شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی 1401شروط نام نویسی در دانشگاه علمی کاربردی شروط نام نویسی در دانشگاه علمی کاربردی شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی 1401

دانشگاه جامع علمی کاربردی هر ساله در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی، دانشجو می پذیرد. داوطلبان در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند، می بایست در زمان تعیین شده توسط این دانشگاه، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور یا واحد دانشگاهی مورد نظر، ثبت نام خود را انجام دهند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بسیار متنوع است و در زمینه های صنعت، مدیریت و خدمات، فرهنگ و هنر و کشاورزی ارائه می شود. افراد واجد شرایط می توانند بر اساس علاقه خود در یکی از این رشته ها نام نویسی نمایند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دو بار در سال و برای هر دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه صورت می گیرد. داوطلبان جهت پذیرش در این دانشگاه می بایست شرایط عمومی و همچنین شرایط اختصاصی مربوطه را دارا باشند.

دارا بودن مدرک دیپلم (برای ثبت نام دوره کاردانی) و مدرک کاردانی (برای ثبت نام دوره کارشناسی ناپیوسته) از شرایط اصلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب