ویدیوی غرفه مکث موتور در چهارمین نمایشگاه خودروی تهراندانلود با کیفیت بالا دانلود با کیفیت متوسط دانلود با کیفیت پایین مشاهده در سایت یوتیوب
مکث تیارامکث تیارامکث تیارا

مکث موتور به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه ماموت با دست پر به نمایشگاه خودروی تهران آمده بود. ما در این ویدیو نگاهی به محصولات جدید این شرکت خواهیم داشت.

فهرست مطالب

دو محصول جدید مکث موتورمشخصات فنی مکث تیارامشخصات فنی کلوت اتوماتیک

چهارمین نمایشگاه خودروی تهران از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در شهر آفتاب تهران برقرار است و مکث موتور یکی از شرکت هایی است که با محصولات جدید خود به این نمایشگاه آمده است تا عموم مردم بتوانند این خودروها را از نزدیک ببینند.

دو محصول جدید مکث موتور

مهم ترین محصول این شرکت مکث تیارا بود که در روز اول نمایشگاه برای رسانه ها رونمایی شد. کراس اوور که قرار است به زودی به بازار بیاید و در بازار کراس اوورهای محدوده یک میلیارد با دیگر چینی ها رقابت کند. محصول دیگر این شرکت مکث کلوت اتوماتیک بود که نسخه اتوماتیک همان کلوتی است که قبلاً توسط این شرکت معرفی شده بود و به جز گیربکس و پنل داخلی، تفاوت دیگری با کلوت دنده دستی ندارد. مکث موتور علاوه بر دو محصول جدیدش یک دستگاه مکث کلوت دنده ای مخصوص آفرود را هم به نمایشگاه تهران آورده تا علاقه مندان بتوانند نسخه سفارشی سازی شده آفرودی از این خودرو را هم ببینند.

در ادامه نگاهی به مشخصات فنی دو محصول جدید مکث موتور خواهیم داشت.

مشخصات فنی مکث تیارا

تیاراتیاراتیارا مکث تیارامکث تیارامکث تیارا

مکث تیارا مجهز به پیشرانه ۱٫۵ لیتر توربو با کد TLE4G15D است که این پیشرانه توان تولید حداکثر قدرت ۱۵۵ اسب بخار (در دور ۵,۶۰۰ rpm) و حداکثر گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر (از دور ۲،۰۰۰ تا ۴,۰۰۰ rpm) را دارد. قدرت این پیشرانه توسط جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک به چرخ های جلو انجام می شود.

کلوت اتوماتیککلوت اتوماتیککلوت اتوماتیک کلوت اتوماتیککلوت اتوماتیککلوت اتوماتیک

مشخصات فنی کلوت اتوماتیک

کلوت یک پیکاپ دو دیفرانسیل متوسط است و ساختار اتاق مستقل از شاسی را دارد. این خودرو به پیشرانه ۲.۴ لیتری توربو مجهز است که ۲۱۵ اسب بخار را با گشتاور ۳۲۰ نیوتن متر تولید می کند. این پیشرانه فناوری نسل چهارم میتسوبیشی را دارد و از سری پیشرانه ۴K22 به حساب می آید. جعبه دنده کلوت اتوماتیک از نوع ۶ سرعته AT است و برخی جزییات فنی آن متناسب با شرایط محیطی ایران تغییر کرده است.

محمدرضا پاداش

پایگاه خبری اسب بخار

تصاویر: علیرضا پاداش

ویدیو: رضا چوکامی

مکث تیارا چه مشخصات فنی ای دارد؟

مکث تیارا مجهز به پیشرانه ۱٫۵ لیتر توربو با کد TLE4G15D است که این پیشرانه توان تولید حداکثر قدرت ۱۵۵ اسب بخار (در دور ۵,۶۰۰ rpm) و حداکثر گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر (از دور ۲،۰۰۰ تا ۴,۰۰۰ rpm) را دارد. قدرت این پیشرانه توسط جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک به چرخ های جلو انجام می شود.

مکث کلوت اتوماتیک چه مشخصات فنی‌ای دارد؟

این خودرو به پیشرانه ۲.۴ لیتری توربو مجهز است که ۲۱۵ اسب بخار را با گشتاور ۳۲۰ نیوتن متر تولید می کند. این پیشرانه فناوری نسل چهارم میتسوبیشی را دارد و از سری پیشرانه ۴K22 به حساب می آید. جعبه دنده کلوت اتوماتیک از نوع ۶ سرعته AT است

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب