اپلیکیشن پزشکت

اپلیکیشن پزشکتپزشکت چیه؟

پزشکت، فعالیت خود را با مدیرعاملی دکتر الیار حبیبی از سال 1397 در امر ارائه مشاوره تصویری، صوتی  و متنی آنلاین پزشکی آغاز نموده است. آغاز به کار رسمی اپلیکیشن پزشکت در سال 1398 رقم خورد و بلا فاصله پس از گذشت چند ماه با داشتن پرسنلی مجرب و فوق تخصص و مشاور فعالیت خود را در این زمینه به گسترش رساند.

                                            

خدمات پزشکت

دريافت خدمات سلامتي براي اغلب بيماراني که به طور مداوم در معرض خطر هستند، بسيار پرهزينه است. پايش سلامت از طريق نرم افزارها و گوشي هاي هوشمند يک روش مداوم و بلند مدت براي نظارت بر اين بيماران به شمار مي رود که در کاهش هزينه ها بسيار مؤثر هستند.

ایده نرم افزار تلفن همراه پزشکت به این صورت شکل گرفت که بتواند با در دسترس قرار دادن اطلاعات صحیح بهداشت و سلامت در اختیار افراد جامعه (در میان انبوه اطلاعات صحیح و غلط دیگر در فضای وب و مجازی که منبع آن ها مشخص نیست) و در اختیار قرار دادن امکان مشاوره با پزشکان و مشاورین بهداشت و سلامت واجد شرایط و مورد تایید، نقش خود را در ارتقا سطح بهداشت و سلامت افراد جامعه فراهم کرده است.

هم اکنون با مشاوران پزشکت مشاوره آنلاین بگیرید

از قابلیت های اپلیکیشن پزشکت می توان به امکان ویزیت در منزل توسط پزشکان، دامپزشکان و مشاورانی در حوزه های تغذیه، روانشناسی و … اشاره نمود. همچنین امکان مراقبت در منزل توسط پیراپزشکان و پرستاران نیز از دیگر قابلیت های جدید پزشکت می باشد.

 

خدمات ارائه دهنده اپلیکیشن پزشکت:

دسترسی همه افراد به پزشکان، دامپزشکان، پیراپزشکان، پرستاران و مشاوران در زمینه های مختلف تخصصی و سلامت. دارای 4 دسته اصلی پزشکی، دامپزشکی، پیراپزشکی و پرستاری با ایجاد 82 رشته تخصصی می باشد. امكان انجام مشاوره صوتی، تصويری، متنی و تلفني و آني به صورت 24 ساعت شبانه روز در طی ۷ روز هفته. انجام مشاوره با درخواست وقت قبلي يا به صورت آنلاين در همان لحظه. ویزیت پزشک و دامپزشک در محل بیمار. مشاوره تخصصی کرونا با پزشکان متخصص در این زمینه. مشاوره آنلاین روانشناسی جهت کمک به سلامت روانی جامعه. طرح پزشک خانواده که برای اولین بار در کشور در بستر اپلیکیشن پزشکت ارائه شده است. دادن مشاوره تغذیه و سبک زندگی از طریق آنلاین. دادن مشاوره در خصوص نحوه مصرف داروها، اختلالات دارویی و عوارض داروها. امکان مراقبت در منزل توسط پیراپزشکان و پرستاران. دارای بخش پرسش و پاسخ رايگان برای كاربران. ایجاد موسسات تخصصی کلینیک دیابت، کلینیک درد، تناسب اندام و لاغری، درمان اضطراب در کرونا، بیماری های حاد تنفسی (کرونا)، ترک اعتیاد و … با حضور پزشکان متخصص. دارای اولين شبكه اجتماعي اختصاصي سلامت به نام پزشکگرام كه به صورت رايگان مطالب علمي پزشكي روز را در اختيار كاربران قرار مي دهد. امکان ثبت نسخه الکترونیک پزشک برای کاربر. دارای يک نسخه بابت مشاوران و كاربران. نسخه يكسان اندرويد، ios و وب اپليكيشن. دسترسی رایگان به نسخه اپلیکیشن برای همه افراد با هدف جلوگیری از سرگردانی بیمارانی که از نقاط دور دست، مجبور به مراجعه ی حضوری هستند.

تعداد پزشکان،دامپزشکان و مشاوران: بیش از 4000 نفر

نوشته های مشابه
راهکارهای افزایش شیر مادر | پزشکتراهکارهای افزایش شیر مادر | پزشکت
راهکارهای افزایش شیر مادر
تاثیر مشاوره آنلاین در بیماری های مزمن | پزشکتتاثیر مشاوره آنلاین در بیماری های مزمن | پزشکت
تاثیر مشاوره آنلاین در بیماری های مزمن

تعداد کاربر: بیش از 1 میلیون و 860 هزار نفر

جوایز و مجوز ها:

دریافت نماد اعتماد الکترونیک مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت، معدن و تجارت. دریافت گواهی خلاق برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری. دریافت مجوز فعالیت از نظام صنفی رایانه ای استان تهران. دریافت مجوز دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری. دریافت مجوز کسب و کار مجازی از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی. دریافت مجوز ساماندهی از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی. تاییدیه نظام دامپزشکی جهت مشاوره دامپزشکان در بستر اپلیکیشن. تاییدیه وزارت بهداشت جهت فعالیت اپلیکیشن در دوران پاندمی ویروس کرونا از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور. کسب لوح مقام دوم در چهارمین کنگره بین المللی سلامت همراه. کسب مقام سوم در توسعه زیست بوم شرکت های خلاق.

شبکه های اجتماعی:

پزشکت و دام و پت در تلگرام، اینستاگرام، آپارات، لینکدین و … فعالیت های برنامه ریزی شده دارد که آدرس های آن به صورت زیر می باشد:

https://www.instagram.com/pezeshket/ https://www.instagram.com/damo_pet/ https://www.linkedin.com/company/pezeshketmarham/ https://t.me/pezeshket https://www.aparat.com/pezeshket

 

 

به پزشکت اعتماد کن!

پزشکت بزرگ ترین جامعه آنلاین پزشک و بیمار کشور

var params = {limit: 5, online:true, skill: []};

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب