ویدیو معرفی ون آتین خودرو در نمایشگاه تهران



دانلود با کیفیت بالا دانلود با کیفیت متوسط دانلود با کیفیت پایین مشاهده در سایت یوتیوب
ون آتین خودروون آتین خودروون آتین خودرو

ون آتین خودرو محصول جدید شرکت آتین خودرو است که به نمایشگاه تهران آمده است و ما در ادامه به معرفی این محصول می پردازیم.

فهرست مطالب

مشخصات فنی ون آتین خودروابعاد و امکانات ون آتین خودروامکان سفارشی سازی ون آتین خودرو

محصول جدید آتین خودرو یکی از محصولات گروه دانگ فنگ است که در ایران با برندینگ مستقل و نشان آتین خودرو به بازار می آید. آتین خودرو یکی از زیرمجموعه های گروه صنعتی ماموت است که پیش از این در قالب شرکت آتین پارت به عنوان تولیدکننده و تأمین کننده قطعات خودرو شناخته می شد. در این ویدیو نگاهی اجمالی به این ون تازه وارد بازار ایران خواهیم داشت.

مشخصات فنی ون آتین خودرو

ون آتین خودرو مجهز به پیشرانه ۴ سیلندر توربو دیزل است که این موتور توان تولید نهایت قدرت ۱۴۷ اسب بخار و نهایت گشتاور ۳۵۵ نیوتن متر را دارد. نکته مهم فنی در مورد این خودرو دیفرانسل جلو بودن آن است و قدرت پیشرانه از طریق جعبه دنده ۶ سرعته دستی به چرخ های جلو منقل می شود. با توجه به سیستم تعلیق مک فرسون در بخش جلو، اتاق و شاسی یکپارچه و نسل جدید تعلیق خودروهای ون می توان پیش بینی کرد که ون آتین خودرو حرکت های عرضی کم تری نسبت به دیگر رقبایش داشته باشد.

ون آتین خودروون آتین خودروون آتین خودرو

ابعاد و امکانات ون آتین خودرو

ون آتین خودرو ۵,۷۵۰ میلی متر طول، ۲,۰۳۶ میلی متر عرض و ۲,۵۹۰ میلی متر ارتفاع دارد و ابعاد داخلی این خودرو به ترتیب ۳,۳۱۰، ۱,۸۱۰ و ۱,۹۹۱۰ میلی متر است. شعاع گردش یکی از المان های مهم در ون ها به حساب می آید که در ون آتین خودرو شعاع گردش ۶٫۷۵ متری را داریم و برای ونی با این ابعاد عددی راضی کننده است.

ون آتین خودروون آتین خودروون آتین خودرو ون آتین خودروون آتین خودروون آتین خودرو

وزن ناخالص ۳,۷۵۰ کیلوگرم است و باک ۸۰ لیتری را در این ون داریم. نکته دیگر این است که با چینش صندلی ها می توان فضای برای ۱۵ نفر را در این ون داشت.

کابین ون آتین خودروکابین ون آتین خودروکابین ون آتین خودرو کابین ون آتین خودروکابین ون آتین خودروکابین ون آتین خودرو

از جمله امکانات شاخصی که در این ون دیده می شود می توان به سیستم کنترل پایداری، چراغ های قابل تنظیم جلو، سیستم تهویه مستقل عقب و جلو، دو کیسه هوا، سیستم مالتی مدیا، کروز کنترل و دوربین عقب اشاره کرد.

ون آتین خودروون آتین خودروون آتین خودرو ون آتین خودروون آتین خودروون آتین خودرو

امکان سفارشی سازی ون آتین خودرو

ون های موجود در ایران عمدتاً به صورت استاندارد برای مصارف مسافربری استفاده می شوند و برای باری کردن و یا تجاری کردن، مالکان می بایست هزینه های سنگینی بپردازند تا ون خود را آماده مصارف باری کنند، اما آتین خودرو برای ون جدیدش امکان سفارشی سازی را برای مشتریان فراهم می کند تا این ون برای هر نوع استفاده به صورت سفارشی برای مالک آماده شود. نکته دیگر در مورد سفارشی سازی این ون امکان اعمال تغییرات در سیستم تهویه قسمت بار است تا برای جابه‌جایی های خاص نظیر جابه‌جایی دارو بتوانید یک ون استاندراد مخصوص این کار را به کمپانی سفارش دهید.

کابین ون آتین خودروکابین ون آتین خودروکابین ون آتین خودرو کابین ون آتین خودروکابین ون آتین خودروکابین ون آتین خودرو

پایگاه خبری اسب بخار و مجموعه خودروچی با حمایت نمایشگاه خودروی تهران و شرکت پترو افرا خاورمیانه، در ورودی سالن A5 و سالن ملل، دو غرفه را به خود اختصاص داده است و خبرنگاران این رسانه پوشش مستقیم بزرگترین رویداد خودرویی سال را انجام خواهند داد.

محمدرضا پاداش

پایگاه خبری اسب بخار

تصاویر: علیرضا پاداش

ویدیو: رضا چوکامی-حسین دلاور

ون آتین خودرو چه مشخصات فنی‌ای دارد؟

ون آتین خودرو مجهز به پیشرانه ۴ سیلندر توربو دیزل است که این موتور توان تولید نهایت قدرت ۱۴۷ اسب بخار و نهایت گشتاور ۳۵۵ نیوتن متر را دارد. قدرت پیشرانه از طریق جعبه دنده ۶ سرعته دستی به چرخ های جلو منقل می شود.

ون آتین خودرو چه امکاناتی دارد؟

از جمله امکانات شاخص که در این ون دیده می شود می توان به سیستم کنترل پایداری، چراغ های قابل تنظیم جلو، سیستم تهویه مستقل عقب و جلو، دو کیسه هوا، سیستم مالتی مدیا، کروز کنترل و دوربین عقب اشاره کرد.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب