گروگانگیری خونین در ایلام با ۴ کشته و ۱۱ زخمی پایان یافت + عکس گروگانگیرگروگانگیری خونین در ایلام با 4 کشته و 11 زخمی پایان یافت + عکس گروگانگیرگروگانگیری خونین در ایلام با 4 کشته و 11 زخمی پایان یافت + عکس گروگانگیر

گروگانگیری خونین در ایلام اتفاق افتاد و شخصی مسلح به سازمان اموال تملیکی ایلام حمله برد و سه نفر توسط فرد گروگانگیر کشته و هفت نفر زخمی شدند گروگانگیر عرصه را بر خود تنگ دیده و اقدام به خودکشی کرد.

گروگانگیری خونین در ایلام

سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی ایلام روز چهارشنبه در گفت و گوی خبری در تشریح واقعه گروگانگیری در شهر ایلام اظهار داشت: ساعت ۹:۲۵ دقیقه صبح امروز طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر ورود شخصی مسلح به سازمان اموال تملیکی ایلام یگان های ویژه به محل اعزام شدند.

پس از حضور در محل مشخص شد فرد مسلح از کارکنان این سازمان بوده و به دلیل اختلاف شخصی با مدیران این مجموعه اقدام به تیراندازی به سوی تعدادی از کارمندان می کند.

پس از حضور تیم های تخصصی و رهایی گروگان در محل، گروگانگیر عرصه را بر خود تنگ دیده و اقدام به خودکشی کرد.

۴ کشته و ۱۱ زخمی

سردار القاصی مهر افزود: در این واقعه سه نفر توسط فرد گروگانگیر کشته و هفت نفر زخمی شدند و مصدومان بلافاصله به مراکز درمانی برای مدوا اعزام شدند.

سه نفر از افرادی که توسط گروگانگیر در اتاقی حبس شده بودند نیز سالم توسط تیم رهایی آزاد شدند.

گروگانگیر در پی اختلاف کاری یکی از کارمندان ادارات استان ایلام،این اداره ۳ نفر را کشت و ۱۱ نفر نیز را نیز زخمی کرد.

اولین عکس از گروگانگیر ایلامی

مشخص شد شخصی مسلح از کارمندان همان سازمان با توجه به اختلاف شخصی که با محل کار خود داشته به صورت مسلح وارد  شده است. قاتل به محض ورود به محل کار خود به سمت کارمندان آن  اداره تیراندازی کرد.

قاتل با ورود ماموران انتظامی و رهایی گروگان یگان ویژه ، عرصه را بر خود تنگ دید و  اقدام به خودکشی کرد.

به گفته فرمانده انتظامی استان ایلام هم‌اکنون امنیت و  آرامش در محل گروگانگیری حاکم است وی از مردم خواست به شایعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نکرده و  اخبار موثق خود را از رسانه‌های معتبر دریافت کنند.

اختلاف شخصی انگیزه اصلی گروگانگیر

 بنیاد مستضعفان اعلام کرد که فرد گروگانگیر در اداره اموال و املاک این سازمان در ایلام شاکی بوده ولی علت شکایت او هنوز کاملا مشخص نیست.

انگیزه گروگانگیر از قتل هنوز مشخص نیست، اما گروگانگیر کارمند اخراج شده بنیاد مستضعفان نبوده و فقط از کار معلق شده که به زودی اطلاعات دقیق‌تر اعلام می‌شود.

در آخرین جزییات اعلام شده از واقعه گروگانگیری در سازمان املاک و اموال بنیاد مستضعفان ایلام، اختلاف شخصی انگیزه اصلی گروگانگیر اعلام شده است.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب