ویدیوی غرفه فردا موتورز در نمایشگاه خودروی تهراندانلود با کیفیت بالا دانلود با کیفیت متوسط دانلود با کیفیت پایین مشاهده در سایت یوتیوب
غرفه فردا موتورزغرفه فردا موتورزغرفه فردا موتورز

فردا موتورز یکی از خودروسازان خصوصی است که در چهارمین نمایشگاه خودروی شهر آفتاب حضور دارد و در غرفه این خودروساز یک محصول جدید در کلاسی متفاوت را می بینیم.

فهرست مطالب

مشخصات فنی FMC 511مشخصات فنی FMC SX5مشخصات فنی FMC T5مشخصات فنی FMC M4

چهارمین نمایشگاه خودروی تهران از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در شهر آفتاب تهران برقرار است و فردا موتورز با دست پر به این نمایشگاه آمده است تا علاقه مندان بتوانند نگاهی دقیق و نزدیک را به محصولات این خودروساز خصوصی داشته باشند. این شرکت تمامی محصولاتش را به شهر آفتاب آورده است و در غرفه خودروسازی فردا خودروهایی نظیر FMC SX5 ،FMC T5 و FMC 511 دیده می شوند تا این شرکت در هر دو کلاس کراس اوور و سدان در شهر آفتاب محصول داشته باشد. اما جذاب ترین و جدیدترین خودروی فردا موتورز FMC M4 است که در روز دوم نمایشگا معرفی شد. این خودرو در کلاس مینی ون و یا MPV قرار می گیرد و از نظر آپشن سطح بالایی از امکانات را ارائه می دهد. در ادامه نگاهی به مشخصات فنی محصولات موجود در غرفه فرداموتورز خواهیم داشت.

غرفه فردا موتورزغرفه فردا موتورزغرفه فردا موتورز

مشخصات فنی FMC 511

سدان FMC 511 به یک پیشرانه ۱۴۸۰ سی سی (۱٫۵ لیتری) تنفس طبیعی مجهز است. این پیشرانه از نوع ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ است. این پیشرانه ۱۰۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۴۵ نیوتن متر تولید می کند و با نصب بر روی ۵۱۱، می تواند در شرایط بهینه ترکیبی مصرف سوخت ۶٫۲ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر را داشته باشد. سامانه انتقال قدرت در سدان ۵۱۱ از نوع اتوماتیک ۵ سرعته و با فناوری دو کلاچه است. این جعبه دنده توان پیشرانه را به چرخ های جلوی FMC 511 می رساند.

فردا FMC 511فردا FMC 511فردا FMC 511

مشخصات فنی FMC SX5

کراس اوور FMC SX5 خودروسازی فردا در جایگاه محصولات کلاس C قرار می گیرد و به پیشرانه ۱٫۶ لیتری ۴A92 میتسوبیشی با فناوری MIVEC مجهز است. این خودرو ۱۲۳ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۵۱ نیوتن متر به جعبه دنده اتوماتیک CVT منتقل می کند.

فردا FMC SX5فردا FMC SX5فردا FMC SX5

مشخصات فنی FMC T5

این خودرو به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو شارژر مجهز است که ۱۵۶ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده T5 از نوع ۶ سرعته اتوماتیک AT کمپانی DAE و با فناوری آیسین است که توان پیشرانه را به چرخ های جلو این خودرو منتقل می کند.

فردا FMC T5فردا FMC T5فردا FMC T5

مشخصات فنی FMC M4

این خودرو از نظر مشخصات فنی دقیقاً همان موتور و گیربکسی را دارد که در لاماری ایما داریم. یعنی همان پیشرانه ۱٫۵ لیتر ۴ سیلندر توربو با فناوری GDi که توان تولید نهایت قدرت ۱۹۵ اسب بخار و نهایت گشتاور ۲۸۵ نیوتن متر را دارد و قدرت از طریق جعبه دنده ۷ سرعته دوکلاچه تر (wet) به چرخ های جلو منتقل می شود.

فردا FMC M4فردا FMC M4فردا FMC M4

محمدرضا پاداش

پایگاه خبری اسب بخار

تصاویر: علیرضا پاداش

ویدیو: رضا چوکامی

FMC T5 چه مشخصات فنی‌ای دارد؟

این خودرو به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو شارژر مجهز است که ۱۵۶ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۳۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده T5 از نوع ۶ سرعته اتوماتیک AT کمپانی DAE و با فناوری آیسین است که توان پیشرانه را به چرخ های جلو این خودرو منتقل می کند.

FMC M4 چه مشخصات فنی ای دارد؟

این خودرو از نظر مشخصات فنی دقیقاً همان موتور و گیربکسی را دارد که در لاماری ایما داریم؛ یعنی همان پیشرانه ۱٫۵ لیتر ۴ سیلندر توربو با فناوری GDi که توان تولید نهایت قدرت ۱۹۵ اسب بخار و نهایت گشتاور ۲۸۵ نیوتن متر را دارد و قدرت از طریق جعبه دنده ۷ سرعته دوکلاچه تر (wet) به چرخ های جلو منتقل می شود.

FMC 511 چه مشخصات فنی‌ای دارد؟

سدان FMC 511 به یک پیشرانه ۱۴۸۰ سی سی (۱٫۵ لیتری) تنفس طبیعی مجهز است. این پیشرانه ۱۰۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۴۵ نیوتن متر تولید می کند و سامانه انتقال قدرت در سدان ۵۱۱ از نوع اتوماتیک ۵ سرعته و با فناوری دو کلاچه است.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب