی در تهران
تشخیص لوازم آرایشی اصل
معرفی آرایشگران و مدل های برتر
جدیدترین مدل مانتو سال 98
بهترین مانتو لاکچری جدید
شرکت های تولید کننده روسری
راه های تشخیص مواد آرایشی بهداشتی اصل
بهاره شعبانی مربی آموزشی آرایشگری
مركز پوست و ليزر و زيبايي لیدو
ارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل
خدمات اکستنشن و کاشت مژه در منزل
خدمات شینون مو در منزل با اعزام آرایشگر سیار
تاتو چیست و چگونه تاتو بزنم؟
چگونه پوستی زیبا ,شفاف و لطیف داشته باشیم؟
دوره آموزشی شینیون مو