جولیان مور، زیباترین گردنبند فستیوال کن را به گردن کشید!در مراسم افتتاحیه فستیوال کن، جولیان مور، بازیگر 61 ساله و مشهور آمریکایی است. این بازیگر لباس مشکی و جذابی به تن کرده بود، اما آیتمی که در استایل او، بیشترین توجه را به خود جلب می‌کرد، گردنبند سبز و منحصر به فرد او بود. لباس این بازیگر مشهور از برند Bottega Veneta بود. این لباس زیبا به خوبی بر اندام بی‌نقص جولیان مور نشسته بود و بار دیگر باعث شد که همه بدانند، افرادی که وارد میانسالی شده‌اند هم می‌توانند اندامی زیبا و بی‌نقص داشته باشند. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با استایل جولیان مور در فستیوال کن و گردنبند منحصر به فرد او بدهیم.

گردنبند جولیان مورگردنبند جولیان مور

گردنبندی خاص از برند بولگاری

همانطور که اشاره کردیم لباس زیبای جولیان مور از برند بوتگا ونتا بود و زیبایی این لباس را گردنبندی با سنگ‌های سبز تکمیل میکرد. این گردنبند خاص که البته بسیار سنگین به نظر می‌رسید، از برند مطرح بولگاری بود. در روزهای اخیر، این گردنبند حتی بیشتر از لباس او مورد توجه قرار گرفته است.

گردنبند جولیان مورگردنبند جولیان مور

نکته جالب دیگر در رابطه با جولیان مور رنگ موهای اوست که در طی این سال‌ها تغییری نداشته و از زیباترین زنان مو مسی شناخته می‌شود. در ادامه تصاویری از جولیان مور و این گردنبند جنجالی می‌بینید:

گردنبند جولیان مورگردنبند جولیان مور

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب