انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه 

انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه : انتخاب لباس برای مهمانی های دورهمی همیشه برای خانم ها کار سختی است زیرا انتخاب یک لباس مجلسی ساده برای مهمانی های خانوادگی، شب، جشن تولد و … نیازمند دانستن نکات ریز و مهم است تا در عین زیبایی ظاهری ساده و شیک باشد به امید دیدار برای یادگیری این نکات طلایی با ما همراه باشید.

انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه 

فهرست مطالب این صفحه:

انتخاب لباس مناسب برای دورهمی دوستانه دورهمی خودمانی و صمیمیمهمانی نیمه رسمیپوشش مناسب برای هر فصلاز موضوع مهمانی غافل نشویداهمیت پارچهمحیط برگزاری دورهمیزرق و برق را فراموش کنیدمدل و دوخت لباسلباس ها را بر اساس فرم بدن انتخاب کنیدبهترین انتخاب لباس برای خانم های چاقبهترین انتخاب لباس برای خانم های لاغربهترین انتخاب لباس برای خانم های کوتاه قدکیف، کفش و اکسسوری هاتصاویری از جدیدترین مدل لباس های نیم رسمی سخن پایانی:

انتخاب لباس مناسب برای دورهمی دوستانه 

لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه مناسب به چند چیز بستگی دارد سلیقه، فصل، میزان صمیمیت با دوستان و سطح مهمانی، سبک لباس پوشیدن شما را تعیین می کند.

خب مشخص است که وقتی در یک مهمانی در یک گروه غریبه هستید، با بهترین دوستانتان لباسی متفاوت از دورهمی انتخاب می کنید. مثلا در یک مهمانی خانوادگی ممکن است یک بلوز ساده بپوشید اما در یک مهمانی رسمی کمتر از یک کفش جذاب و خیره کننده راضی نخواهید شد. خوب حالا بیایید کمی بیشتر به ترفندهای انتخاب لباس دورهمی بپردازیم.

انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه 

دورهمی خودمانی و صمیمی

در دورهمی با دوستان صمیمی و قدیمی می توانید راحت ترین لباس های خود را بپوشید از سخت گیری مهمانی های رسمی و شبانه خبری نیست و همین نکته دست شما را در انتخاب یک لباس رنگی رنگی دورهمی دوستانه باز می گذارد از ست تاپ یا تی شرت با شلوار جین گرفته تا یک ست کفش شیک و شلوار راسته، می توانید هر چیزی را که می خواهید بپوشید.

نکته مهم این است که بین یک دورهمی دوستانه و یک مهمانی نیمه رسمی تفاوت زیادی وجود دارد. مراقب ست کردن لباس رنگی رنگی باشید در غیر این صورت به جای تعریف گوش دادن به سبک سلیقه ای خود، با انتقادات زیادی مواجه خواهید شد. خبر بد این است که دوستان شما به شما نزدیک هستند و مستقیماً از شما شکایت می کنند! برای داشتن لحظات شاد و هیجان انگیز، سبک پوشش مناسب آن دوره را حفظ کنید.

انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه 

مهمانی نیمه رسمی

در مهمانی های نیمه رسمی می توانید از بین گزینه های مختلفی که دارید بهترین را انتخاب کنید. پوشیدن یک بلوز و شلوار ساده و زیبا، یک پیراهن آستین دار تا زیر زانو یا یک بلوز و دامن صاف با طرح های تکی گزینه های خوبی پیش روی شماست.

انتخاب این ست ها می تواند زیبایی واقعی شما را بیشتر نمایان کند و توجه دیگران را به فرم اندام شما جلب نکند. وقتی از یک دورهمی دوستانه صحبت می کنیم، منظور صرف جمع شدن با دوستان و خندیدن نیست. معمولا خانم ها دوست دارند در هر شرایطی با هم معاشرت کنند بنابراین احتمال پریود شدن با همکاران و زنان خانواده که گاهی اوقات مجبور به سر و کار دارید کم نیست.

انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه 

در این مهمانی های نیمه رسمی دیگر خبری از تی شرت و شلوار جین نیست. شما باید سبک لباس خود را کمی تغییر دهید و مطابق با سطح مهمانی لباس بپوشید.

اگرچه لیست انتخاب های شما تغییر خواهد کرد، اما این به معنای محدودیت نیست. می توانید به گزینه های جدید فکر کنید. به عنوان مثال، کت و شلوار بدون الگو با یک تاپ ساده یا یک بلوز و یک دامن میدی، انتخاب های خوبی برای مجالس نیمه رسمی هستند.

انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه 

پوشش مناسب برای هر فصل

نکته بسیار مهم دیگر در انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی، توجه به فصل و زمان برگزاری آن است. لباس هایی که در بهار و تابستان می پوشند اصلا مناسب فصل سرد نیستند.

به عنوان مثال پوشیدن پارچه ظریف در زمستان علاوه بر جذابیت به حفظ گرمای بدن نیز کمک می کند، اما حتی فکر پوشیدن چنین لباس هایی در تابستان احساس خفگی به شما دست می دهد.

لباس های نازک و خنک با رنگ های شاد بهترین انتخاب برای فصل بهار و تابستان هستند. پوشیدن لباس های گلدار نیز در این فصل ها طرفداران زیادی دارد. در حالی که می‌توان لباس‌های مناسب فصل سرد را با بافت‌های ظریف و رنگ‌های گرم ترکیب کرد تا احساس گرما بیشتری را القا کند.

انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه 

از موضوع مهمانی غافل نشوید

فرقی نمی کند به چه مهمانی دعوت شده اید. چه جشن تولد باشد و چه یک دورهمی دوستانه، مهم است که به موضوع توجه کنید. هنگامی که میزبان موضوعی را تعیین می کند و به مهمانان اطلاع می دهد، بهتر است تا حد امکان به پیشنهاد آنها توجه کنید. رعایت سبک و زمینه ای که میزبان ترجیح می دهد باعث احترام شما خواهد شد.

همچنین اگر قصد برگزاری دوره و معرفی موضوعی را دارید به اطرافیان آن توجه کنید. همچنین به رنگ هایی فکر کنید که با رنگ پوست و موهای اکثر مهمانان همخوانی داشته باشد. در غیر این صورت یا چند نفر از این مضمون پیروی می کنند یا ظاهر مهمانان به دلیل ناسازگاری همیشه جذاب نخواهد بود.

انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه 

اهمیت پارچه

برای انتخاب نوع لباس دورهمی دوستانه به تفاوت آن با مهمانی های رسمی و خانوادگی برمی گردیم. اگر سری به فروشگاه های اینترنتی یا بازارهای لباس شب بزنید، می بینید که پارچه لباس ها یا ساتن براق است یا ابریشم، کاموا، ابریشم و دیگر پارچه های خاص.

اما پارچه های طبیعی برای گزینه های دورهمی و مهمانی مناسب هستند. مانند کتان، نخ پنبه، شلوار جین و غیره نیست. در دورهمی با دوستانتان مجبور نیستید لباس های ناراحت کننده و تنگ انتخاب کنید.

چون مهمانی خانوادگی است و قطعا فعالیت شما بیشتر از مراسم رسمی خواهد بود. مجبور نیستید با انتخاب لباس های پر زرق و برق جذابیت خود را به رخ بکشید. دوستانت تو را به خاطر آنچه هستی دوست دارند.

انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه 

محیط برگزاری دورهمی

چیز بزرگ بعدی محیطی است که در آن دور هم جمع می شوید. انتخاب لباس برای مهمانی های خانگی و رویدادهای بیرون از خانه یکسان نیست. قرارهایی که در کافه گذاشته می شود لباس های متفاوتی هم می خواهد. بگذارید برای شما مثالی بزنم مثلا برای یک دورهمی در کافه می توانید یک مانتوی نسبتا بلند و ساده به همراه بلوز و دامن بپوشید.

انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه 

زرق و برق را فراموش کنید

اکسسوری بیش از حد یک مراسم رسمی در دورهمی دوستانه جایی ندارد. چه یک مهمانی خانوادگی و چه نیمه رسمی، بهتر است از لباس های پر زرق و برق خودداری کنید. زرق و برق فقط مربوط به پارچه های براق نیست.

گلدوزی های شلوغ یا پولک های سنگین و تزییناتی از این دست، اگرچه جذابیت خاصی به پیراهن های شب می بخشند، اما برای مهمانی های جمع و جور اصلا مناسب به نظر نمی رسند.

در عین حال انتخاب گلدوزی های ساده کوچک یا بزرگ متناسب با مدل و جنس لباس می تواند جذابیت منحصر به فردی به شما بدهد. پولک دوزی های بسیار ساده یا مروارید دوزی در تکه های کوچک مانند نوار باریک روی یقه یا آستین ها نیز لباسی شیک به شما می دهد.

انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه 

مدل و دوخت لباس

با نگاهی به لباس های مجلسی می بینیم که همگی از مدل های بلند و تنگ دارند. زیرا آنها باید جذابیت زنانه شما را به رخ بکشند. با این حال، لباس دورهمی دوستانه چندان پیچیده نیست. در برش و دوخت لباس های دورهمی دوستانه معمولا راحتی آن بیشتر از جذابیت آن در نظر گرفته می شود.

به طوری که نه تنها فردی که لباس می پوشد، بلکه اطرافیان او نیز احساس راحتی می کنند. اگر برای انتخاب یک لباس دوستانه به دنبال دامن یا پیراهن هستید، متوجه می شوید که اکثر آنها قد متوسط ​​یا متوسط ​​هستند از محبوب ترین انتخاب ها در میان بانوان می توان به شلوار جین تنگ و شلوار دمپا اشاره کرد. زیرا به راحتی با انواع تاپ، تیشرت، بلوز و حتی شومیز، ست می شوند.

انتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه 

لباس ها را بر اساس فرم بدن انتخاب کنید

هنگام خرید لباس دورهمی دوستانه فریب تبلیغات را نخورید. اول از همه، فرم بدن خود را بشناسید. اگر اندامی لاغر و کشیده دارید، کلاه خود را در هوا بردارید! خوشبختانه شما می توانید هر لباسی که دوست دارید بپوشید.

اگر قد بلند یا اضافه وزن ندارید، از خیال پردازی خود خارج شوید. در ادامه به معرفی لباس هایی می پردازیم که تا حدودی روی قد و فرم اندام تاثیر مثبت دارند. اول از همه، بررسی کنید که وزن اضافی شما کجا جمع شده است.

این موضوع تاثیر زیادی در انتخاب بهترین لباس دورهمی دوستانه دارد فراموش نکنید که لباس هایی که در کاتالوگ ها یا روی مانکن ها می بینید برای فرم بدن مانکن طراحی شده اند. بنابراین قبل از خرید یک لباس دوستانه، حتما آن را بپوشید شاید لباس هایی که خیلی جذاب به نظر می رسند اصلا دوست نداشته باشید. برعکس آن نیز ممکن است.

لباس دورهمی شیک

بهترین انتخاب لباس برای خانم های چاق

اگرچه کمی چاق بودن صورت شما را زیباتر می کند، اما هر چه بیشتر وزن اضافه کنید سخت تر می شود. بنابراین گزینه های شما محدودتر و محدودتر می شوند. اما نگران نباشید ما اینجا هستیم تا بهترین انتخاب هایی را که می توانید برای لباس دورهمی دوستانه داشته باشید را معرفی کنیم.

لباس دورهمی شیک

بهترین انتخاب لباس برای خانم های لاغر

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست ندارید وزن کم کنید و می خواهید کمی پرتر به نظر برسید با ما همراه باشید زیرا ما برای شما پیشنهادهای بسیار خوبی داریم. بهترین راه برای چاق تر به نظر رسیدن توجه به طرح و سایز لباس است. برخلاف خانم های چاق، شما باید برنامه های شلوغ را دنبال کنید. مدل لباس چین دار را فراموش نکنید. لباس های تنگ هم برای شما مناسب نیست.

برای این منظور می توانید تاپ هایی را انتخاب کنید که در قسمت زیر سینه گلدوزی شده و تا می شوند. همچنین پیراهنی که دارای چین های کوچک و بزرگ در قسمت کمر باشد می تواند انتخاب دیگر شما باشد. در مهمانی های نیمه رسمی، پوشیدن پیراهنی با گل های شاد و کمربند در قسمت کمر، جذابیت بی نظیری به شما می بخشد.

لباس دورهمی شیک

با خیال راحت به سراغ خانواده خال خالی ها بروید. چه تاپ باشد یا تیشرت یا حتی بلوز، ترکیب یک لباس خال خالی با شلوار جین، بسیار به شما می آید و به فرم بدنی دلخواه تان، نزدیک تر می شوید.

طرح های ساده را فراموش کنید. اگر از لباس های شلوغ، خوشتان نمی آید، به سراغ طرح های افقی بروید. هر چند که شومیز یا پیراهن هایی با این طرح، قد را کوتاه تر نشان داده اما بدن را تپل تر جلوه می دهند.

هر چه شادتر، بهتر! این دورهمی ها برای تفریح ​​است بنابراین پوشیدن لباس هایی با رنگ شاد تاثیر بهتری بر روحیه دارد بنابراین تا حد امکان از رنگ های تیره خودداری کنید. رنگ خنثی نیز در لاغرتر به نظر رسیدن موثر است. پس این رنگ ها را علامت بزنید. می توانید از رنگ هایی مانند سرخابی، خردلی، نارنجی و زرد در استایل خود استفاده کنید.

لباس دورهمی شیک

بهترین انتخاب لباس برای خانم های کوتاه قد

اگر از کوتاهی قد خود راضی نیستید و به زودی به مهمانی می روید، ناراحت نباشید پیشنهادهای خوبی برای شما داریم. آنچه مشخص است این است که انتخاب لباس برای مهمانی های دوستانه و مهمانی های خانوادگی کار سختی نیست. فقط باید از پوشیدن شلوارک خودداری کنید. لباس هایی که پر و بلند هستند با ایجاد خطای دید در چشم اطرافیان قد بلندتری را نشان می دهند.

شلوارهای گشاد با آستین بلند یا تونیک و شلوار گزینه هایی هستند که شما را قد بلندتر نشان می دهند. بهتر است شما هم مانند خانم های چاق لباس هایی با طرح های عمودی بپوشید.

لباس دورهمی شیکانتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه

دامن های نسبتا چین دار نیز از دیگر انتخاب های جذاب و منحصر به فرد شما هستند. پوشیدن یک تاپ زیبا با دامن چین دار شما را در مهمانی های نیمه رسمی خیره کننده نشان می دهد.

اگرچه مهم ترین قسمت آمادگی برای هر رویدادی، انتخاب لباس است، اما توجه به جزئیات دیگر، منجر به انتخابی منحصر به فرد و منحصر به فرد می شود. بعد از یک لباس دوستانه انتخاب مدل مو، کیف، کفش و اکسسوری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به یاد داشته باشید که قرار نیست ساعت ها را در آرایشگاه بگذرانید تا مدل موهایتان بسیار خاص به نظر برسد یک سشوار ساده یا اتو مو کافی است.

لباس دورهمی شیک

کیف، کفش و اکسسوری ها

برای انتخاب کیف و کفش نگاهی به مدل و رنگ لباس خود بیندازید از کفش های پاشنه بلند خودداری کنید زیرا راحتی را از شما سلب می کند و نمی توانید روی تفریح ​​با دوستان خود تمرکز کنید.

به طور کلی کیف و کفش مشکی یک انتخاب همیشگی است که به راحتی با هر لباسی ست می شود. یک گردنبند ساده و شیک یا یک دستبند سبک می تواند زیبایی شما را دو چندان کند. از طرف دیگر استفاده زیاد از جواهرات جذابیت شما را زیر سوال می برد. فراموش نکنید که زیبایی در سادگی خلاصه می شود.

لباس دورهمی شیک

تصاویری از جدیدترین مدل لباس های نیم رسمی 

لباس دورهمی شیک لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه

لباس دورهمی شیک لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه

لباس مناسب دورهمی خانوادگیانتخاب لباس مناسب رنگی رنگی برای دورهمی دوستانه

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس برای دورهمی دوستانه????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس برای دورهمی دوستانه????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس برای دورهمی دوستانه????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس برای دورهمی دوستانه????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس برای دورهمی دوستانه????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس برای دورهمی دوستانه????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس برای دورهمی دوستانه????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس دورهمی شیک????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس دورهمی شیک????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس دورهمی شیک????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس دورهمی شیک????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس دورهمی شیک????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس دورهمی شیک????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی????لباس دورهمی شیک????

لباس مناسب دورهمی خانوادگی

سخن پایانی:

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد همانطور که گفتیم برای یک استایل دورهمی دوستانه نیاز به لباس های آنچنانی که سبک رسمی تری دارند احتیاج ندارید فقط کمی از حالت اسپرت به حالت نیم رسمی باشید خیلی مناسبتر است شما همچنین میتوانید با کلیک برروی مدل پیراهن نخی | پیراهن نخی زنانه مناسب برای خانه و دورهمی این مقاله را هم بخوانید.نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب