چگونه از گیره کراوات استفاده کنیم؟فهرست مطالب این صفحه:

چگونه از گیره کراوات استفاده کنیم؟گیره کراوات چیست؟قرار دادن صحیح گیره کراواتنحوه استایل دادن به گیره های کراوات

چگونه از گیره کراوات استفاده کنیم؟

چگونه از گیره کراوات استفاده کنیم؟ : گیره کراوات راهی آسان برای افزودن شخصیت به لباس شماست. خواه یک گیره کراوات رسمی یا سرگرم کننده را ترجیح می دهید، استفاده صحیح همیشه کلید اصلی است. در این پست نحوه ی استفاده و استایل با گیره کراوات را فرا خواهید گرفت.

گیره کراوات چیست؟

گیره کراوات – همچنین به عنوان نوار کراوات یا بند کراوات شناخته می شود – اکسسوری لباس است که کراوات را به پیراهن زیر آن می چسباند. گیره های کراوات که معمولاً از فلز ساخته می شوند، نسخه مدرن سنجاق کراوات هستند و اولین بار در مد مردانه دهه 1920 رایج شدند. امروزه، سنجاق‌های کراوات به سبک بازگشته‌اند (اگرچه مطمئناً به عنوان بخشی از یک مجموعه رسمی کت و پیراهن و کراوات مورد نیاز نیست) و می‌توان آن‌ها را در مناسبت‌های غیررسمی یا زمانی که کد لباس رسمی‌تری وجود دارد پوشید. زمانی که می‌خواهید برای یک مصاحبه شغلی حرفه‌ای لباس بپوشید، یک گیره کراوات نقره‌ای یا طلایی را امتحان کنید، یا اگر می‌خواهید ظاهری جذاب‌تر داشته باشید، به دنبال طرحی جسورتر باشید.

قرار دادن صحیح گیره کراوات

اگرچه گیره‌های کراوات در اشکال و رنگ‌های زیادی وجود دارند، اما معمولاً همه آنها در یک مکان پوشیده می‌شوند. گیره کراوات خود را بین دکمه سوم و چهارم از بالای پیراهن خود قرار دهید تا مستقیماً روی سینه شما برود. یک قانون خوب این است که اطمینان حاصل کنید که گیره در نیمه راه بین گره کراوات و اولین دکمه کت کت و شلوار شما قرار دارد. در نهایت دقت کنید که گیره افقی و کراوات صاف باشد تا ظاهر تمیز و متقارن باشد.

چگونه از گیره کراوات استفاده کنیم؟

در مورد طول گیره کراوات نیز قوانینی وجود دارد: مطمئن شوید که گیره کراوات بیشتر از عرض کراوات شما نباشد. در هنگام استفاده از کراوات های باریک باید به این نکته توجه داشت.

نحوه استایل دادن به گیره های کراوات

انواع مختلفی از گیره های کراوات وجود دارد – ببینید که چگونه آنها را استایل کنید تا مجموعه خود را برجسته کنید.

فلزات را مطابقت دهید. اگر گیره کراوات طلایی یا نقره‌ای می‌پوشید، سعی کنید رنگ و جنس آن را با سایر عناصر فلزی لباس خود هماهنگ کنید—می‌توانید گیره خود را هنگام آرایش کردن برای مجالس رسمی با دکمه سرآستین یا حلقه‌ها هماهنگ کنید، یا با مواد و رنگ یک گردنبند یا سگک کمربند در ظاهری جسورتر.

بازی با رنگ. یک گیره کراوات رنگی را امتحان کنید تا به لباس خود شادابی بیافزایید، به خصوص وقتی آن را با یک پیراهن ساده دکمه دار ست کنید.

چگونه از گیره کراوات استفاده کنیم؟

اکسسوری مختصات. رنگ یا چاپ گیره کراوات خود را با سایر لوازم جانبی مانند آویز، مربع جیبی و کمربند هماهنگ کنید.

از طرح های منحصر به فرد استفاده کنید. گیره های کراوات نباید فقط فلزی جامد و میله های افقی باشند. یک گیره کراوات با شکل سرگرم کننده را امتحان کنید – سبیل، امواج اقیانوس و طلوع خورشید از طرح های محبوب کراوات هستند.

چگونه از گیره کراوات استفاده کنیم؟

یک گیره کراوات با ظاهری غیر رسمی تر اسپرت کنید. همچنین می‌توانید کراوات‌ها را با ژاکت‌های پشمی یا ژاکت بپوشید تا یک مجموعه غیررسمی هوشمند را با هم ترکیب کنید. یک دکمه را در شلوار جین تنگ بپوشانید، یک لباس بیرونی غیر رسمی‌تر بپوشید، و با یک گیره کراوات سفارشی برای ایجاد ظاهری زیبا و مد روز، لذت ببرید.

سخن پایانی:‌

امیدواریم در این مطلب هرآنچه که در جستجوی آن هستید را فرا گرفته باشید. تجربه و نظر خود را با ما در میان بگذارید. همچنین بخوانید: نکات مهم برای خرید و نوع انتخاب کراوات مردانه

 

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب