تولید کشنده دماغ دار ویرا دیزل در نیمه دوم سالبه گزارش خبرنگار خودروکار، بهنام افخم در نشستی خبری در حاشیه چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو تهران گفت: این شرکت یکی از زیر مجموعه های شرکت ماموت است که با همکاری یکی از بهترین برندهای چینی با نام شاکمن که سهم ۱۶ درصدی در بازار چین دارد، اقدام به تولید ۴ محصول و عرضه آن به بازار ایران خواهد کرد.

وی با بیان این که حدود یک سال و نیم است که در خصوص انتخاب محصول با شریک تجاری چینی در حال برنامه ریزی هستیم، افزود: این مذاکرات در نهایت منجر به تولید ۲ محصول کامیونت و یک کشنده خواهد شد. در همین حال در حال توسعه محصول کامیون کشنده شاکمان، کانونشنال به عنوان نخستین کشنده دماغ دار بعد از انقلاب هستیم که پس از اخذ مجوز های لازم تولید هر چهار محصول در کارخانه ماموت آغاز خواهد شد.

مدیرعامل ویرا دیزل اظهار کرد: برنامه ریزی های خوبی برای تولید محصولات انجام شده و قرار است در آغاز فعالیت به تولید سالانه ۲۰۰۰ دستگاه دست یابیم.

افخم با اشاره به رقابتی بودن بازار خودروهای سنگین و تجاری نسبت به خودروهای سواری تصریح کرد:  با توجه به ۳۰ هزار نیاز بازار ایران، هدف گذاری ویرادیزل کسب سهم ۱۰ درصدی است، همچنین در آینده نمونه فیس لیفت شده کشنده جدید این شرکت نیز عرضه خواهد شد.

مدیرعامل ویرا دیزل افزود: کامیونت ها نیز در دو کلاس ۵.۵ و ۶ تن روانه بازار می شوند و در آینده کلاس ۸.۵ تن با کابین خوابدار به سبد محصولات اضافه خواهد شد.

وی در خصوص خدمات پس از فروش محصولات ویرا دیزل نیز گفت : شبکه خدمات پس از فروش بسیار خوبی توسط این شرکت طراحی صده اما این شبکه خدمات مستقل از سایر شرکت های ماموت خواهد بود.

مدیرعامل ویرا دیزل در خصوص وجه تمایز محصولات ویرا دیزل نسبت به سایر رقبا در حوزه محصولات تجاری گفت : این شرکت برای خود سه وجه تمایز مهم قائل است که مهمترین وجه تمایز آن، قیمت و خدمات پس از فروش محصولات و استفاده از بهترین برندهای دنیا برای تجهیز محصول خواهد بود.

وی در خصوص مشخصات محصولات این شرکت عنوان کرد: کشنده ها مجهز به نسل جدید موتور کامینز ۴۹۰ اسب بخاری ، گیربکس ایتان Eaton (برند مورد استفاده در کشنده های آمریکایی ماک، اینترنشنال ، کنورث و پیتربلت) ، ریتادر های فویت voith ساخت آلمان و ترمز موتور Jacobs هستند.

افخم با اشاره به این که تعمیرگاه و دفتر مرکزی این شرکت در پایتخت (جاده مخصوص) از عنوان بزرگترین پایگاه خدمات وارانتی و فروش برخوردار است، گفت: گیربکس Eaton کشنده ها دارای وارانتی چهار ساله بدون محدودیت کیلومتر است.

وی گفت : دو محصول کامیونت و یک محصول کشنده شرکت ویرا دیزل در نیمه اول سال، و کشنده دماغ دار ویرا دیزل در نیمه دوم سال تولید خواهد شد که فروش به صورت شرایط اقساطی و لیزینگ در دستور کار قرار دارد.انتهای پیام/

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب