ویدیوی غرفه شایان دیزل در نمایشگاه خودرو تهراندانلود با کیفیت بالا دانلود با کیفیت متوسط دانلود با کیفیت پایین مشاهده در سایت یوتیوب
شایان دیزلشایان دیزلشایان دیزل

شایان دیزل یکی از شرکت کننده های چهارمین نمایشگاه خودرو تهران است که در این مطلب به معرفی غرفه این خودروساز خواهیم پرداخت.

چهارمین نمایشگاه خودروی تهران از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در شهر آفتاب تهران برقرار است و شایان دیزل یکی از شرکت هایی است که با محصول جدید خود به این نمایشگاه آمده است تا عموم مردم بتوانند این کشنده را از نزدیک ببینند.

معرفی کشنده دافران H7

دافران H7 تنها خودروی تجاری مونتاژی با گیربکس ZF است که توانسته استانداردهای ۸۵گانه اروپا را پاس کند و مجوزهای لازم در ایران را به طور کامل کسب کند.

دافران H7 شایان دیزلدافران H7 شایان دیزلدافران H7

شایان یدک

در غرفه شایان دیزل شاهد معرفی بخش خدمات پس از فروش این خودروساز نیز با نام شایان یدک هستیم. شایان یدک پشتیبانی خدمات فنی محصولات این خودروساز را برعهده دارد و با تکیه بر نیروهای کارآزموده و توانمند خود، سبب دلگرمی مشتریان این برند خواهد شد.

تست درایو کشنده دافران H7

در حاشیه نمایشگاه خودرو تهران شاهد اقدامی جالب توجه از سوی شرکت شایان دیزل برای بازدیدکنندگان هستیم؛ تست درایو کشنده H7 در یک محوطه مشخص و از پیش تعیین شده.
شایان دیزل در این بخش امکان تجربه سواری با یک کشنده از دسته Heavy Truck را برای مشتریان فراهم آورده که در نوع خود، ابتکار جالبی به شمار می آید.

رضا صفرآبادی فراهانی

عکاس: علیرضا پاداش

پایگاه خبری اسب بخار

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب