جزئیات گروگان گیری ایلام در 28 اردیبهشت 1401 + میزان تلفات و فیلمبه گزارش تیتربرتر؛ ساعتی پیش یکی از ‌نیروهای سابق ‌اداره اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان ایلام ‌در این مجموعه اقدام به گروگانگیری کرد‌‌ که بلافاصله نیروهای نوپو در محل حاضر شدند.

جزئیات گروگان گیری ایلام 

این حادثه صبح امروز در محل ‌اداره اموال و املاک بنیاد مستضعفان استان ایلام رخ داد و در پی آن یکی از کارکنان سابق این اداره که اخراج شده بود اقدام به گروگانگیری و در نهایت تیراندازی به‌سمت عوامل این اداره کرد. در این حادثه، گرو‌گانگیر‌ سه نفر از کارکنان این اداره را کشت و خودش نیز دست به خودکشی زد، تصریح کرد: در پی این حادثه همچنین پنج نفر زخمی شدند.

به‌گفته یکی از فرماندهان انتظامی استان ایلام ابعاد مختلف موضوع نیز در دست بررسی است.

حدود ساعت ۹ صبح امروز چهارشنبه در خیابان پاسداران ایلام، کارمند سابق اداره املاک و اموال بنیاد مستضعفان ایلام اقدام به گروگانگیری کارمندان این اداره می‌کند.

مطالب مرتبط: فیلم| ماجرای گروگانگیری در میدان گل سرخ شیراز

میزان تلفات گروگان گیری ایلام 

بلافاصله پس از اعلام گروگانگیری نیروهای پلیس و یگان ویژه در محل حاضر می‌شوند.

پس از مدتی یکباره صدای رگبار از داخل این اداره شنیده می‌شود و گروگانگیر پس از به رگبار بستن کارکنان با اسلحه کلاشینکف، اقدام به خودکشی می‌کند.

دو زن، یک مرد و خود ضارب در این حادثه کشته شده اند. ۷ مجروح نیز در بیمارستان امام خمینی شهر ایلام بستری هستند. حال عمومی برخی از مجروحان نامساعد گزارش شده است.

در حال تکمیل..

‍‍‍‍‍‍

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب