چند روش برای استایل با کت جینچند روش برای استایل با کت جین

چند روش برای استایل با کت جین : یک ژاکت جین همیشه مد روز و بسیار پرکاربرد است و الهام بخش ایده های مختلف لباس است. می‌توانید یک ژاکت جین را روی تی‌شرت بپوشید تا یک استایل خیابانی غیررسمی داشته باشید، یا ممکن است یک کت جین به سبک بلیزر را به عنوان بخشی از یک لباس غیررسمی هوشمند بپوشید. همراه ما باشید تا چند استایل با کت چین را به شما آموزش دهیم.

کت جین چیست؟

ژاکت جین که به عنوان ژاکت جین یا ژاکت کامیون نیز شناخته می شود، نوعی لباس بیرونی غیررسمی است که از پارچه جین ساخته شده است. ژاکت‌های جین یک کالای اساسی آمریکایی از لباس هستند که توسط لوی اشتراوس در اواخر دهه 1800 رایج شد. به طور سنتی، کت های جین از جین آبی ساخته می شدند، اما امروزه رنگ ها و سبک های مختلفی از کت های جین موجود است.

چند روش برای استایل با کت جین

با افزودن ژاکت جین خود به یکی از مجموعه های زیر، لباس جین خود را بسازید:

به سراغ تیپ کلاسیک سفید بروید. یک کت جین را روی یک تی شرت سفید، ژاکت چینی، خاکی یا ساق شلواری، و کفش های ورزشی سفید بپوشید تا با پیراهن شما هماهنگ باشد.

چند روش برای استایل با کت جین

استایل با هودی. برای افزایش گرما در زمستان، می توانید یک کت جین سایز بزرگ را روی هودی یا گرمکن بپوشید.

چند روش برای استایل با کت جین

بیشتر بخوانید: آموزش استایل جین با بوت

استایل تمام جین. ظاهری تمام جین که به «تاکسیدوی کانادایی» معروف است، از یک ژاکت جین همسان و یک شلوار جین تشکیل شده است. این ظاهر جین سر تا پا بیانیه جسورانه ای را نشان می دهد.

چند روش برای استایل با کت جین

با رنگ های مختلف بازی کنید. کت‌های جین سفید و مشکی کلاسیک هستند یا می‌توانید با کت‌های جین با رنگ‌های روشن جسورانه ترکیب کنید. کت‌های جین شستشوی روشن عموماً غیررسمی‌تر هستند، در حالی که شستشوهای تیره رسمی‌تر هستند.

چند روش برای استایل با کت جین

بیشتر بخوانید: نحوه تنگ کردن شلوار جین به روش ساده + ویدیو

آن را روی یک تاپ کراپ بپوشید. با ژاکت جین آبی یا مشکی خود، یک شلوار زمینی، کمر بلند و یک تاپ کراپ رنگارنگ را امتحان کنید.

چند روش برای استایل با کت جین

با یک پیراهن ست کنید. می توانید یک کت جین به سبک بلیزر را روی یک لباس دکمه دار یا یک لباس میدی برای ظاهری مناسب برای دفتر بپوشید. لوازم جانبی را با جواهرات برای بالا بردن لباس برای یک لباس غیر رسمی تر، یک کت جین را روی یک لباس کوتاه بپوشید.

چند روش برای استایل با کت جین

کت خود زاپ دار کنید. همانطور که می توانید شلوار جین آبی خود را زاپ دارد ، می توانید یک ژاکت جین را با استفاده از ریش تراش، رنده پنیر، قیچی یا سایر ابزارهای خانگی برای سوراخ کردن ژاکت خود، ایجاد سوراخ ها و ایجاد ظاهری کهنه و فرسوده به آن آسیب بزنید.

چند روش برای استایل با کت جین

سخن پایانی: 

امیدواریم از این روش ها برای استایل با کت جین استفاده کرده و نظر خود را با ما درمیان بگذاری. همچنین میتوانید با خواندن مطلب آموزش ست شومیز با شلوار جین استایل شیک و زیبایی داشته باشید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب