آینتراخت فرانکفورت در ضربات پنالتی رنجرز را شکست داد و قهرمان لیگ اروپا شدآینتراخت فرانکفورت در ضربات پنالتی رنجرز را شکست داد و قهرمان لیگ اروپا شدآینتراخت فرانکفورت در ضربات پنالتی رنجرز را شکست داد و قهرمان لیگ اروپا شد

اینتراخت فرانکفورت در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۴ رنجرز را شکست داد و قهرمان لیگ اروپا شد. این بازی با حاشیه های زیادی آغاز شد و درگیری بین هواداران ۲ تیم در شهر سویل به وجود آمد. مردم در وسط شهر هم پیش از آغاز مسابقه درگیر شدند

آینتراخت فرانکفورت قهرمان لیگ اروپا شد

آرون رمزی در ضربات اوت بعد از اینکه به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد و تنها سه دقیقه به وقت اضافه باقی مانده بود، پنالتی برای رنجرز از دست داد.

فرانکفورت اولین جام اروپایی خود را از سال ۱۹۸۰ به دست آورد و جایگاه خود را در لیگ قهرمانان فصل بعد رزرو کرد.

هر دو باشگاه به دنبال کسب دومین عنوان اروپایی در تاریخ خود بودند، رنجرز پس از قهرمانی در جام برندگان جام در سال ۱۹۷۲ و فرانکفورت پس از فتح جام یوفا در ۴۲ سال پیش.

فرانکفورت پیش از این رئال بتیس، بارسلونا و وستهام را در راه رسیدن به فینال شکست داده بود و آنها احتمالاً شایسته برنده شدن بودند و رقابتی جذاب را که به نظر می رسید همیشه فاقد کیفیت فنی واقعی بود، تحت الشعاع قرار داد.

آینتراخت فرانکفورت در ضربات پنالتی رنجرز را شکست

بازی به ضربات پنالتی رسید و جیمز تاورنیر، استیون دیویس و اسکات آرفیلد همگی برای رنجرز گلزنی کردند و همچنین کریستوفر لنز از فرانکفورت، آژدین هروستیک و کامادا که شوت او به بیرون رفت.

اما رمزی خیلی مستقیم شلیک کرد و به پای چپ تراپ اصابت کرد و بعد از اینکه ضربات کوستیچ و کمر روف تبدیل به گل شدند، این کار بر عهده بوره بود که آن را تمام کند.و او اشتباه نکرد.

و در آخر ، تیم فوتبال اینتراخت فرانکفورت توانست با نتیجه ۵ بر ۴ برنده این بازی شود و به مقام قهرمانی دست یابد.

درگیری هواداران

ورزشگاه رامون سانچز پیزخوان سویا با ظرفیتی کمتر از ۴۳۰۰۰ نفر، هرگز به اندازه کافی بزرگ نبود که بتواند همه هواداران مسافر را در خود جای دهد.

درگیری‌هایی در مرکز شهر در روز چهارشنبه رخ داد، پلیس گفت ۲۰۰ هوادار فرانکفورت به رنجرز حمله کردند و و پنج هوادار آلمانی اواخر سه‌شنبه شب دستگیر شدند.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب