با شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبزبا شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبز

با شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبز : استایل رنگی مخاطبان خاص خود را دارد . رنگ سبز یکی از رنگ های بسیار محبوب در استایل است که به دلیل انرژی ملایمش طرفداران زیادی دارد و میتوانید از آن در مکان های مختلف استفاده کنید. پیشنهاد میکنیم این مطلب را بخوانید تا بتوانید بهترین استایل را با شلوارهای سبز خود طراحی کنید. همراه ما باشید.

فهرست مطالب این صفحه:

3 نکته برای انتخاب بهترین رنگ همراه رنگ سبزآبی و زرد:رنگ های مکمل:رنگ‌های خنثی:6 نمونه استایل با شلوار سبزیک کت بلیزر برای یک ظاهر غیررسمی تجاری اضافه کنید.یک ظاهر تک رنگ ایجاد کنید.با یک پیراهن خنثی ست کنید.با رنگ ها و طرح ها بازی کنید.شلوار سبز با ژاکت کش باف پشمی.یک کت جین یا چرمی بپوشید.

3 نکته برای انتخاب بهترین رنگ همراه رنگ سبز

چه رنگ شلوار شما سبز زمردی باشد و چه رنگ مریم گلی سرد، سبز با طیف وسیعی از رنگ های دیگر به خوبی کار می کند. پالت های زیر رنگ های طبیعی درون رنگ سبز را برجسته می کنند:

آبی و زرد:

از آنجایی که سبز ترکیبی از آبی و زرد است، وقتی با هر سایه ای از زرد یا آبی همراه شود، به خوبی کار می کند. برای رنگ‌های سردتر سبز، رنگ‌های زرد و آبی پاستلی را انتخاب کنید. هنگامی که سایه های سبز را با رنگ های گرم طراحی می کنید، با آبی های روشن و زرد بازی کنید.

 با شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبز با شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبز

بیشتر بخوانید: بهترین استایل و ترکیب رنگ با زرد

رنگ های مکمل:

رنگ های مکمل در دو طرف چرخه رنگ قرار دارند و به عنوان رنگ های برجسته عمل می کنند. ترکیب رنگ های مکمل با هم ترکیبی چشمگیر ایجاد می کند که رنگ های هر رنگ را افزایش می دهد. قرمز، نارنجی و بنفش رنگ‌های مکمل سبز هستند، بنابراین هنگام طراحی لباس سبز از آن سایه‌ها استفاده کنید.

 با شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبز

رنگ‌های خنثی:

سبز با رنگ‌های خنثی از جمله سفید، بژ، خرمایی، خاکستری و سیاه نیز به خوبی کار می‌کند. سبز زیتونی یک تنالیته محبوب سبز است که مکمل رنگ های خنثی است.

 با شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبز

بیشتر بخوانید: نحوه دوخت دامن شلواری زنانه 

6 نمونه استایل با شلوار سبز

یک کت بلیزر برای یک ظاهر غیررسمی تجاری اضافه کنید.

شلوار سبز زیتونی با کت و پیراهن دکمه دار برای ظاهر اداری – یک کت مشکی یا آبی سرمه ای کلاسیک برای این شلوار گاه به گاه سبز زیتونی هوشمند به خوبی کار می کند. شلوار جین سبز زیتونی یا چینی خود را با کفش پاشنه دار یا کفش چرمی قهوه ای بپوشید.

 با شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبز

بیشتر بخوانید: معرفی انواع کت های زنانه

یک ظاهر تک رنگ ایجاد کنید.

پوشیدن لباسی کاملا سبز را با ترکیب سایه های مختلف سبز در نظر بگیرید. لباس های تک رنگ یک راه آسان برای ایجاد یک بیانیه مد شیک است. نکته کلیدی در این ظاهر ایجاد تعادل بین سایه های تیره و روشن است. به عنوان مثال، شلوار سبز زمردی را با تاپ سبز روشن بپوشید یا شلوار سبز نعنایی را با تاپ سبز تیره بپوشید.

 با شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبز

با یک پیراهن خنثی ست کنید.

یک روش کلاسیک برای مدل دادن به شلوار سبز، پوشیدن یک پیراهن با رنگ خنثی، مانند بلوز آستین بلند مشکی، سفید، بژ یا خاکستری است. برای شلوارهای باریک، مانند شلوار جین تنگ سبز، یک ژاکت بزرگ یا تی شرت سفید گشاد ست کنید تا لباس را متعادل کنید. اگر شلوار سبز شما روان و گشاد است، مانند برش های گشاد، یک بلوز مناسب بپوشید و انتهای پیراهن خود را داخل شلوار فرو کنید.

 با شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبز

با رنگ ها و طرح ها بازی کنید.

شلوار سبز خود را با رنگ های مکمل بپوشید تا رنگ روشنی داشته باشید. یک بلوز بنفش را با شلوار سبز تیره ست کنید یا یک سه راهی نارنجی بپوشید. با استفاده از یک پیراهن راه راه یا خال خالی با شلوار سبز، الگوها را در ظاهر خود بگنجانید.

 با شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبز

شلوار سبز با ژاکت کش باف پشمی.

برای یک لباس گاه به گاه مد روز، یک جفت ژاکت سبز رنگ را با یک ژاکت کش باف پشمی بلند یا ژاکت پیراهن کش بپوشید. با رنگ های مختلف برای این ترکیب لباس راحتی بازی کنید. برای تضاد به ژاکت صورتی روشن بپوشانید یا با یک ژاکت کش باف پشمی کلاسیک سفید یا خاکستری آن را خنثی نگه دارید.

با شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبز

یک کت جین یا چرمی بپوشید.

هنگامی که شلوار سبز می پوشید، ظاهر خود را با یک مدل ژاکت چرمی یا جین روی پیراهن خود قرار دهید. جین آبی با شلوار سبز به خوبی کار می کند زیرا آبی رنگ اصلی است. به عنوان یک رنگ خنثی، مشکی با سبز همخوانی دارد و کت چرم مشکی کلاسیک را به گزینه دیگری برای لباس بیرونی تبدیل می کند. می توانید با پوشیدن یک جفت کفش مجلسی یا چکمه های جیر چلسی این ظاهر را زیباتر کنید.

با شلوار سبز چه بپوشیم؟ | استایل با شلوار سبز

بیشتر بخوانید: 30 مدل کاپشن چرم کوتاه زنانه ترند سال 2022

سخن پایانی: 

امیدواریم از این مطلب خوشتان آمده باشد و بتوانید استایل بسیار شیک و جذاب را با شلوارهای سبز خود داشته باشید. همچنین پیشنهاد میکنیم مطلب چگونه شلوار چرم بپوشیم؟ را بخوانید و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب