ویدیو غرفه گروه بهمن در چهارمین نمایشگاه خودروی تهراندانلود با کیفیت بالا دانلود با کیفیت متوسط دانلود با کیفیت پایین مشاهده در سایت یوتیوب
بهمن رسپکت پرایمبهمن رسپکت پرایمبهمن رسپکت پرایم

گروه بهمن در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران دو محصول جدید رسپکت و دیگنیتی پرستیژ را معرفی کرد. همچنین کشنده امپاور و مینی ون تجاری اینرودز و نسخه هایی از فیدلیتی و دیگنیتی پرایم و موتورسیکلت های این گروه و… در این رویداد خودرویی به نمایش گذاشته شدند. در این ویدیوی اسب بخار به سراغ غرفه گروه بهمن در نمایشگاه خودروی تهران ۱۴۰۱ رفته ایم.

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، چهارمین نمایشگاه خودروی تهران از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در شهر آفتاب تهران برقرار است. بهمن رسپکت، دیگنیتی پرستیژ و ون تجاری اینرودز جزو محصولات جدیدی هستند که برای اولین بار به صورت عمومی در این نمایشگاه رونمایی شدند.

مشخصات فنی بهمن ریسپکت

بهمن رسپکت پرایم قرار است با پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو شارژ به بازار عرضه شود. بهمن رسپکت توان ۱۵۰ اسب بخار را با گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر دارد و سیستم انتقال قدرت آن از نوع CVT با تعویض دنده مصنوعی ۹ سرعته است. این سدان از نظر پلتفرم مشابه به چری آریزو ۵ و آریزو ۶ است. همچنین ساختار قوای محرکه رسپکت گروه بهمن نیز در بحث انتقال قدرت مشابه به رقبای مدیران خودرویی است و در بخش پیشرانه هم نسخه به روزرسانی شده قوای محرکه AVL برای محصول جدید گروه بهمن انتخاب شده است.

مشخصات فنی دیگنیتی پرستیژ

دیگنیتی پرستیژ مجهز به پیشرانه ۲ لیتر توربوشارژ GDI است که توان تولید نهایت قدرت ۲۲۸ اسب بخار (در دور ۵,۵۰۰ rpm) و نهایت گشتاور ۳۵۵ نیوتن متر را دارد. انتقال قدرت از طریق جعبه دنده ۶ سرعته AT به چرخ های جلو انجام می شود و با این ارقام این خودرو تبدیل به قوی ترین مونتاژی بازار ایران می شود.

رضا صفرآبادی فراهانی

پایگاه خبری اسب بخار

پایگاه خبری اسب بخار و خودروچی هم با حمایت مجموعه برگزاری چهارمین نمایشگاه خودروی تهران و شرکت پترو افرا خاورمیانه در ورودی سالن A5 و سالن ملل، غرفه ای را برپا کرده اند.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب