آدریانا لیما هم به تقلید از ریحانا، شکمش را به نمایش گذاشت!حتما تصاویر اخیر ریحانا با شکم بارداری‌اش و لباس‌هایی که با آن‌ها این شکم را به نمایش می‌گذارد را دیده‌اید. ریحانا با این تصاویر اثبات کرد که هیچ مادر بارداری نباید از دیده شدن شکم برداری‌اش خجالت بکشد. حتی ثابت کرد که این شکم می‌تواند در لباس‌های مختلف جذابیت خاص خودش را داشته باشد. در فستیوال کن امسال هم آدریانا لیما، مدل و بازیگر برزیلی مشهور با لباسی ظاهر شد که دقیقا مانند ریانا، شکم بارداری‌اش را به رخ می‌کشید. در ادامه نگاهی به استایل این مدل زیبا در فستیوال کن داشته‌ایم.

آدریانا لیما در فستیوال کنآدریانا لیما در فستیوال کن

لباسی خاص از برند balmain

آدریانا لیما در فستیوال کنآدریانا لیما در فستیوال کن

لباسی که این مدل مشهور انتخاب کرده بود، لباسی مشکی‌رنگ از برند balmain بود. این لباس به نوعی طراحی شده بود که حتی اگر آدریانا لیما باردار نبود هم به خوبی بر تن او می‌نشست و توجهات را جلب می‌کرد. از قسمت آستین‌های لباس پارچه‌ها آویزان بودند و باعث جذابیت بیشتر لباس می‌شدند. انتظار می‌رود که از این پس استقبال زیادی از بیرون انداختن شکم بارداری شود. جواهرات این مدل مشهور هم از برند جواهرات مشهور chopard بود. هر چند که گوشواره‌های بنفش رنگ او چندان دیده نمی‌شدند و زیر موها پنهان شده بودند.

حتما بخوانید...
«آدریانا لیما»، راز زیبایی و تناسب‎اندام مدل مشهور
این سلبریتی‌ها با لباس بارداری‌شان خبرساز شدند!

آدریانا لیما در فستیوال کنآدریانا لیما در فستیوال کن

تشکر ویژه از ریحانا

آدریانا لیما در فستیوال کنآدریانا لیما در فستیوال کن

همانطور که گفتیم ریحانا آغازگر این سبک از پوشش بارداری بود و به همه نشان داد که می‌توانند شکم بارداری‌شان را بی‌هیچ خجالتی نشان دهند. آدریانا لیما هم در پیج اینستاگرام خود با انتشار تصویری از لباس جذاب خود برای فستیوال کن، از ریانا برای شروع این مسیر و به قولی باز کردن این در تشکر کرد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب