درخواست هدیه بازوند از مهران مدیری | پاسخ جالب هدیه بازوند به سوال مجرد بودنشهدیه بازوند بازیگر نقش روژان در سریال نون خ درخواست جالبی از مهران مدیری کرد.

هدیه بازوند بازیگر سینما و تلوزیون است. هدیه بازوند از بازی در سریال نون خ به شهرت رسید. هدیه بازوند ازدواج نکرده است و مجرد است. هدیه بازوند متولد مرداد ماه 1366 است. خانوم بازوند 2 برادر دارد که عکسشان را در پیج اینستاگرامشان به نمایش گذاشته اند. هدیه بازوند در برنامه دورهمی به سوال آقای مدیری که پرسیده بود چرا ازدواج نکردی پاسخ جالبی داد.

adexo_init_player( 'adexo-player-26JxHQ5oTfIbx', 'https://static0.rasadvarzeshi.com/thumbnail/6JxHQ5oTfIbx/b-m9ZMlcPHI0c-M22aRUsKECedlB2UaIGxoZAeH8RO9FW3FX6dF57ZbcIhCbw1v8VtVZttjKcSWZCJsYV_Dx9Q,,/%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87+%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%88%D9%86%D8%AF.jpg', [ { "file": "https://static0.rasadvarzeshi.com/mediav2/6JxHQ5oTfIbx/dmlkZW8tbWVkaXVtLm00dg,,/%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87+%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%88%D9%86%D8%AF.mp4", "type": "mp4", "label": "720p" }, ], 'https://panel.adexo.ir/api/v1/main/serve?origin=https://www.rasadvarzeshi.com/fa/' );

بیوگرافی هدیه بازوند

در اینبخش بیوگرافی هدیه بازوند بازیگر جوان و با استعداد کشورمان را مرور می‌کنیم. خانم هدیه بازوند با بازی در سریال پربیننده نون خ بـه کارگردانی سعید آقاخانی و مصطفی تنابنده بـه شهرت رسید، او بعد از بازی در فصل اول سریال نون خ مورد توجه بینندگان قرار گرفت و حالا بـه یکی از نقش های کلیدی دراین سریال تبدیل شده اسـت. در ادامه بطور کامل با خانم هدیه بازوند آشنا می‌شویم. با پارس ناز همراه باشید.

هدیه بازوند

هدیه بازوند کیست؟

هدیه بازوند متولد سال 1366 و مرداد ماهی می باشد. او زاده بندر عباس اسـت و اصالتا کرمانشاهی می باشد. خانم هدیه بازوند در رشته مهندسی معماری تحصیل کرده و با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری وارد دنیای سینما و تلویزیون شده اسـت.

خانواده هدیه بازوند​

از خانواده خانم بازوند اطلاعات زیادی در معرض نیست، او 2 برادر دارد کـه تصاویر انها در صفحه اینستاگرام خود بـه اشتراک گذاشته اسـت. بـه محض دریافت اطلاعات بیشتر این صفحه بروز رسانی می‌شود.

هدیه بازوند

ازدواج و همسر هدیه بازوند

خانم بازوند کـه در دهه سوم زندگی خود قرار دارد هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

هدیه بازوند

هدیه بازوند چگونه بازیگر شد؟​

خانم بازوند با شرکت در کلاس های آزاد بازیگری وارد این حرفه شده اسـت، او زیر نظر امین تارخ این حرفه را فراگرفته و سپس از طریق «موسسه نقش اول» فعالیت های خودرا آغاز میکند.

هدیه بازوند چگونه مشهور شد؟

او با بازی در سریال هشتگ خاله سوسکه بطور رسمی وارد دنیای بازیگری شده و با بازی در سریال نون خ بـه شهرت بالایی دست پیدا کرد. خانم بازوند میگوید: مـن از طریق موسسه نقش اول با آقای امیر معقولی آشنا شدم و از طریق ایشان کـه مدیر تصویر برداری سریال بودند، بـه پروژه «نون خ» معرفی شدم.

نقش روژان بـه مـن نزدیک بود​

هدیه بازوند: مـن یک دختر شهری ام با تحصیلات دانشگاهی اما روژان دختری روستایی با مدرک دیپلم بود، افکار مـن و روژان باهم فرق دارد اما از نظر روحی و خصوصا «کرد» بودن خودم، با نقش روژان بـه خوبی ارتباط برقرار کردم.

هدیه بازوند

کمی انتقاد شد

سریال کـه پخش شد عده ای از کرد زبانان مهربان و نازنین انتقاد کردند و گفتند کـه لهجه مـا کردی نیست. مـا بخاطر پخش سراسری نمی توانستیم کردی صحبت کنیم، و وادار بودیم با لهجه صحبت کنیم کـه انگار یک کرد زبان می‌خواهد پارسی حرف بزند.

از سرما خوشم نمی‌آید!

بیوگرافی هدیه بازوند و همسرش + عکس های هدیه بازوند + مصاحبه و اینستاگرام

او میگوید: مـن در بندر عباس بزرگ شده ام و اصلا بـه سرما عادت ندارم، بـه خصوص در حین فیلم برداری سریال «نون خ» تاب تحمل سرما را نداشتم اما کم کم بـه این شرایط جوی عادت کردم.

هدیه بازوند

از سعید آقاخانی سپاسگزارم

مـن همیشه از سعید آقاخانی و مصطفی تنابنده بخاطر اعتمادی کـه بـه مـن داشتند سپاسگزارم، در واقع اعتماد این دو فیلمساز عزیز بهترین سکانس زندگی مرا رقم زد.

سپاس از کامنت های پرمحبت مردم 

مـا تمام سعی مان را کردیم تا فرهنگ و ویژگی های کردهای عزیز رابه تصویر بکشیم. خدا رو شکر مـن کامنت های پرمحبتی دریافت کردم و حتی یک کامنت منفی نداشتم و از این بابت واقعا بـه خودم می بالم.

صفحه اینستاگرام هدیه بازوند

خانم بازوند در اینستاگرام خود بالغ بر 14 هزار فالوور دارد کـه این تعداد روز بـه روز در حال افزایش می باشد. او تا کنون بیش از 60 پست در صفحه خود بـه اشتراک گذاشته اسـت. برای دنبال کردن خانم بازوند در شبکه اجتماعی اینستاگرام بـه صفحه [email protected] مراجعه کنید.

هدیه بازوند

ماجرای گم شدن هدیه بازوند

adexo_init_player( 'adexo-player-2yCiFa8mTA5fy', 'https://static0.rasadvarzeshi.com/thumbnail/yCiFa8mTA5fy/b-m9ZMlcPHI0c-M22aRUsKECedlB2UaIGxoZAeH8RO9FW3FX6dF57ZbcIhCbw1v8VtVZttjKcSWZCJsYV_Dx9Q,,/%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87+%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%88%D9%86%D8%AF.jpg', [ { "file": "https://static0.rasadvarzeshi.com/mediav2/yCiFa8mTA5fy/dmlkZW8tbWVkaXVtLm00dg,,/%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87+%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%88%D9%86%D8%AF.mp4", "type": "mp4", "label": "720p" }, ], 'https://panel.adexo.ir/api/v1/main/serve?origin=https://www.rasadvarzeshi.com/fa/' );
بهرام افشاری از تتوی جدیدش رونمایی کرد | تتوی جدید بهرام افشاری

بهرام افشاری از تتوی جدیدش رونمایی کرد | تتوی جدید بهرام افشاری

var NewsListLimit = 5;
آنچه دیگران میخوانند :

مراسم عقد کنون احسان علیخانی | احسان علیخانی از نامزد دکترش رونمایی کرد

یوسف تیموری از عشق جدیدش رونمایی کرد | عشق جدید یوسف تیموری نمایان شد

ماشین شاسی بلند شبنم قلی خانی غوغا به پا کرد | درآمد شبنم قلی خانی چقدر است؟

عادل فردوسی پور به نود باز میگردد | جزئیات دقیق بازگشت عادل فردوسی پور به تلویزیون

عکس لو رفته دارا حیایی با خانم جوان در ماشین لاکچری | دارا حیایی به سیم آخر زد

var newsMasterIdForRate = "81914";
آیا این خبر مفید بود؟
0
ازدواج خانواده طلاق مصاحبه مهران مدیری

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب