جزییات صحبت های تند گل محمدی به استقلال و مجیدیبه گزارش تیتربرتر؛ یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی جام حذفی را در مرحله سوم مقابل آلومینیوم پیش رو داریم. با آمدن رحمتی تغییرات مثبتی در این تیم ایجاد شده و نسبت به چند هفته قبل بهتر شده است. نشان می‌دهد حضور رحمتی و همکارانش تاثیرات مثبتی در این تیم داشته است.

کنایه گل محمدی به استقلال و مجیدی

کنایه گل محمدی به استقلال و مجیدی کنایه گل محمدی به استقلال و مجیدی

گل محمدی در خصوص اینکه فضای بیانیه‌نویسی در فوتبال کشورمان و همچنین اظهارات اخیر فرهاد مجیدی مبنی بر اینکه اگر حرکات یک مربی دیگر را من انجام می‌دادند در میدان آزادی دارم می‌زدند، گفت: روز گذشته جلسه‌ای با بازیکنان داشتیم و تصمیم گرفتیم دیگر نسبت به حواشی و مسائلی که سبب بهم ریختن تمرکز تیم می‌شود دوری کنیم. خیلی می‌توانم در مورد جواب این سوال صحبت کنم، اما اصول حرفه‌ای‌گری و مربیگری می‌طلبد یک مربی در مورد مربی دیگر صحبت نکند. این برای هر مربی یک اصل است. کار ما مربیان واقعا سخت و طاقت‌فرسا است، فوتبال اعصاب‌خردکنی دارد و کار راحتی نیست.

*حکم کمیته انضباطی واقعا سنگین بود

وی اضافه کرد:‌ کار ما به حدی مشکلات فنی، دغدغه و... دارد که بخواهیم روی آنها تمرکز کرده و برایشان انرژی بگذاریم.از حرفه‌ای‌گری دور است که من و همکارانم بخواهیم در مورد همدیگر صحبت کنیم. حکمی که روز گذشته علیه من صادر شد واقعا سنگین بود و نسبت به برخی کارهایی که دوستان انجام دادند اختلاف رای خیلی زیاد است. باز هم از باشگاه می‌خواهم نسبت به حکم صادرشده عکس‌العمل نشان بدهند و به آن اعتراض خواهیم کرد. مسائل حاشیه‌ای را هم به دست باشگاه می‌سپارم، زیرا بخش حقوقی و رسانه‌ای دارد. رضا درویش هم این مسائل را خوب رصد می‌کند و نسبت به حواشی‌ای که دوستان دوست دارند در تیم ما به وجود بیاید اقدام خواهد کرد. واقعا باید تمرکز ما روی تیم باشد و از این مسائل که خیلی کم اهمیت است دور شویم. شاید هم این مسائل اهمیت داشته باشد اما اگر بخواهیم به آنها بپردازیم سبب کم شدن تمرکز خودمان می‌شود. 

*استناد استقلال به آن بند قانونی اشتباه است؛ خیلی صحبت می کنند و زیاد گاف می دهند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه باشگاه استقلال مدعی است طبق ماده 54 آیین نامه انضباطی رأیی که برای او صادر شده، ناعادلانه است پاسخ داد: استناد باشگاه استقلال به آن بند قانونی اشتباه است، آن بند در سال 97 تغییر کرده و اطلاعات‌شان کامل نیست. خیلی زیاد صحبت می‌کنند و زیاد هم گاف می‌دهند. این مسائل تخصصی است و زیاد به من ارتباط ندارد.

واکنش پیوس به محرومیت گل محمدی

واکنش پیوس به محرومیت گل محمدی واکنش پیوس به محرومیت گل محمدی

فرشاد پیوس در گفتگویی با درباره حکم صادر شده برای یحیی گل‌محمدی از سوی کمیته انضباطی به دلیل اتفاقات رخ داده در مصاف برابر استقلال اینطور حرف هایش را آغاز کرد: به نظرم این حکم، حکم عادلانه‌ای نبود. با این حکم کار پرسپولیس برای قهرمانی خیلی سخت شد. وقتی سرمربی تیم را اینطوری ناعادلانه حکم دادند و شش جلسه محروم کردند و با عوامل و خاطیان پشت صحنه کاری نداشتند! در واقع مستقیم تیر خلاص را به یحیی گل محمدی زدند.

او ادامه داد: به نظرم کار درستی نبود. چون پرسپولیس در وضعیتی است که نیاز به سرمربی داشت تا از روی نیمکت کار فنی بکند. این لطمه بزرگی به پرسپولیس و هوادارانش بود. این حکم برای سخت‌ترین جرم بود. یحیی گل‌محمدی مربی ساکت و آرامی است. به هر حال درست است که استرس و فشار بازی زیاد بود و باید یک مقدار خودش را کنترل می‌کرد، ولی با این کار خیلی به پرسپولیس لطمه زدند و باعث شدند بازی های بعدی پرسپولیس که سخت بود، سخت‌تر هم بشود.

او سپس با اشاره به کمیته استیناف حرف هایش را از سر گرفت و گفت: از کمیته استیناف می خواهم این رای را بشکند و کمترش کند تا گل‌محمدی بتواند روی نیمکت بنشیند و بازی ها را تحت نظر داشته باشد. 

بخش بعدی صحبت‌های فرشاد پیوس در رابطه با اتفاقات و حواشی دربی تهران بود و در این زمینه گفت: بازی خیلی سخت و تحت فشاری بود. بازی مرگ و زندگی برای هر دو تیم بود. طبیعی است که فشار زیاد بود. ولی اگر خودش را بیشتر کنترل می‌کرد، کمیته انضباطی هم اینقدر حساس نمی‌شد. این چیزی است که من می خواهم بگویم؛ درست است شاید کار یحیی زیاد درست نبود ولی حکم هم عادلانه نبود و سبب شد کار پرسپولیس در بازی های باقی مانده از چیزی که هست، سخت‌تر بشود.

مطالب مرتبط: ماجرای تقدیر نوید محمدزاده از رشید مظاهری ماجرای صحبت های رشید مظاهری با رحمتی!

بیوگرافی یحیی گل محمدی

بیوگرافی یحیی گل محمدی بیوگرافی یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی در تاریخ ۲۹ اسفند ماه ۱۳۴۸ در روستای میناباد استان اردبیل زاده شد. اصلیت او ترک می باشد.

تحصیلات یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی توانسته در دانشسرای تربیت معلم قم در رشته هنر و زبان، مدرک فوق دیپلم بگیرد.

ازدواج و همسر یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی متاهل شده و با خانمی به نام لیلا زندگی مشترکش را تشکیل داده است. اصلیت همسر یحیی گل محمدی، از کرد می باشد. این زوج، در سال ۹۲ صاحب یک دختر و یک پسر به نام امیر حسین شدند.

فعالیت های فوتبالی یحیی گل محمدی

یحیی گل محمدی پس از این که مدرک دیپلم خود را گرفت به شهر قم سفر کرد تا در آن جا ادامه تحصیل دهد. او سرانجام موفق به دریافت مدرک فوق دیپلم در قم گردید. او به تبریز برای مدت زمان کوتاهی بازگشت( ۱۳۶۷) و به فعالیت در تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز مشغول شد؛ به این صورت که ۵ برای این تیم به میدان رفته و توانسته ۱ گل را به نتیجه برساند. یحیی گل محمدی مجددا به قم سفر کرد تا در تیم هلال احمر در کنار تدریس، بازی کند.

در سال ۶۹ یحیی گل محمدی با امضای قرارداد ۴ ساله به واسطه آقای احمد خان خداداد به باشگاه پورا تهران ملحق شد و در این تیم تا سال ۷۳ بازی کرد. او ۱۴ مرتبه در این تیم به میدان رفته و ۸ گلزنی کرده است. عملکرد او در تیم پورا به گونه ای بود که نظر باشگاه پرسپولیس را به خود جلب کرد و این باشگاه همزمان با آغاز فصل درسال ۷۳ با یحیی گل محمدی قرار دادی بمدت ۴ سال امضا کرد و یحیی در این تیم تا سال ۷۷ فعالیت داشت. او به باشگاه فولاد خوزستان در سال ۷۹ پیوست ولی بعد از اتمام قراردادش مجددا با پرسپولیس بمدت سه سال قرارداد بست. گل محمدی بمدت ۱۰۴ بار برای باشگاه پرسپولیس بازی کرد و موفق به ۷ گلزنی برای این تیم شد. سپس او در باشگاه صبا باتری قم، پایان عمر فوتبال خود را سپری کرد.

افتخارات یحیی گل محمدی

افتخارات یحیی گل محمدی افتخارات یحیی گل محمدی

 

بازیکنی یحیی گل محمدی:

۱. پرسپولیس:

لیگ ایران( ۲):۱۳۷۴، ۱۳۷۵

جام حذفی( ۱):۷۸–۱۳۷۷

۲. صبا باتری:

سوپر جام( ۱):۱۳۸۴

۳. تیم ملی ایران:

بازی های آسیایی( ۱):۲۰۰۲

مربیگری یحیی گل محمدی:

۱. ذوب آهن:

- جام حذفی( ۲):۹۴–۱۳۹۳، ۹۵–۱۳۹۴

- سوپر جام( ۱): ۱۳۹۵

آنچه دیگران می خوانند: گزینه نهایی سرمربیگری استقلال برای لیگ بیستم کیست؟ ماجرای قطع همکاری الهامی با تیم تراکتور تبریز

گردآرونده: علیرضا یوسفی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب

خواص دارچین برای سلامتی
نشانه های عاشق شدن یک پسر، رفتار مرد عاشق
هیئت فهادان و بعثت یزد + ویدیو | دلیل توقیف هیات فهادان | مداحی هیئت بعثت یزد
یوسف صیادی درگذشت ۱۴۰۱ | مرگ یوسف صیادی | فوت یوصف صیادی
چه کسی انتقام مختار را گرفت | انتقام مختار ثقفی را کی گرفت چه کسانی
درمان ترک کف پا در طب سنتی
زیارت عاشورا معروفه ۱۴۰۱ | زیارت عاشورا صوتی علی فانی با حجم کم تندخوانی
متن نوحه ای ساقی لب تشنگان ۱۴۰۱ | متن ای اهل حرم میر علمدار نیامد قدیمی
کیفیت نماز ظهر عاشورا ۱۴۰۱ | اداب نماز ظهر عاشورا | آموزش نماز عاشورا
نوحه ترکی قدیمی اردبیل ۱۴۰۱ | متن بر مشامم میرسد هر لحظه بوی کربلا قدیمی
زلزله الان تربت حیدریه | زلزله امروز مشهد ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
زلزله امروز تربت حیدریه ۱۷ مرداد | زلزله رشتخوار خواف مشهد خراسان رضوی
زلزله رشتخوار امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۱| زلزله خراسان رضوی امروز ۱۷ مرداد ۱۴۰۱
فوت دکتر علوی کرمان | مرگ دکتر علوی متخصص اطفال کرمان درگذشت
بهترین دمنوش‌ها برای مصرف روزانه
بهترین سالن زیبایی در تهران
تشخیص لوازم آرایشی اصل
معرفی آرایشگران و مدل های برتر
جدیدترین مدل مانتو سال 98
بهترین مانتو لاکچری جدید
شرکت های تولید کننده روسری
راه های تشخیص مواد آرایشی بهداشتی اصل
بهاره شعبانی مربی آموزشی آرایشگری
مركز پوست و ليزر و زيبايي لیدو
ارائه خدمات تخصصی رنگ مو در منزل
خدمات اکستنشن و کاشت مژه در منزل
خدمات شینون مو در منزل با اعزام آرایشگر سیار
تاتو چیست و چگونه تاتو بزنم؟
چگونه پوستی زیبا ,شفاف و لطیف داشته باشیم؟
دوره آموزشی شینیون مو