غرفه فردا دیزل در نمایشگاه خودرو تهرانکامیونت فردا دیزلکامیونت فردا دیزلکامیونت فردا دیزل

خودروسازی فردا که احتمالاً همه ما نام این خودروساز را با محصولات جدیدش همچون FMC T5 و ۵۱۱ می شناسیم، در چهارمین نمایشگاه تهران علاوه بر نمایش محصولات سواری اش، غرفه دیگری هم تحت عنوان فردا دیزل دارد.

فردا دیزل زیرمجموعه فردا موتور است و شاخه خودروهای کار و تجاری این خودروساز محسوب می شود.

فردا دیزل حدود یک سال است که فعالیت خود را در سه دسته Light Truck و Heavy Truck و خودروهای راهسازی و سنگین آغاز کرده است و در آینده نزدیک شاهد گسترش سبد محصولات و فعالیت های این شرکت خواهیم بود.

کامیونت این شرکت از نوع شش تن است و از نظر سبک طراحی و امکانات، نسبت به رقبا در جایگاه خوبی قرار می گیرد.

کامیونت فردا دیزلکامیونت فردا دیزلکامیونت فردا دیزل

کشنده فردا دیزل هم دارای موتور ۱۲ لیتری با قدرتی در محدوده ۵۲۰ اسب بخار و جعبه دنده ۱۲+۲ است. این کشنده دارای طراحی زیبا، امکانات قابل قبول و توانایی های حرکتی بسیار خوب است.

کشنده فردا دیزلکشنده فردا دیزلکشنده فردا دیزل

اما آخرین محصول فردا دیزل برای نمایشگاه خودرو تهران یک لودر چرخ لاستیکی با کد FL958G است.
این لودر دارای موتور ۶ سیلندر تحت لیسانس CAT بوده و با یک گیربکس برقی اتوماتیک تحت لیسانس ZF کوپل شده است. ظرفیت بارگیری استاندارد آن ۵۵۰۰ کیلوگرم و نیروی حفاری این لودر ۱۶۵ کیلو نیوتن است.

لودر فردا دیزللودر فردا دیزللودر فردا دیزل

سیستم تهویه سرد و گرم، کابین با عایق صدا و گرد و غبار، سیستم کنترل ادوات جوی استیکی، مانیتور رنگی و دوربین عقب، صندلی با قابلیت تنظیم وزن اپراتور، بوستر ترمز دوبل محور عقب و جلو مجزا و… از تجهیزات استاندارد این لودر است و تجهیزاتی نظیر باکت تقویت شده مخصوص سنگ – سرند – شاخک لیفتراک، فیلتر هوای سه مرحله ای روغنی موتور، سیستم توزین بارگیری از اقلام سفارشی این محصول به حساب می آید. این محصول دارای گارانتی ۱۰ ساله خدمات پس از فروش است.

رضا صفرآبادی فراهانی

تصاویر: علیرضا پاداش

پایگاه خبری اسب بخارتازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب