سهم گروه بهمن در بازار خودروهای تجارینشست گروه بهمننشست گروه بهمننشست گروه بهمن

گروه بهمن دیزل در حوزه کار و تجاری دارای دو سگمنت ‌force base و Mpower base است، سگمنت فورس بیس به خودروهای زیر ۱۸ تن و ام پاور بیس به خودروهای بالای ۱۸ تن تعلق دارد.

حسین خضری، مدیر عامل بهمن دیزل، در ابتدای صحبت های خود به هدف گذاری این مجموعه مبنی بر تعیین قیمت مناسب محصولاتش اشاره کرد و هدف دیگر را ایفای تعهدات و مشتری مداری دانست.

در خصوص پرسش خبرنگار اسب بخار از آقای خضری مبنی بر این که آیا قرار است خودروهای کار و تجاری نیز در آینده از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به فروش برسند یا خیر، ایشان اظهار داشتند که خودروهای کار و تجاری باید روند فروش معمول خود را طی کنند و نباید مصرف کنندگان این بخش را درگیر این مسائل کرد و به نظر نمی رسد که چنین قصدی باشد.

در بخش دیگری از صحبت های مدیران ارشد گروه بهمن دیزل، اعلام شد چنان چه فضای سیاسی و دیپلماتیک کشور مساعد شود و برای توافق برجام اتفاقات مثبتی رقم بخورد، بار دیگر، چه در زمینه خودروهای سواری و چه در بخش کار و تجاری با شرکای ژاپنی و اروپایی ارتباط برقرار خواهیم کرد و سبد متفاوتی را برای مشتریان در نظر می گیریم.

مدیر عامل بهمن دیزل در این نشست به واردات خودروهای کارکرده تجاری هم اشاره داشت و گفت این سیاست کاملاً غلط است و به زودی شاهد درگیر شدن مصرف کنندگان با مشکلات عدیده ای نظیر عدم ارائه خدمات پس از فروش مناسب خواهیم بود و بهمن موتور هیچ گاه در زمینه واردات خودروهای کارکرده و دست دوم فعالیتی نداشته و نخواهد داشت.

در انتها نیز اشاره کوتاهی به عرضه ون کار و تجاری اینرودز از سوی بهمن به بازار شد. مدیران این شرکت اعتقاد داشتند جای این سگمنت حدود چهار دهه در بازار داخلی خالی بوده و این در حالی ست که عمده حمل بارهای شهری و فعالیت شرکت های خدماتی نظیر پست، دیجی کالا و… که کالای حجیم اما سبک دارند، با چنین خودروهایی قابل انجام است.

رضا صفرآبادی فراهانی

پایگاه خبری اسب بخار

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام، آیگپ و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب