استایل جذاب با بوت های جنگیاستایل جذاب با بوت های جنگی

استایل جذاب با بوت های جنگی : بوت های رزمی که در ابتدا برای استفاده نظامی طراحی شده بودند، بادوام هستند و با بسیاری از ایده های استایل های خیابانی به خوبی کار می کنند. می‌توانید این چکمه‌های شیک را برای ایجاد یک استایل جسورانه بپوشید یا آن‌ها را با دامن‌ها و لباس‌ها ست کنید تا ظاهری جذاب داشته باشید. همراه ما باشید تا استایل با بوت های جنگی را به شما آموزش دهیم.

فهرست مطالب این صفحه:

بوت جنگی چیست؟6 روش برای استایل دادن به بوت های جنگیشلوار جین و پلیور سایز بزرگ را امتحان کنید.یک کت ترنچ و بوت را با هم ترکیب کنید.با یک کت چرم ست کنید.با شلوار چرمی بپوشید.به دنبال ظاهری زیباتر بروید.با شلوار چهارخانه و تاپ مشکی بپوشید.

بوت جنگی چیست؟

بوت های جنگی بوت های بزرگ و بادوامی هستند که معمولاً از چرم مشکی ساخته می شوند. سربازان در حین تمرین یا نبرد به دلیل محکم بودن، ثبات مچ پا و مناسب بودن برای چندین زمین، بوت های جنگی می پوشند. بوت های جنگی برای ظاهرهای گرانج، گوث و غیررسمی محبوب هستند.

بیشتر بخوانید:چگونه با بوت چلسی استایل مناسبی داشته باشیم؟

6 روش برای استایل دادن به بوت های جنگی

یک جفت بوت جنگی می‌تواند ترکیبی جسورانه با هر چیزی از لباس‌های ماکسی گرفته تا کت‌های چرمی ایجاد کند. راه های زیر را برای ایجاد لباس بوت های جنگی خود در نظر بگیرید:

شلوار جین و پلیور سایز بزرگ را امتحان کنید.

برای لباس پاییزی شلوار جین راسته و یک ژاکت پائیزی سایز بزرگ یا ژاکت کش باف پشمی درشت را با بوت های جنگی بپوشید.

استایل جذاب با بوت های جنگی

بیشتر بخوانید:آموزش استایل جین با بوت

یک کت ترنچ و بوت را با هم ترکیب کنید.

برای داشتن ظاهری باکلاس ، بوت های جنگی مورد علاقه خود را با ترنچ کت روی یقه اسکی بپوشید.

استایل جذاب با بوت های جنگی

با یک کت چرم ست کنید.

یک ژاکت چرمی با بوت های چرمی یک جفت ماندگار است. می‌توانید یک لباس کاملا مشکی بسازید، یا یک کت چرمی و بوت‌های جنگی را با شلوار جین و یک تی‌شرت سفید بپوشید تا ظاهری چرب‌تر از دهه 1950 داشته باشید.

استایل جذاب با بوت های جنگی

با شلوار چرمی بپوشید.

برای داشتن ظاهری جذاب، با بوت‌های جنگی خود، شلوار لی چرم یا ساق‌های چرم مصنوعی بپوشید.

استایل جذاب با بوت های جنگی

بیشتر بخوانید: چگونه شلوار چرم بپوشیم؟

به دنبال ظاهری زیباتر بروید.

برای یک لباس گرم زمستانی می توانید بوت های جنگی را با یک لباس میدی یا لباس ژاکت با جوراب شلواری یا ساق شلواری بپوشید. همچنین می‌توانید بوت‌های جنگی را با دامن و کت و شلوار روی دکمه‌ای که در آن بسته شده است بپوشید تا ظاهری غیررسمی هوشمندانه داشته باشید.

استایل جذاب با بوت های جنگی

با شلوار چهارخانه و تاپ مشکی بپوشید.

یک تاپ مشکی و بوت های جنگی مشکی بپوشید تا شلوار چهارخانه رنگارنگ شما ستاره نمایش باشد.

استایل جذاب با بوت های جنگی

سخن پایانی: 

امیدواریم از این مطلب استفاده کرده باشید و توانسته باشید استایل مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم بخوانید: جدیدترین مدل نیم بوت چرم مناسب برای خانم ها

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب