قیمت پراید | پراید رکورد قیمت را شکستقیمت پراید 3 میلیون گران تر شد قیمت پراید امروز 26 اردیبهشت 1401 قیمت پراید 111 چقدر شد

قیمت پراید  ۱۱۱ امروز دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 نسبت به روز گذشته افزایش قیمت پراید 3 میلیونی داشت و به 208 میلیون تومان رسید. پراید ۱۳۱ با سه میلیون تومان افزایش امروز 183 میلیون تومان و قیمت پراید ۱۵۱ با 7 میلیون تومان افزایش قیمت پراید امروز 188 میلیون تومان بود. تیبا یک میلیون تومان ارزانتر از دیروز بود و ۱۸۹ میلیون تومان به فروش رسید. تیبا دو امروز دو میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و به 213 میلیون تومان رسید. اما تیبا دو پلاس امروز یک میلیون تومان افزایش قیمت داشت و 215 میلیون تومان معامله شد. طبق مشاهدات از قیمت پراید، معامله‌کنندگان قیمت پراید صفر ۹۹ مدل ۱۳۱ SE  را حوالی ۱۷۶ میلیون تومان اعلام کردند که نسبت به معاملات یکشنبه یک میلیون گران شده است. 

قیمت پراید

 

قیمت سیتروئن با رینگ فرانسوری  در بازار امروز حوالی یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان اعلام شده است.  معامله‌کنندگان قیمت ساینا پلاس دنده‌ای مدل ۱۴۰۰ را حوالی ۲۲۰ میلیون تومان اعلام کردند که طی یک هفته اخیر ۴میلیون گران شده است.

 

برلیانس H۳۳۰‌، ۱.۶۵ اتوماتیک حدود ۵۳۵ میلیون تومان قیمت خورده است. قیمت تیبا صندوق دار پلاس  ۱۴۰۰ به حوالی ۱۸۵میلیون رسید. آریو، ۱.۶ لیتر اتوماتیک نیز به ۳۹۰میلیون رسید که به معنای افزایش ۱۵میلیونی طی هفته اخیر است.دارندگان خودروهای فرسوده سهمیه ۱۰ درصدی در قرعه‌کشی ایران خودرو و سایپا دارند و می‌توانند با استفاده از این سهمیه، بدون نوبت، خودرو بگیرند.

 

بر اساس قانون بودجه سال ۱۴۰۱ قرار است حداقل ۱۰ درصد از خودروهای عرضه شده در قرعه‌کشی ایران خودرو و سایپا، به دارندگان خودروهای فرسوده تخصیص داده ‌شود.

یعنی مالکان خودروهای فرسوده می‌توانند در طرح‌های پیش‌فروش و فروش فوری ایران خودرو و سایپا شرکت کنند و ۱۰ درصد سهمیه خودروها متعلق به مالکان خودروهای فرسوده است.تخصیص خودرو به دارندگان خودروهای فرسوده یک شرط مهم دارد، اینکه در هنگام تحویل خودروی جدید، خریدار گواهی اسقاط خودروی فرسوده خود را تحویل دهد.

پیش از این مادران دارای دو فرزند و بیشتر از سهمیه خودرو برخوردار بودند و گفته شده بود که این افراد ظرف یک ماه خودروی ثبت‌نام شده را تحویل می‌گیرند. اما مشخص نیست که آیا مالکان خودروهای فرسوده هم یک ماهه خودروی ثبت‌نامی را تحویل می‌گیرند و یا اینکه مدت زمان انتظار برای این گروه مانند دیگر افراد است و فقط از سهمیه ۱۰ درصدی قرعه‌کشی بهره می‌برند.

عروس امین حیایی نمایان شد | امین حیایی از عروسش رونمایی کرد

عروس امین حیایی نمایان شد | امین حیایی از عروسش رونمایی کرد

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

عروس امین حیایی نمایان شد | امین حیایی از عروسش رونمایی کرد

وضعیت اشکبار رضا رویگری در منزل | آخرین خبر از ماجرای طلاق رضا رویگری

مراسم عقد کنون احسان علیخانی | احسان علیخانی از نامزد دکترش رونمایی کرد

یوسف تیموری از عشق جدیدش رونمایی کرد | عشق جدید یوسف تیموری پوزه همسر اولش را به خاک مالید

فوری | قیمت روغن رکورد زد | روغن نخرید!

var newsMasterIdForRate = "81560";
آیا این خبر مفید بود؟
0
قیمت پراید قیمت پژو امروز قیمت پراید | قیمت پژو پراید امروز | قیمت پراید چقدر شد؟

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب