ویدیوی غرفه آرین پارس موتور در نمایشگاه خودرو تهراندانلود با کیفیت بالا دانلود با کیفیت متوسط دانلود با کیفیت پایین مشاهده در سایت یوتیوب

آرین پارس موتور یکی دیگر از شرکت های خودروساز خصوصی بود که به چهارمین نمایشگاه خودروی تهران آمده بود و محصول جدید خود، لاماری، را برای بازدید عموم آماده کرده بود.

فهرست مطالب

مشخصات فنی لاماری ایماامکانات لاماری ایما

چهارمین نمایشگاه خودروی تهران از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در شهر آفتاب تهران برقرار است و آرین پارس موتور با تک محصول جدیدش به این رویداد خودرویی آمده است تا مردم بتوانند این خودرو را از نزدیک ببینند و با ویژگی های آن آشنا شوند. اگرچه غرفه آرین پارس موتور نسبت به دیگر خودروسازان خصوصی تنوع محصولی ندارد و تنها لاماری ایما را با رنگ های مختلف به عنوان اولین محصولش به شهر آفتاب آورده، اما این خودرو با طراحی متفاوتش توانسته است نظر علاقه مندان را به خود جلب کند و عموم مردم استقبال خوبی از این خودرو داشتند. در ادامه نگاهی مختصر به مشخصات فنی و امکانات لاماری ایما کراس اوور جدید آرین پارس موتور خواهیم داشت.

حتما ببینید : ویدیو تست و بررسی لاماری ایما در اسب بخار

مشخصات فنی لاماری ایما

کراس اوور ایما به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو شارژر و GDi مجهز است که می تواند ۱۹۵ اسب بخار را با گشتاور ۲۸۵ نیوتن متر تولید کند و جعبه دنده اتوماتیک دو کلاچه ۷ سرعته تَر (Wet) نیز توان پیشرانه را به چرخ های جلوی این کراس اوور آرین موتور می رساند.

امکانات لاماری ایما

این کراس اوور چینی و مونتاژی در تیپ پایه به استارت دکمه ای، سقف پانوراما، تریم داخلی چرم مصنوعی، صندلی برقی راننده ۶ حالته، دوربین ثبت وقایع، دوربین و سنسور پارک عقب، شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، رینگ آلومینیومی ۱۹ اینچی، ترمز پارک برقی، اتوهلد، کنترل شروع حرکت در سربالایی و کنترل حرکت در سراشیبی، دسته دنده الکتریکی، جلو آمپر دیجیتال و یک پارچه با مالتی مدیا، فرمان کمکی برقی، تهویه اتوماتیک با پاک‌سازی هوای کابین، کروز کنترل، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، اتصال مستقیم تلفن همراه به نمایشگر خودرو و… مجهز است.

حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی لاماری ایما در اسب بخار

پایگاه خبری اسب بخار و مجموعه خودروچی با حمایت نمایشگاه خودروی تهران و شرکت پترو افرا خاورمیانه، در ورودی سالن A5 و سالن ملل، دو غرفه را به خود اختصاص داده است و خبرنگاران این رسانه پوشش مستقیم بزرگترین رویداد خودرویی سال را انجام خواهند داد.

محمدرضا پاداش

تصاویر: علیرضا پاداش

ویدیو: رضا چوکامی

پایگاه خبری اسب بخار

لاماری ایما چه مشخصات فنی‌ای دارد؟

کراس اوور ایما به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو شارژر GDi مجهز است که می تواند ۱۹۵ اسب بخار را با گشتاور ۲۸۵ نیوتن متر تولید کند و جعبه دنده اتوماتیک دو کلاچه ۷ سرعته تَر (Wet) نیز، توان پیشرانه را به چرخ های جلوی این کراس اوور آرین موتور می رساند.

چه امکانات و آپشن هایی را در لاماری ایما می بینیم؟

کراس اوور ایما در تیپ پایه به استارت دکمه ای، سقف پانوراما، تریم داخلی چرم مصنوعی، صندلی برقی راننده ۶ حالته، دوربین ثبت وقایع، دوربین و سنسور پارک عقب، شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، رینگ آلومینیومی ۱۹ اینچی، ترمز پارک برقی، اتوهلد، کنترل شروع حرکت در سربالایی و کنترل حرکت در سراشیبی، دسته دنده الکتریکی، جلوآمپر دیجیتال و یک پارچه با مالتی مدیا، فرمان کمکی برقی، تهویه اتوماتیک با پاک‌سازی هوای کابین، کروز کنترل، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، اتصال مستقیم تلفن همراه به نمایشگر خودرو و… مجهز است.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب