ماجرای آزار جنسی مهماندار هواپیما توسط ایلان ماسک + عکس هابه گزارش تیتربرتر؛ ایلان ماسک آزار و اذیت جنسی یک مهماندار هواپیما را تکذیب کرد.

ماجرای رابطه جنسی با مهماندار هواپیما توسط ایلان ماسک

  جنسی مهماندار هواپیما توسط ایلان ماسک  جنسی مهماندار هواپیما توسط ایلان ماسک

 

 به نقل از رویترز؛ ایلان ماسک صاحب شرکت تسلا، کارآفرین و میلیاردر معروف آمریکایی که اکنون ۵۰ ساله است در توییتی یک گزارش مبنی بر اینکه در سال ۲۰۱۶ یک مهماندار هواپیما را در یک جت شخصی مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است، محکوم کرد.

پنجشنبه، وبگاه «بیزنس اینسایدر» در خبری مدعی شد شرکت «اسپیس‌ایکس» (متعلق به ماسک) در سال ۲۰۱۸ مبلغ ۲۵۰ هزار دلار برای تسویه ادعای آزار جنسی از مهماندار هواپیمای جت خصوصی ناشناس که ماسک را متهم کرده بود، پرداخت کرده است. این وبگاه گفته دوست مهماندار موردنظر این موضوع را فاش کرده است.

ماسک در توییت نوشت: این فرد دروغ می‌گوید؛ او اگر راست می‌گوید یک نشانه مانند خالکوبی یا زخم را که از عموم پنهان مانده را توصیف کند؛ بنابراین، این موضوع هرگز رخ نداده است.

موضع جدید ایلان ماسک در انتخابات 2024 آمریکا

موضع جدید ایلان ماسک در انتخابات 2024 آمریکا موضع جدید ایلان ماسک در انتخابات 2024 آمریکا

 

ایلان ماسک می‌گوید دیگر نمی‌خواهد به دمکرات‌ها رای بدهد.

به نقل از رویترز؛ ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا گفت در حالی که در گذشته به دموکرات‌ها رأی می‌داد، اکنون به جمهوری‌خواهان رأی خواهد داد.

وی در توییتی نوشت: در گذشته به دموکرات ها رای دادم، زیرا آنها (بیشتر) حزب مهربانی بودند. اما آنها به حزب تفرقه و نفرت تبدیل شده اند، بنابراین من دیگر نمی توانم از آنها حمایت کنم و به جمهوری خواهان رای خواهم داد.

ماسک، ثروتمندترین مرد جهان که با خرید شرکت توییتر موافقت کرده است گفت: اکنون، نظاره‌گر کارزار حقه‌های کثیف آنها علیه من باشید.

این میلیاردر ۵۰ ساله اخیراً گفته است که ممنوعیت توییتر در مورد دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده که یک جمهوری خواه است، از این پس لغو خواهد شد. او همچنین گفت که توییتر دارای تعصب چپ افراطی است زیرا مقر آن در کالیفرنیا است.

مطالب مرتبط: ماجرای دادگاهی شدن ایلان ماسک + واکنش ها ترفند جدید ایلان ماسک برای خرید توییتر 

هشدار ایلان ماسک از احتمال رکود اقتصاد آمریکا

 هشدار ایلان ماسک از احتمال رکود اقتصاد آمریکا هشدار ایلان ماسک از احتمال رکود اقتصاد آمریکا

 

ثروتمندترین فرد جهان در یک سخنرانی هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده احتمالاً در رکودی قرار دارد که می تواند از یک سال تا ۱۸ ماه ادامه یابد.

به نقل از راشاتودی، ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان، روز دوشنبه در یک سخنرانی هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده احتمالاً در رکودی قرار دارد که می تواند از یک سال تا 18 ماه ادامه یابد.

وی در عین حال تأکید کرد که رکودها لزوما چیز بدی نیستند، و افزود که وی در زمان حضورش در شرکت‌های دولتی چند مورد از آنها را پشت سر گذاشته است.

وی در یک کنفرانس اقتصادی در ساحل میامی گفت: این چیزها می گذرد و پس از آن دوباره زمان رونق (اقتصادی) خواهد آمد. احتمالاً برای یک سال، شاید 12 تا 18 ماه، یک سال سخت خواهد بود.

ماسک در ادامه گفت: آنچه که معمولاً اتفاق می‌افتد این است که اگر رونق بسیار طولانی داشته باشید، سرمایه را به جای نادرستی تخصیص خواهید و اساساً پول بر سر احمق‌ها خواهد بارید.

این میلیاردر همچنین دولت را به دلیل چاپ "یک میلیارد" دلار بیشتر از آنچه که دارد، مورد انتقاد قرار داد.

ماسک گفت: به نظر نمی رسد دولت کنونی (آمریکا) کار زیادی انجام دهد. در دولت ترامپ اگر خود او را کنار بگذاریم، افراد زیادی در دولتش بودند که در انجام کارها مؤثر بودند.

مالک شرکت سازنده خودروهای برقی تسلا و همچنین شرکت فضایی اسپیس ایکس، در ادامه تأکید کرد که دلیل واضح تورم این است که دولت پول بسیاری بیشتری از آنچه که داشته، چاپ کرده است.

نگرانی درباره رکود اقتصادی اخیراً در آمریکا به شدت افزایش یافته است. این در حالی است که فدرال رزرو (بانک مرکزی آمریکا) در حال تشدید سیاست های پولی برای کمک به کاهش تورم بوده است، تورمی که تقریباً با بیشترین سرعت خود از اوایل دهه 1980 در حال افزایش است.

تصمیم ایلان ماسک برای خرید توییتر

معامله 44 میلیارد دلاری بین «ایلان ماسک» و توییتر در روزهای گذشته با موانعی مواجه شده است و در همین حال زمزمه‌هایی مبنی بر اینکه ماسک می‌خواهد معامله را با قیمت پایین‌تری انجام دهد، شنیده می‌شود. اما هیات مدیره این شبکه اجتماعی اعلام کرده‌اند که مبلغ توافق شده برای قرارداد تغییری نخواهد کرد.

هیات مدیره توییتر در بیانیه‌ای که توسط CNN و رسانه‌های زیادی گزارش شده، می‌گوید:

«هیات مدیره و آقای ماسک با معامله 54.20 دلار به ازای هر سهم موافقت کرده‌اند. ما اعتقاد داریم که این توافق به نفع همه سهامداران است و قصد داریم آن را به مراحل نهایی برسانیم.»

ایلان ماسک روز سه‌شنبه اعلام کرده بود تا زمانی که توییتر داده‌های مربوط به تعداد دقیق کاربران فیک خود را ارائه نکند، معامله بین آن‌ها نمی‌تواند پیش برود. او همچنین اخیرا در نشستی برای پادکست All-In از مذاکره مجدد با قیمتی پایین‌تر به عنوان یکی از احتمالات یاد کرده بود.

آیا قرارداد بین ایلان ماسک و توییتر لغو خواهد شد؟

با توجه به این دسته از مشکلات، کاملا واضح است که ایلان ماسک دیگر قصد ندارد توییتر را به قیمت مذاکره شده، خریداری کند. قرارداد بین ثروتمندترین فرد جهان و شبکه اجتماعی در هر زمانی می‌تواند توسط یکی از دو طرفین از بین برود و تحت شرایط خاص، یک میلیارد دلار غرامت پرداخت شود.

با این وجود، طبق گزارش‌هایی که منتشر شده، ایلان ماسک فقط با پرداخت یک میلیارد دلار غرامت نمی‌تواند از قرارداد کنار بکشد و ماجرا چندان برای او ساده نخواهد بود. طبق گزارش CNBC، اگر ماسک از خرید توییتر صرف‌نظر کند، شرکت شبکه‌های اجتماعی می‌تواند از او به دلیل نقض قرارداد شکایت کند.

«مت لوین» ستون نویس Bloomberg Opinion در گزارش خود، ماسک را مورد سرزنش قرار داده و می‌نویسد:

«او هیچ مدرکی مبنی بر اشتباه بودن تخمین‌های توییتر ارائه نکرده است. ماسک تنها در صورتی می‌تواند از این معامله خارج شود که پرونده‌های توییتر به نحوی اشتباه باشد که باعث «تاثیر نامطلوب مادی» در این شبکه اجتماعی، شود. روش فرضی او برای شمارش بات‌ها توییتر خنده‌دار است.»

ایلان ماسک برای شمارش میزان دقیق کاربران فیک توییتر خواسته بود که به صورت تصادفی 100 دنبال‌کننده حساب [email protected] را انتخاب و بررسی کنند و از سایر کاربران نیز خواسته بود تا این کار را انجام دهند.

بیشتربخوانید: ماجرای مبارزه ایلان ماسک با پوتین چیست؟ ماجرای سفر ایلان ماسک به اوکراین در بحبوحه جنگ

گردآورنده: علیرضا یوسفی

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب