تکمیل 6265 دستگاه خودرو ازخودروهای ناقص کف پارکینگ پارس خودرو در تعطیلات نوروزبه گزارش خودروکار، سید حمیدرضا دشتی با اعلام این خبر بر تلاش کارکنان شرکت، برای تکمیل خودروهای ناقص کف پارکینگ اشاره کرد و گفت: در تعطیلات نوروزی تعداد29043 قطعه بر روی  6265 دستگاه خودرو از محصولات ناقص شرکت نصب و تجاری سازی شد که به ترتیب اولویت ثبت نام به مشتریان عزیز در حال تحویل است .


وی گفت: درحالی که خیلی از مردم تعطیلات نوروزی را درکنار خانواده های خود سپری کردند، بخشی از کارکنان این شرکت برای جلب رضایت مشتریان و انجام تعهدات خود نوروز را در محل کارخود گذراندند تا بتوانیم به تعهدات خود به خوبی عمل کنیم.

معاون برنامه ریزی پارس خودرو ادامه داد: این در حالی است که این شرکت در سال 1400 به نسبت سال پیش از آن رشد تولید حدود 5/ 6 درصدی را تجربه کرد و در مجموع  حدود 109‌هزار و 850 دستگاه انواع محصولات سواری را تولید کرد و به لحاظ تیراژ توانسته‌ایم تولید خود را نزدیک به 6‌هزار و 800 دستگاه در سال 1400 به نسبت سال 99 رشد دهیم.


وی در پایان اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی های صورت گرفته انشاالله به زودی شاهد خالی شدن پارکینگ ها از محصولات ناقص و افزایش تولید و ارتقای کیفیت خواهیم بود.


انتهای پیام/

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب