طرح های جذاب تاج عروس برای عروس خانم هاطرح های جذاب تاج عروس برای عروس خانم ها

طرح های جذاب تاج عروس برای عروس خانم ها | تاج‌ها یکی از اصلی‌ترین اکسسوری مهم عروس هستند. نظر شما که با شنیدن ملکه به ذهن شما می رسد چیست؟ فقط بحث کنیم ممکن است به دختری با شخصیتی مطمئن فکر کنید که لباس مجلسی بلند و تاج زیبایی به تن دارد. بله، تاج عروس چیزی است که گواهی می دهد که شما یک ملکه هستید. اما امروزه مفهوم تنها ملکه تاج بر سر لغو شده است.

تاج عروس غربی همان چیزی است که در حال حاضر ترند جدید است! تاج های ظریف به راحتی می توانند ظاهر شما را از یک مدل کسل کننده به یک تاج فوق العاده جذاب تغییر دهند. برخی از طراحی های شگفت انگیز تاج عروس غربی را در این مقاله ببینید. 

فهرست مطالب این صفحه:

1. تاج با منحنی های مثلثی در بالا2. تاج عروس با منحنی های برگ مانند3. تاج طرح گل با مروارید4. گل های صورتی و پر از سنگ5. ترکیب کامل مروارید و سنگ6. تاج شما بیشتر شبیه بند مو است7. هر اندازه مروارید برای نشان دادن تاج شگفت انگیز شما8. برگ ها، شاخه ها و غنچه ها برای یک سبک منحصر به فرد9. تاجی با گل یاس و مروارید10. طرح های گلدار موازی با سنگ12. بالا و پایین ها یک طراحی عالی ایجاد می کنند13. طرح های گرد عالی برای امتحان کردن هستند!16. تاج عروس مانند یک شاهزاده خانم

1. تاج با منحنی های مثلثی در بالا

هر جواهراتی که در آن سنگ وجود دارد ما را بیشتر جذب می کند! در مورد تاج هم همینطور. شما فقط می توانید یک تاج بگیرید که همه آن با سنگ های زیبا و با طرح های مثلثی تزئین شده است.

بالا را خیلی تیز نکنید. سعی کنید به دنبال یک طرح مثلثی مایل باشید که همیشه ظاهر را زیباتر می کند. این نوع تاج بهترین گزینه برای کسانی است که می خواهند همیشه به دنبال چیزی جسورانه و در عین حال زیبا باشند.

طرح های جذاب تاج عروس برای عروس خانم ها

2. تاج عروس با منحنی های برگ مانند

طرح های برگ مانند برای کسی ناشناخته نیست. طرح برگ مانند طرحی است که شبیه به شکل برگ است. شکل دقیقاً دارای طرح کلی یک برگ است. نه تنها ظاهری زیبا می دهد، بلکه در عین حال ظاهری تمیز را نیز به شما ارائه می دهد. این تاج همچنین از سنگ های درخشان ساخته شده است که ظاهر سلطنتی مناسبی به شما می بخشد.

طرح های جذاب تاج عروس برای عروس خانم ها

3. تاج طرح گل با مروارید

چه طرح های گلدار و چه طرح های سه بعدی گل، همیشه ظرافت را به ظاهر شما می آورند. بنابراین اگر کسی هستید که ترجیح نمی دهید تاج سنگی تزئینی اضافی بپوشید، این تاج پر از مروارید و طرح های سه بعدی گل شما را فوق العاده می کند. 

طرح های جذاب تاج عروس برای عروس خانم ها

بیشتر بخوانید: مدل های جدید و متنوع لباس عروس 1401

4. گل های صورتی و پر از سنگ

برگ های پر شده با سنگ نیز طرحی عالی برای امتحان کردن هستند. برای سه طرح برگ خرما بچرخانید. تمام برگ باید با سنگ دوزی شود. این یک اثر چشمک زن شگفت انگیز به تاج شما می دهد. شاخه ها نباید خالی بماند. آنها را با سنگ های صورتی یا بنفش بپوشانید و این ظاهر یک تاج سلطنتی را کامل می کند. همچنین به سراغ رنگ طلایی بروید.

طرح های جذاب تاج عروس برای عروس خانم ها

5. ترکیب کامل مروارید و سنگ

مرواریدها سنگ ها و رنگ های طلایی بهترین ترکیب را در مجموع می سازند آنها فقط یک نگاه درخشان به شما می دهند که هیچ کس نمی تواند چشمان خود را از آن دور کند.

و اگر شما فردی هستید که همزمان عاشق مروارید و سنگ های درخشان هستید همین است! شما می توانید هر طرح یا شکلی را که می خواهید انتخاب کنید. همچنین قسمت اعظم تاج با مروارید پوشانده می شود و همچنین سمتی که روی سر شما قرار می گیرد.

طرح های جذاب تاج عروس برای عروس خانم ها

6. تاج شما بیشتر شبیه بند مو است

می توانید تاج خود را شبیه بند مو کنید! می توانید هر طرحی را روی آن بکشید و بعداً آن را تزئین کنید می توانید همان را با سنگ های سایز متوسط ​​تزئین کنید.

با طراحی گرد در مرکز شروع کنید که تمام توجه اولیه را به سمت آن جلب می کند. پس از آن، می توانید با گل های تزئین شده با سنگ ادامه دهید. این بدون شک ظاهری جسورانه به شما می دهد!

تاج عروس

بیشتر بخوانید: انتخاب لباس عروس براساس فرم بدن

7. هر اندازه مروارید برای نشان دادن تاج شگفت انگیز شما

مروارید همیشه بهترین به نظر می رسد! هر چه آنها را با آنها جفت کنید به یکباره ظاهری ظریف به شما می دهند. پس با طرح های زیگ زاگ ادامه دهید اما آنها را با مروارید تزئین کنید. می توانید به تصویر نگاهی بیندازید تا نشان دهد چقدر ظاهر فوق العاده ظاهر می شود! 

تاج عروس

8. برگ ها، شاخه ها و غنچه ها برای یک سبک منحصر به فرد

آیا شما یک عاشق طبیعت بی نظیر هستید؟ سپس طراحی تاج خود را با شاخه ها و برگ های سه لوبی در اطراف شروع کنید. شما می توانید از سنگ در الگوهای برگ استفاده کنید و برای شاخه ها می توانید به سراغ سنگ های مروارید یا گرد بروید. این به شما بستگی دارد! با توجه به راحتی خود، مروارید یا سنگ را در تاج خود امتحان کنید.

تاج عروس

بیشتر بخوانید: جدیدترین مدل توربان عروس مناسب برای مجلس

9. تاجی با گل یاس و مروارید

شکل گل یاس واقعاً جذاب است! هیچ کس نمی تواند ظاهر یاس را نادیده بگیرد. بنابراین اگر می خواهید مردم نیز به همین شکل به تاج شما نگاه کنند، باید گل های یاس را در قسمت طراحی بیاورید.

تاج عروس

10. طرح های گلدار موازی با سنگ

همه ما گل‌هایی را دیده‌ایم که وقتی آنها را از گره‌شان می‌چینیم، برگ‌هایی به شاخه‌هایشان چسبیده است. همین طرح اگر در طرح تاج شما آورده شود می تواند معجزه کند. اگر فقط از سنگ برای تزئین آن استفاده شود، ظاهر به روشی بهتر جلوه می کند. این می تواند یک تاج زیبا باشد اگر با سبک حمل شود!

تاج عروس

بیشتر بخوانید: 22 مدل کفش عروس خاص و شیک + تصاویر

12. بالا و پایین ها یک طراحی عالی ایجاد می کنند

به سراغ چند طرح بلند در تاج خود بروید. اگر بدانید که چگونه آنها را حمل کنید، برخی از طرح های ناهموار شگفت انگیز به نظر می رسند. برای تاج خود چند طرح بلند و کم ایجاد کنید و سپس آنها را با سنگ تزئین کنید.

وقتی این تاج را به سر می‌کنید، هر نگاهی را که دارید تکان می‌دهید. نه فقط عروسی خود، بلکه می توانید آن را با هر لباسی که می خواهید ست کنید.

تاج عروس

13. طرح های گرد عالی برای امتحان کردن هستند!

طرح های گرد اگر به درستی تراز شوند در طرح های تاج شگفت انگیز به نظر می رسند. فقط باید بدانید که چگونه همه آنها را جا بیندازید. شما باید با ساختن دایره های متوالی شروع کنید و یک سنگ بزرگ را در مرکز آن قرار دهید. سپس می توانید چند خط منحنی بین دایره ها اضافه کنید. می‌توانید با اضافه کردن طرح‌های مثلثی در بالای دایره‌ها، ظاهر را جمع‌بندی کنید و آماده هستید!

تاج عروس

16. تاج عروس مانند یک شاهزاده خانم

همه ما شاهد تاج هایی بوده ایم که توسط شاهزاده خانم ها و ملکه ها در تصاویر تصادفی استفاده می شود. شاید شما هم در مورد همین خیال پردازی کنید! بنابراین می توانید مستقیماً به آن طرح بپرید. چرا در زمانی که شما قبلاً عاشق یک طراحی خاص شده اید تاخیر داشته باشید!

بنابراین در حال حاضر، بسیار مهم است که بدانید طراحی چگونه به نظر می رسد. سقف تاج دارای نقاط کوچک و قسمت داخلی آن مانند قطرات آب دارای طرح هایی خواهد بود. 

تاج عروس

بنابراین اکنون می دانید که اگر عروس بعدی هستید و عاشق سبک عروسی غربی هستید. بعدش چی؟ شما می توانید هر طرح تاج عروس را برای خود انتخاب کنید. شاید دوست یا خواهرت به زودی عروس شود! شما می توانید هر چیزی را از اینجا به آنها پیشنهاد دهید و آنها آن را دوست خواهند داشت!

فراموش نکنید که یکی از آنها را امتحان کنید تا بهترین طرح تاج را برای خود داشته باشید. تاج عروس چیزی است که ظاهر یک عروسی غربی را کامل می کند، بنابراین پشت سر گذاشتن آن هرگز نمی تواند آن را به نتیجه برساند!

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب