ویدیوی غرفه ویرا دیزل در چهارمین نمایشگاه خودروی تهراندانلود با کیفیت بالا دانلود با کیفیت متوسط دانلود با کیفیت پایین مشاهده در سایت یوتیوب
ویرا دیزلویرا دیزلویرا دیزل

یکی دیگر از شرکت هایی که در نمایشگاه خودروی تهران با دست پر آمده ویرا دیزل است که محصول شاکمان (Shacman) دماغه دار آن یکی از خاص ترین کشنده های ایران خواهد بود.

فهرست مطالب

کامیونت ۵/۵ تنی شاکمان کامیونت ۶ تنی شاکمان کشنده ۱۸ تنی شاکمان کشنده دماغه دار ۱۸ تنی شاکمان

چهارمین نمایشگاه خودروی تهران در حال برگزاری است و غرفه ویرا دیزل (Vira Diesel) نیز با ۴ محصول خود در زمینه خودروهای کار و تجاری (Commercial Vehicles) حضور دارد.

محصولاتی که از ویرا دیزل در این نمایشگاه حضور دارد می توانند از ۵/۵ تن بار به بالا را پوشش دهند که در ادامه به طور خلاصه ویژگی های فنی هر کدام را آورده ام تا شما بتوانید بهتر آن ها را بشناسید.

کامیونت ۵/۵ تنی شاکمان

کامیونت ۵/۵ تنی شاکمان یک موتور ۳٫۸ لیتری ۴ سیلندر توربو دیزل دارد که می تواند حداکثر توان ۱۵۴ اسب بخاری را در دور ۲۶۰۰ RPM و حداکثر گشتاور ۵۰۰ نیوتن متری را بین دورها ۱۲۰۰ تا ۱۹۰۰ RPM در تولید کند. گیربکس متصل شده به موتور از نوع دستی ۶ سرعته است که توان و گشتاور تولیدی موتور را به چرخ ها منتقل می کند.

کامیونت شاکمان کامیونت شاکمان کامیونت شاکمان

کامیونت ۶ تنی شاکمان

مشخصات فنی کامیونت ۶ تنی شاکمان مانند نسخه ۵/۵ تن است و این نسخه فقط از نظر ابعاد قسمت بار و سایز رینگ با ۵/۵ تن تفاوت دارد که موجب می شود تا بتواند ۵۰۰ کیلو وزن بیش تری را تحمل کند.

کشنده ۱۸ تنی شاکمان

شاکمان 4x2شاکمان 4x2شاکمان ۴×۲

کشنده ۱۸ تنی شاکمان به یک موتور ۱۲ لیتری ۶ سیلندر توربو دیزل مجهز است که می تواند در دور ۱۹۰۰ RPM توان ۴۹۰ اسب بخاری و بین دور های ۱۱۰۰ تا ۱۳۰۰ گشتاور ۲۳۰۰ نیوتن متری را تولید کند. این کشنده به یک گیربکس AMT که ۱۲ دنده رو به جلو و ۲ دنده رو به عقب دارد نیز مجهز است که وظیفه انتقال قدرت را بر عهده دارد.

کشنده دماغه دار ۱۸ تنی شاکمان

مهم ترین و خاص ترین محصول ویرا دیزل است که مشخصات موتور و گیربکس آن کاملاً با نسخه قبلی یکسان است اما در ظاهر و آپشن های به کاررفته تفاوت بسیاری با نسخه ۱۸ تنی قبلی دارد که همین اختلاف موجب می شود به یکی از خاص ترین کشنده های ایران تبدیل شود و انتظار می رود با استقبال خوبی مواجه شود.

شاکمن 4x2شاکمن 4x2شاکمن ۴×۲

محمد جبارزاده شیاده

عکاس: علیرضا پاداش

ویدیو: رضا چوکامی

پایگاه خبری اسب بخار

کشنده دماغه دار ۱۸ تنی شاکمان چه مشخصات فنی‌ای دارد؟

کشنده ۱۸ تنی شاکمان به یک موتور ۱۲ لیتری ۶ سیلندر توربو دیزل مجهز است که می تواند در دور ۱۹۰۰ RPM توان ۴۹۰ اسب بخاری و بین دورهای ۱۱۰۰ تا ۱۳۰۰ گشتاور ۲۳۰۰ نیوتن متری را تولید کند. این کشنده به یک گیربکس AMT که ۱۲ دنده رو به جلو و ۲ دنده رو به عقب دارد نیز مجهز است و از نظر آپشن، بسیار پربارتر از دیگر نسخه هاست.

کشنده ۱۸ تنی شاکمان چه مشخصات فنی‌ای دارد؟

کشنده ۱۸ تنی شاکمان به یک موتور ۱۲ لیتری ۶ سیلندر توربو دیزل مجهز است که می تواند در دور ۱۹۰۰ RPM توان ۴۹۰ اسب بخاری و بین دورهای ۱۱۰۰ تا ۱۳۰۰ گشتاور ۲۳۰۰ نیوتن متری را تولید کند. این کشنده به یک گیربکس AMT که ۱۲ دنده رو به جلو و ۲ دنده رو به عقب دارد نیز مجهز است که وظیفه انتقال قدرت را بر عهده دارد.

کامیونت ۵/۵ تنی شاکمان چه مشخصات فنی‌ای دارد؟

کامیونت ۵/۵ تنی شاکمان یک موتور ۳٫۸ لیتری ۴ سیلندر توربو دیزل دارد که می تواند حداکثر توان ۱۵۴ اسب بخاری را در دور ۲۶۰۰ RPM و حداکثر گشتاور ۵۰۰ نیوتن متری را بین دور ها ۱۲۰۰ تا ۱۹۰۰ RPM در تولید کند. گیربکس متصل شده به موتور از نوع دستی ۶ سرعته است که توان و گشتاور تولیدی موتور را به چرخ ها منتقل می کند.

کامیونت ۶ تنی شاکمان چه مشخصات فنی‌ای دارد؟

کامیونت ۶ تنی شاکمان یک موتور ۳٫۸ لیتری ۴ سیلندر توربو دیزل دارد که می تواند حداکثر توان ۱۵۴ اسب بخاری را در دور ۲۶۰۰ RPM و حداکثر گشتاور ۵۰۰ نیوتن متری را بین دورهای ۱۲۰۰ تا ۱۹۰۰ RPM دور تولید کند. گیربکس متصل شده به موتور از نوع دستی ۶ سرعته است که توان و گشتاور تولیدی موتور را به چرخ ها منتقل می کند. این نسخه فقط از نظر ابعاد قسمت بار و سایز رینگ با ۵/۵ تن تفاوت دارد که موجب می شود بتواند ۵۰۰ کیلو وزن بیش تری را تحمل کند.

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب